Wasze historie

Kursy, książka, kilkaset artykułów na blogu tosięopłaca.pl, kilkadziesiąt podcastów, liczne konsultacje 1 na 1 przez lata zmieniły życie wielu ludzi. Zobacz, jak moje produkty pomogły w uruchomieniu i rozwinięciu biznesów czytelników.

Natalia Basińska

Od blisko 2 lat jestem stylistką, a od roku posiadam swoją markę odzieżową Atnee. Pamiętam, jak podjęłam decyzję o tym, że chcę działać jako freelancer. Twoja książka otworzyła mi oczy na wiele istotnych spraw, o których wcześniej nie myślałam. Szczególnie wartościowy okazał się dla mnie rozdział o wycenie swoich usług i produktów, ponieważ uświadomił mi to, ile dodatkowych opłat wiąże się z założeniem i prowadzeniem działalności.

Aneta Wojtczak

Kupiłam Twoją książkę „Zostań freelancerem”, przeczytałam ją od deski do deski kilka razy, zapoznając się również z historiami tych, którym się udało. Co ciekawe, wiele z Twoich porad wcześniej wcieliłam w życie, co jeszcze bardziej uświadczyło mnie w przekonaniu, że powinnam spróbować.

Założyłam własny biznes, w którym zajmuję się pisaniem i byciem jednocześnie wirtualną asystentką. Myślałam, że początki będą trudne, bo pracuję na razie tylko dla dwóch firm, ale szczerze powiem — idzie mi całkiem nieźle. Zleceń jest całkiem sporo, więc i na zarobki nie mogę narzekać. 

 

Agnieszka Konieczna

Ponad rok temu kupiłam Twoją książkę „Zostań freelancerem”, a następnie uczestniczyłam w kursie Akademia FreelancerPRO. Po lekturze książki odważyłam się podjąć konkretną decyzję, że chcę pracować zdalnie i zarabiać na pisaniu, bo od zawsze to lubiłam, wręcz marzyłam i wszyscy wokół mi mówili, że umiem dobrze pisać.

Postanowiłam zaryzykować i rzeczywistość pozytywnie mnie zaskoczyła. Po pierwszym roku pracy jako freelancer zarobiłam w zasadzie tyle, co na etacie, pracując znacznie mniej. Wyliczyłam, że to tak, jakbym pracowała na pół etatu:)

Michał Bąk

Postanowiłem skonsultować z Agą pewien projekt, o którym myślałem, uwaga, uwaga prawie 2 lata, z podkreśleniem na myślałem. Miałem potworną barykadę mentalną. Barykadę bo jak postawiło się już 2 biznesy to oczekiwania z marszu rosną, nie chce się mieć obrotu 5-8 tysięcy złotych, tylko od razu kilkadziesiąt i to był mój hamulec, myślenie dużymi krokami, a jak wiadomo każda, nawet największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Daria Dubiel

Z kursem Zacznij zarabiać na pisaniu zetknęłam się 2 lata temu. Akurat trafił mi się gorszy okres, kiedy przez parę tygodni nie mogłam znaleźć żadnego klienta i pomyślałam sobie, że nie mam nic do stracenia. Kupiłam kurs i dwa dni później zdobyłam dużego klienta, z którym współpracowałam przez następne 3 miesiące!

Od tamtego czasu kupuję wszystkie produkty Agnieszki i zawsze na tym zyskuję. Szczerze mówiąc, większości wskazówek nie wprowadziłam w życie do dzisiaj (mam tyle zleceń, że po prostu nie mam na to czasu), ale to tylko pokazuje, jak bardzo są skuteczne!

Mariusz Kobak

W 2017 kupiłem Twój kurs Własny produkt w 7 krokach. Obecnie rozwijam bloga, podcast, gromadzę społeczność, generuję niewielkie ale systematyczne dochody z afiliacji, stworzyłem dwa darmowe kursy video (o tym jak zakładać bloga oraz jak założyć platformę do kursów online), tworzę kolejny kurs o tym jak budować listę mailingową (tym razem płatny). A wisienką na torcie jest kolejny produkt, który tworzę po godzinach a jest to aplikacja typu Software as a Service, która ma generować większy ruch na blogu/sklepie oraz pomóc w pozyskiwaniu nowych leadów/czytelników newslettera.

Mało? Tu jest więcej 🙂

Ponad  2000 sprzedanych książek i e-booków, przeszło 700 uczestników kursów online, dziesiątki konsultacji i wielu zadowolonych klientów. Zobacz opinie niektórych z nich.

Podczas konsultacji chciałam podpytać, jak można lepiej promować się w internecie, czy istnieje jakiś lead magnet, który mógłby się sprawdzić w mojej branży. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, Agnieszka jest bardzo sympatyczna i rzeczowa, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeden z pomysłów omawianych na konsultacjach zaczął ewoluować w mojej głowie i na pewno go wdrożę w życie, niektóre z porad udało się zastosować niemal od razu. Bardzo się cieszę, że miałam okazję porozmawiać z Agnieszką, takie świeże spojrzenie kompetentnej osoby z zewnątrz bywa czasem bardzo potrzebne.

Asia Dziedzic

architekt wnętrz, www.studiohex.pl

Kurs Zacznij zarabiać na pisaniu pomógł mi w zmianie myślenia co można robić zawodowo. Nie wiedziałam nawet, że istnieje taki zawód jak copywriter. Kupując kurs nie wiedziałam czego się spodziewać. Wiedziałam natomiast, że warto, bo kocham pisać. Jeszcze nie zaczęłam szukać zleceń bo ogranicza mnie sprawa czysto formalna. Jestem jednak blisko, coraz bliżej. Za to po przeczytaniu książki wpadłam na jeszcze jedną formę zarobku w domu… zorganizowałam kurs języka holenderskiego i idzie mi świetnie.

Kinga Głuchowicz

copywriter

Potrzebowałem konsultacji w zakresie cennika usług, sposobów pozyskiwania pierwszych klientów. Potrzebowałem też poradzić się w zakresie budowy strony z ofertą. Konsultacje z Agnieszką pomogły mi wypracować wyróżnik mojej oferty na rynku. Uzyskałem też sporo przydatnych i praktycznych informacji dotyczących cen usług czy koncepcji budowania strony oraz strategii myślenia o produkcie.

Jakub Zieliński

copywriter

Bardzo czekałam na ten kurs, bo nie udało mi się zapisać na jego pierwszą edycję. Bardzo podoba mi się sposób jego prowadzenia: prosty, treściwy. Dobrze dobrane przykłady sprawiają, że odbiór jest bardzo łatwy, a zadania pozwalają uwierzyć, że naprawdę nie jest to trudne, wystarczy chcieć.

Ponieważ bardzo lubię pisać i robię to od ponad 10 lat, bałam się, że kurs pokaże mi, że się do tego nie nadaję, że nie będę miała motywacji, by pisać „na poważnie”. Ale kurs pomógł mi uwierzyć w siebie. Po pierwszym module dotarło do mnie, że mam bogate i wszechstronne doświadczenie. Wcześniej jakoś tego nie zauważałam. Kurs dał mi kilka podstaw, teorię, był ścieżką, co robić i jak robić. Skorzystałam z serwisów, które były wymienione w kursie, przeszłam weryfikacje i zaczęłam pisać pierwsze teksty: precle, wizytówki firm, teksty zapleczowe.

Katarzyna Klein

Kurs przerobiłam w jeden dzień (niestety nie dla mnie przerabianie kursów 30 min każdego dnia, zapominam, zniechęcam się, itp), kurs był super, nagrania z Twoim głosem bardzo fajne, teraz chcę w lutym wypuścić swój produkt, mam nadzieję, że mi się uda, mój ebook jest prawie gotowy 🙂

Olga Nina

olganina.com

Czytanie wciągnęło mnie na tyle, że całość pochłonęłam w 3 dni. Pewnego sobotniego ranka zapomniałam się i przeczytałam ponad 100 stron praktycznej i konkretnej wiedzy. Dowiedziałam się rzeczy, które już wiedziałam, ale i takich, które były dla mnie nowe i stały się interesujące. Aga w dedykacji napisała: „Z życzeniami miłej i inspirującej lektury!” i rzeczywiście przeczytanie tej książki sprawiło mi wiele radości. Pomogła mi uporządkować w głowie to, co już w niej miałam. Sprawiła, że otworzyłam się na nowe rozwiązania i zatrzymałam wzrok na dłużej na pewnych rozdziałach.

Małgorzata Kalbarczyk-Leonczuk

copywriterka, www.messyhead.pl

Od dawna czytam bloga Agnieszki i jej biznesowe wpisy. Doceniam jej wiedzę i doświadczenie, dlatego postanowiłam jej zaufać i zaryzykować wykupieniem kursu. Od szkolenia oczekiwałam uporządkowania wiedzy i nabycia nowych umiejętności w rozwijaniu swojego biznesu. Chciałam także sprawdzić, czy nie popełniam podstawowych błędów w codziennej pracy i poznać rozwiązania potencjalne problemów, które mogą się w przyszłości pojawić. Kurs Agnieszki pozwolił mi zaoszczędzić czas w razie ewentualnych zagrożeń, które czekają na każdego przedsiębiorcę. Na plus: przystępna forma, trzy wersje każdej lekcji (audio, video, tekst). Dostęp online z każdego miejsca na ziemi.

Agata Elandt

specka od PR, awesomePRgirls.com

Kurs był świetny, praktycznie w pierwszych tygodniach po zastosowaniu się do porad zwrócił mi się koszt zakupu. Dostałam świetne podstawy aby działać, sama raczej nie obmyśliłabym jak w praktyce zacząć zarabiać na pisaniu.

Hanna Nowicka

copywriter

Przychodząc na konsultacje zastanawiałam się, z którym segmentem klienta i w jaki sposób podjąć współpracę w celu budowania swojej marki osobistej, tak bym czuła jednocześnie satysfakcję ze swojej działalności. Miałam pewne pomysły, ale dopiero dzięki Agnieszce otrzymałam szansę, by je zweryfikować oraz zmotywować się do ich realizacji. Wiem już, jakie kroki podejmę dalej!

Paulina Rutkowska

projektowanie graficzne, twinberry.pl

Jestem przekonana, że dzięki tej pozycji wielu początkujących freelancerów może uniknąć niektórych błędów. Ja sama czytając ją nie raz poczułam się zainspirowana i zmotywowana. Choć moja sytuacja jest specyficzna, ponieważ jestem freelancerem od prawie 3 lat i przez połowę tego czasu obsługuję ciągle tych samych klientów zupełnie nie czując potrzeby poszukiwania nowych. Gdybym jednak teraz straciła wszystkie źródła dochodu i znowu musiała szukać sobie zajęcia, pewnie znowu poczułabym się jak osoba początkująca.

Podtytuł tej książki nie kłamie – Agnieszka naprawdę rozebrała temat na części pierwsze i omawia pracę freelancera od A do Z.

Agnieszka Świetlik

lifemanagerka.pl

W rozmowie z Agnieszką chciałam dowiedzieć się, w jaki sposób pozyskać nowych klientów. Konsultacje oceniam bardzo, bardzo pozytywnie! Otworzyły mi nowe perspektywy, których wcześniej nie dostrzegałam, a które faktycznie odnoszą się do problemu i przede wszystkim są realne do zrealizowania.

Dominika Zapotoczna

prowadzi zajęcia z relaksacji, trening redukcji stresu i zajęcia mentalne, dominikazapotoczna.pl

Brałam udział w kilku kursach, gdzie wartościowa treść zmieściłaby się na kartce A5, rozbuchanych na 10 lekcji – tego też się bałam. Ale ten kurs to był sam konkret – żadnych ozdobników, żadnego lania wody. To lubię. Czekanie na kolejne moduły było jak czekanie na pierwszą gwiazdkę w dzieciństwie 😉

Kurs pomógł usystematyzować temat. Wiem, co trzeba i warto zrobić i jak się do tego zabrać. Dopieszczam portfolio, zakładam konta i niech się dzieje 🙂

Kamila Wojciechowska

Problemem była praca na etacie i chęć zarabiania pieniędzy „na swoim” pracując niezależnie w domu. Oczekiwałem, że dostanę dawkę konkretnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Przykładów, które mogę od razu wprowadzić w życie, a to wszystko napisane ludzkim językiem bez lania wody i wybujałych określeń. Dostałem to co chciałem.

Kurs pomógł mi w zrozumieniu na czym polega praca freelancera/copywritera. Na razie jedynym efektem jest świadomość, że wiem więcej. Blog i portfolio są w trakcie tworzenia.

Kamil Lubelski

Zyskałam fachową pomoc w zakresie pozyskiwania klientów, rozbudowy oferty, źródeł wiedzy na temat tego, jak prowadzić biznes oraz różnych ciekawych miejsc służących wymianie wiedzy i doświadczeń. Agnieszka bardzo mi pomogła i utwierdziła w przekonaniu, że to co robię, ma sens 🙂 Konkretne porady, pozytywne nastawienie i przyjacielska atmosfera – gorąco polecam!

Ewa Adamska-Cieśla

copywriter

Ta książka ma naprawdę szansę zmienić czyjeś życie. Nie dlatego, że treści w niej zawarte są rewolucyjne, ale dlatego, że wyczerpuje temat i opisuje go w bardzo przystępny sposób prowadząc niemalże za rękę. Ponadto zawsze byłem przeciwnikiem stwierdzenia, że „pracy nie ma”. Bycie długotrwale bezrobotnym to moim zdaniem stan umysłu i brak kreatywności.

Po książkę powinna więc sięgnąć każda osoba, która szuka sposobu na dodatkowe pieniądze lub zastąpienie (nie oszukujmy się) niepewnej pracy etatowej i być jedną z tych pozycji, które pracownicy urzędów pracy wręczają petentom.

Mateusz Kiszło

zmieniamzycienalepsze.pl

Zdecydowałam się dołączyć do kursu Akademia FreelancerPRO, ponieważ chciałam dowiedzieć się od doświadczonej osoby, co zrobić, aby rozwinąć swoja działalność, jak być postrzeganym jako profesjonalista w swojej dziedzinie.

W kursie zostały poruszone wszystkie oczekiwane przeze mnie problemy i zagadnienia, kurs był bardzo interesujący, inspirujący i motywujący. Zawiera ogromna ilość uniwersalnych wskazówek, które każdy freelancer może (i powinien) wprowadzić w życie. Najbardziej podobał mi się moduł o konstruowaniu oferty, o podnoszeniu cen, o centrum dowodzenia. Bardzo dobry jest pomysł ze wsparciem w grupie na FB. U siebie zmiany wprowadzam na bieżąco w trakcie „przerabiania” kolejnych lekcji.

Katarzyna Siegel-Hertz

tłumaczka francuskiego

Książka Agnieszki to kompendium, baza wiedzy, która zwłaszcza osobom zielonym w temacie samozatrudnienia pomoże uporządkować podstawowe kwestie strategiczne, prawne i biznesowe.

Co jeśli dopiero planujecie swoją własną działalność, pracę zdalną, rozkręcanie firmy? Wtedy ta książka jest pozycją obowiązkową! Żałuję, że nie wpadła mi w ręce parę miesięcy temu, gdy otwierałam własną firmę i miałam całe mnóstwo pytań i wątpliwości, na które znalezienie wiarygodnych odpowiedzi zajęło mi mnóstwo czasu.

Kasia Mistacoglu

worqshop.pl

Dobrze jest otrzymać ocenę od osoby, która „siedzi” w temacie. Agnieszka w locie wyłapała moje mocne i słaby strony działania w sieci. Praktycznie ze wszystkimi jej argumentami mogłem się zgodzić i po rozmowie zacząłem wprowadzać je w życie. Dla mnie też rozmowa z kimś z polskiego rynku była bardzo istotna. Niby jeden świat, jedna Europa, a szukanie zleceń w Polsce jest zupełnie innego do tego samego zadania w Niemczech. To właśnie w takich spotkaniach i treściach jakie ona publikuje jest fajne – czytam, działam, mam i idę dalej. Nie są to wyssane z palca czy przekopiowane z sieci ideały – to są po prostu dobre wskazówki.

Mikołaj Gospodarek

fotograf, www.gospodarek.pl

Kurs pomógł mi uwierzyć, że można wyjść z trudnej sytuacji i od razu zacząć zarabiać, zamiast czekać na zbawienie. Jeśli od jakiegoś czasu zarabiasz na pisaniu, ale czujesz, że utknęłaś w czarnej dziurze, pozwól się zainspirować i korzystaj ze sprawdzonych pomysłów na poszukiwanie zleceń, pisanie maili do nowych klientów, budowanie portfolio, które już wkrótce pozwoli się pomnożyć stawkę godzinową dziesięciokrotnie.

Marta Szyszko

copywriter, http://kobietawe-biznesie.pl

Książka „Zostań Freelancerem” jak na ponad 200 stron ma bardzo dużo rozdziałów. Autorka nie leje zatem wody, strzela konkretem i leci dalej. Rozdziały są krótkie, mnóstwo w nich wypunktowań, przykładów i praktycznych wskazówek. Znajdziesz tutaj wyliczenia, z jakimi kosztami wiąże się prowadzenie działalności, jak obliczyć swoją stawkę godzinową i czy warto być VAT-owcem. Dowiesz się, jakie kwestie prawne wiążą się z założeniem firmy i co zrobić, gdy klient nie wywiązuje się ze zobowiązań.

Ewa Brzozowska

pattern designer i ilustratorka, freelancemama.pl

Praca zdalna to wymarzone zajęcie dla większości z nas, przynajmniej tak nam się wydaje. Dla tych, którzy o niej marzą i dla tych, którzy codziennie zasiadają do swojego biura we własnym M, książka Agnieszki Skupieńskiej to skarbnica wiedzy. Konkretnie, krótko i treściwie opisane, a przede wszystkim krok po kroku, jak być freelancerem. Powinnaś to przeczytać! Ja będę do tej książki wracać nie raz, po pomysły i po motywację do działania!

Marzena Gólska

mamopracuj.pl

Niedawno ukończyłem kurs „Zacznij zarabiać na pisaniu” i jako uczestnik wiele z niego wyniosłem. Dowiedziałem się rzeczy na temat copywritingu, o których wcześniej nie miałem pojęcia bądź styczności i przede wszystkim zapalił w mej głowie lampkę, że mógłby to być świetny pomysł na zarabianie pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Pisanie, tak jak każdemu, towarzyszyło mi od czasów szkolnych po studia, początkowo mniej, ale z wiekiem zacząłem to bardzo lubić i doskonalić swój fach. Obecnie, jestem autorem bloga i dwóch kanałów na Youtube, gdzie w wolnych chwilach, w ramach mojego hobby, zanurzam się w tym internetowym świecie.
Ale wracając do kursu. Owszem, pojawiało się mnóstwo pytań, zagadnień, które rodziły mi się w głowie, lecz za każdym razem, gdy nad czymś się zastanawiałem, odpowiedzi uzyskiwałem dzięki Pani w następnej lekcji lub kolejnych wykładach.

Kamil Jasica

www.zainspirowany.pl

Świetny kurs dla osób, które chcą się zapoznać z tematem. Ja rozeznałam się w podstawach i funkcjonowaniu pewnych zagadnień. Przykłady były w tym bardzo pomocne.

Diana Litwin-Dolezińska

www.pieniadzjestkobieta.pl

Przymierzam się do otwarcia własnej działalności i rozwoju. Obecnie ze względu na studia nie mogłem w całości poświęcić się pracy, ale teraz się to zmienia i chcę ruszyć na maksa. Jestem freelancerem ponad 10 lat i nigdy nie pracowałem na etacie. Czułem jednak, że wiele rzeczy mogę robić lepiej i chciałem, aby ktoś pokazał mi w sposób uporządkowany jak podejść do budowy własnej marki osobistej i biznesu opartego o freelance. Po kursie oczekiwałem, że moja dotychczasowa wiedza i doświadczenie zostanie poukładane i że dodatkowo dowiem się czegoś nowego 😉

Świetna robota! 🙂 Kurs Akademia Freelancer PRO uczy jak od zera wejść na najwyższy poziom freelancu. Bardzo mi się podobał, podobnie jak Twoja książka. Dzięki kursowi zacząłem przygotowywać oferty w PDFach (działa świetnie!), przedstawiam zawsze kilka wariantów do wyboru, zmieniłem sposób obsługi klienta. Podobało mi się, że kurs był dostępny w 3 wersjach (audio, video, tekst).

Patryk Kowalczyk