2 lata myślenia i wreszcie jest! – Michał Bąk o swoim biznesie

utworzone przez | Kwi 4, 2013 | Wasze historie | 0 komentarzy

Michał Bąk to człowiek-orkiestra. Od lat jest wydawcą internetowego magazynu Marketing i Biznes, przeprowadza wywiady z ciekawymi ludźmi, związanymi z biznesem, prowadzi jedną z najciekawszych facebookowych grup o tej tematyce. Jakby tego było mało, w ramach Marketing i Biznes sprzedaje produkty cyfrowe dla przedsiębiorców, a wspólnie z rodziną rozwija kolejne przedsięwzięcie – sklep z ekologiczną chemią i zdrową żywnością.

I to właśnie o sklepach rozmawialiśmy kiedyś podczas konsultacji online. Oddaję głos Michałowi:

Agę czytam co jakiś czas. Pierwotnie myślałem, że to będzie kolejny blog o biznesie. Jakże byłem głupi. Jedna rzecz, która buduje wiedzę to transparentność i właśnie dzięki niej, postanowiłem kilka razy zapytać Agę „how you build this” (follow up do słynnego amerykańskiego podcastu biznesowego nieprzypadkowy).

 

Jej wiedza jest przeogromna, postanowiłem więc skonsultować z nią pewien projekt, o którym myślałem, uwaga, uwaga prawie 2 lata, z podkreśleniem na myślałem. Miałem potworną barykadę mentalną. Barykadę bo jak postawiło się już 2 biznesy to oczekiwania z marszu rosną, nie chce się mieć obrotu 5-8 tysięcy złotych, tylko od razu kilkadziesiąt i to był mój hamulec, myślenie dużymi krokami, a jak wiadomo każda, nawet największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

 

Wszystkie wskazówki zanotowałem, nie wszystkie jeszcze wdrążyłem, ale są w zaplanowane. Bardzo dziękuję, bo czasami barykada mentalna jest gorsza niż inne problemy. P.S czekam na ebooka o budowaniu sklepu internetowego.

 

Zajrzyjcie do sklepu Michała www.zdrowietolubie.pl

 

 

„Nie do wiary, że dzielisz się tą wiedzą za darmo!”

 

Dowiedz się, co zrobiłam, żeby ponieść swoją stawkę za zlecenia jako freelancer aż o 450%!

Zebrałam w jednym miejscu swoje doświadczenia z prawie dekady pracy jako freelancer. Dołącz do BEZPŁATNEGO, 5-dniowego kursu, a wyślę Ci wskazówki jak maksymalizować zyski, pracując w domu.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments