Michał Bąk to człowiek-orkiestra. Od lat jest wydawcą internetowego magazynu Marketing i Biznes, przeprowadza wywiady z ciekawymi ludźmi, związanymi z biznesem, prowadzi jedną z najciekawszych facebookowych grup o tej tematyce. Jakby tego było mało, w ramach Marketing i Biznes sprzedaje produkty cyfrowe dla przedsiębiorców, a wspólnie z rodziną rozwija kolejne przedsięwzięcie – sklep z ekologiczną chemią i zdrową żywnością.

I to właśnie o sklepach rozmawialiśmy kiedyś podczas konsultacji online. Oddaję głos Michałowi:

Agę czytam co jakiś czas. Pierwotnie myślałem, że to będzie kolejny blog o biznesie. Jakże byłem głupi. Jedna rzecz, która buduje wiedzę to transparentność i właśnie dzięki niej, postanowiłem kilka razy zapytać Agę „how you build this” (follow up do słynnego amerykańskiego podcastu biznesowego nieprzypadkowy).

 

Jej wiedza jest przeogromna, postanowiłem więc skonsultować z nią pewien projekt, o którym myślałem, uwaga, uwaga prawie 2 lata, z podkreśleniem na myślałem. Miałem potworną barykadę mentalną. Barykadę bo jak postawiło się już 2 biznesy to oczekiwania z marszu rosną, nie chce się mieć obrotu 5-8 tysięcy złotych, tylko od razu kilkadziesiąt i to był mój hamulec, myślenie dużymi krokami, a jak wiadomo każda, nawet największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

 

Wszystkie wskazówki zanotowałem, nie wszystkie jeszcze wdrążyłem, ale są w zaplanowane. Bardzo dziękuję, bo czasami barykada mentalna jest gorsza niż inne problemy. P.S czekam na ebooka o budowaniu sklepu internetowego.

 

Zajrzyjcie do sklepu Michała www.zdrowietolubie.pl

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x