2 lata myślenia i wreszcie jest! – Michał Bąk o swoim biznesie

utworzone przez | kwi 4, 2013 | Wasze historie | 0 komentarzy

Michał Bąk to człowiek-orkiestra. Od lat jest wydawcą internetowego magazynu Marketing i Biznes, przeprowadza wywiady z ciekawymi ludźmi, związanymi z biznesem, prowadzi jedną z najciekawszych facebookowych grup o tej tematyce. Jakby tego było mało, w ramach Marketing i Biznes sprzedaje produkty cyfrowe dla przedsiębiorców, a wspólnie z rodziną rozwija kolejne przedsięwzięcie – sklep z ekologiczną chemią i zdrową żywnością.

I to właśnie o sklepach rozmawialiśmy kiedyś podczas konsultacji online. Oddaję głos Michałowi:

Agę czytam co jakiś czas. Pierwotnie myślałem, że to będzie kolejny blog o biznesie. Jakże byłem głupi. Jedna rzecz, która buduje wiedzę to transparentność i właśnie dzięki niej, postanowiłem kilka razy zapytać Agę „how you build this” (follow up do słynnego amerykańskiego podcastu biznesowego nieprzypadkowy).

 

Jej wiedza jest przeogromna, postanowiłem więc skonsultować z nią pewien projekt, o którym myślałem, uwaga, uwaga prawie 2 lata, z podkreśleniem na myślałem. Miałem potworną barykadę mentalną. Barykadę bo jak postawiło się już 2 biznesy to oczekiwania z marszu rosną, nie chce się mieć obrotu 5-8 tysięcy złotych, tylko od razu kilkadziesiąt i to był mój hamulec, myślenie dużymi krokami, a jak wiadomo każda, nawet największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

 

Wszystkie wskazówki zanotowałem, nie wszystkie jeszcze wdrążyłem, ale są w zaplanowane. Bardzo dziękuję, bo czasami barykada mentalna jest gorsza niż inne problemy. P.S czekam na ebooka o budowaniu sklepu internetowego.

 

Zajrzyjcie do sklepu Michała www.zdrowietolubie.pl

 

 

Sposób na freelance bez stresu: dywersyfikacja

Pobierz darmową listę 40 pomysłów na dywersyfikację dla freelancera. Pomysły podzieliłam na 4 grupy:

  • praca z klientami
  • wynajem w małym biznesie
  • zarabianie na wiedzy
  • bycie twórcą
 

Pobierz bezpłatną listę i zbuduj dodatkowe źródło dochodu!

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments