Zarabiaj więcej w solobiznesie

Dzięki tej książce poznasz techniki zwiększania zysków, które są w zasięgu jednoosobowej firmy. Wybierzesz te, które pasują do Ciebie i Twojego biznesu. Zobaczysz na przykładach z polskiego rynku, jak wiele możesz jeszcze usprawnić w swojej działalności.

Ta inwestycja zwróci Ci się po pierwszym zleceniu!

Działasz jako freelancer, ale czujesz, że nie wykorzystujesz swojego potencjału i zarabiasz mniej, niż oczekiwałaś/eś?

Chcesz zarabiać więcej, ale nie chcesz budować większej firmy, zatrudniać zespołu?

Chcesz zbudować dodatkowe źródła dochodu, żeby zarabiać wtedy, gdy nie pracujesz?

Wkurza Cię, że wszystkie poradniki biznesowe podają przykłady dużych, zagranicznych marek, które nijak mają się do Twojej sytuacji soloprzedsiębiorcy?

Mam dla Ciebie książkę, po przeczytaniu której będziesz mieć mnóstwo nowych pomysłów na zwiększanie zysków w swojej firmie.

Wyobraź sobie, że:

  • nadal działasz na małą skalę, jednoosobowo, ale przeanalizowałaś(eś) swój biznes tak, jak robią to duże firmy. Masz pod kontrolą przychody, wydatki, znasz customer lifetime value, dokładnie wiesz, z jakimi klientami chcesz pracować.

  • nie ponosząc dodatkowych kosztów, rozszerzasz ofertę o nowe produkty lub usługi, które jeszcze lepiej zaspokajają potrzeby Twoich klientów. A oni są jeszcze bardziej zadowoleni ze współpracy z Tobą.

  • krok po kroku budujesz dodatkowe źródła dochodu, które przynoszą Ci dochody nawet wtedy, kiedy jesteś na urlopie.

  • za rok od dzisiaj nie musisz już martwić się, czy wystarczy Ci na ZUS i opłaty, bo Twój biznes jest poukładany, a Ty wreszcie zarabiasz tyle, na ile zasługujesz.

Byłoby świetnie, prawda?

Jeśli chcesz zarabiać więcej w swoim biznesie, mam dla Ciebie rozwiązanie.

Książka „Freelancer 2.0” pokaże Ci, jak rozwinąć swoją działalność, korzystając z technik, jakie wdrażają duże firmy, tyle że na mniejszą skalę. I to niezależnie od branży, w której działasz!

To KURSOKSIĄŻKA, a więc połączenie kursu i książki. Wykonując zawarte w niej ćwiczenia, od razu przejdziesz do działania, wykorzystasz wiedzę w praktyce i przeniesiesz podane w książce pomysły na grunt swojej branży.

Cena: 99 zł

Jako osoba, która od lat działa w marketingu i doradztwie biznesowym, kupiłam książkę z ciekawości. Zastanawiałam się, czy teraz, jako przedsiębiorczyni, ale nie freelancerka, wyciągnę z niej coś dla siebie. I wyciągnęłam całe mnóstwo!

Jestem pod wrażeniem tego, jak konkretna, praktyczna i przemyślana jest ta książka i jak bardzo odpowiada na potrzeby właścicieli małych biznesów. To nie są puste frazesy czy porady marketingowe powielane milion razy w Internecie.

To jest dla mnie nowe, biznesowe spojrzenie na prowadzenie firmy, rozwijanie jej, pozyskiwanie i utrzymywanie klientów. To kompendium wiedzy dla każdego, kto z biznesem zaczyna i poszerzenie horyzontów dla każdego, który w biznesie już od dłuższego czasu siedzi.

Mocno doceniam odwoływanie się do przykładów polskich biznesów (a nie wielkich, zagranicznych korporacji, do których, będąc soloprzedsiebiorca, ciężko się w jakikolwiek sposób porównać). Dużo inspiracji, pomysłów. Mogłabym tak pisać w nieskończoność!

Zuza Skrzyńska

Mam Twoje dwie książki – dla freelancerów i o rozwoju sklepu internetowego, byłem też kiedyś na bezpłatnych konsultacjach. Bardzo polecam wszystkie produkty. Pokazują w bardzo przystępny sposób podejście do rozwoju biznesu. Bez ogólników, tylko na konkretnych przykładach. Zawsze po przeczytaniu czy po spotkaniu miałem gotową listę rzeczy do wdrożenia u siebie i to jest dla mnie największy plus.

Przemek Krawiec, pskrawiec.pl

W kolejnych rozdziałach rozbierzemy na czynniki pierwsze:

W jakim punkcie jesteś jako freelancer

Z jakimi klientami pracujesz, z jakimi nie chcesz pracować, co Ci się opłaca, a co nie

Personę klienta

Określisz dokładnie profil Twojego idealnego klienta, co ułatwi Ci potem nie tylko tworzenie ofert, ale też działania marketingowe​

Customer lifetime value klientów

Przyjrzymy się też Twoim zarobkom i ustalimy cel finansowy

Sposoby na zwiększanie

liczby obsługiwanych klientów, które może wykorzystać mały biznes

Techniki upsellingu, cross-sellingu

i ich wykorzystanie w biznesie usługowym

Afiliację produktów i usług

jako jeden ze sposobów, dzięki którym zwiększysz wartość każdej transakcji, zawieranej z klientem

Abonamenty i subskrypcje oraz customer experience

jakie modele subskrypcyjne możesz wdrożyć we własnej firmie i jak to zrobić, żeby mieć lojalnych klientów.

Dodatkowe źródła dochodu

Poznasz trzy drogi do zbudowania dodatkowego źródła dochodu jako freelancer, które pozwolą oddzielić zarabianie pieniędzy od czasu, przeznaczonego na pracę.

Tworzenie własnych produktów, nie tylko edukacyjnych.

W książce znajdziesz przegląd 15 różnych pomysłów na własny produkt (od kursów online, po narzędziowniki i kluby subskrypcyjne) oraz przykłady z polskiego rynku. Wybierzesz taki, który odpowiada Twoim potrzebom i jest w Twoim zasięgu.

Książka Agnieszki to niezwykle inspirujący przewodnik dla freelancerów, którzy chcą wskoczyć na wyższy poziom w swoim biznesie. Przedstawia metody zwiększania przychodów i strategie budowania stabilnego i efektywnego biznesu.

Autorka – doświadczona przedsiębiorczyni z niesamowitymi wynikami – w przystępny sposób pisze nawet o trudnych kwestiach, używając prostego języka oraz ilustrując teorię mnóstwem ciekawych przykładów z najróżniejszych branż, a także historiami ze swojego własnego doświadczenia.

Jeśli czujesz, że chwilowo Twoja firma utknęła, a ty stoisz w miejscu, to jest idealny moment, aby sięgnąć po tę książkę. Pomaga zrobić audyt działalności, opisuje 4 metody zwiększania przychodów, a także podejmuje temat zwiększania efektywności, pokazując jak pracować mądrzej, a nie ciężej.

Ponadto książka jest przepięknie wydana: okładka aż woła, żeby ją otworzyć, a wnętrze kusi ćwiczeniami do wykonania.

Polecam każdej przedsiębiorczej osobie, która chce spojrzeć na swoją działalność z nowej perspektywy i natychmiast zacząć wdrażać i testować nowe pomysły.

Agnieszka Werecha-Osińska

Zgodnie z obietnicą książka „Freelancer 2.0” jest w zasadzie i książką i kursem. Agnieszka sprytnie rozprawiła się ze schematami, z jakimi działamy – kupujemy książkę, nawet ją czytamy i odkładamy na półkę. W tym przypadku załączone do książki ćwiczenia pobudzają i inspirują do zmian i do wdrażania tego, o czym przed chwilą czytaliśmy. Przeczytany rozdział można od razu przemyśleć i przepracować, a wnioski potrafią nieźle zaskoczyć!

Dodatkowo kilkadziesiąt podpowiedzi na to, jak zwiększyć swój przychód w solobiznesie. To prawdziwe kompendium wiedzy, które stawia na praktykę.

Kasia

Dla kogo jest ta książka?

dla freelancerów z różnych branż, nie tylko tych, którzy działają online

 

dla osób, które wychodzą z inicjatywą w biznesie, chcą lepiej zrozumieć swoich klientów i lepiej odpowiadać na ich potrzeby

 

dla osób, które chcą rozbudować swoją ofertę i zwiększyć zyski z prowadzonej działalności

 

dla osób, które myślą o dodatkowych źródłach dochodu, niezależnych od czasu, poświęcanego na pracę

 

Czy to się sprawdzi w każdej branży?

To, co opisuję w książce, sprawdziłam na własnej skórze, przez lata prowadząc swój mały biznes. Sprawdzili to też moi kursanci i uczestnicy konsultacji.

W książce przytaczam przykłady freelancerów i solobiznesów z takich branż jak: copywriting, korekta, fotografia, kosmetyka, grafika, prawo, dietetyka, wirtualna asysta, szycie, rękodzieło, pieczenie tortów, nauka gry na instrumencie i śpiewu, coaching, usługi marketingowe, nauka języków, filmowanie, odbiory techniczne mieszkań, joga, BHP.

Ta książka to prawdziwy szwedzki stół. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

Nazywam się Agnieszka Skupieńska.

Od 2009 roku pracuję online i o rozwoju małej działalności wiem naprawdę dużo.

Najpierw rozwinęłam biznes jako freelancerka, potem kolejno rozwinęłam dwa sklepy internetowe, sprzedając produkty cyfrowe oraz fizyczne. Napisałam kilka książek i e-booków o prowadzeniu firmy („Zostań freelancerem”, „Sklep online w 30 dni”, „Pierwszy milion z e-sklepu”), a z moich kursów online skorzystały tysiące osób, prowadzących małe biznesy.

Niektórych uczestników moich kursów poznasz w książce „Freelancer 2.0”. Podaję w niej dziesiątki przykładów z polskiego podwórka, z różnych branż, od korekty i copywritingu, po branżę budowlaną.

 

 

Przeczytaj książkę „Freelancer 2.0” a zobaczysz, jak wiele pomysłów na rozwój jest w zasięgu Twojej ręki.

Dzięki tej książce będziesz mieć jeszcze bardziej zadowolonych klientów i większe zyski z działalności.

Cena: 99 zł

Przeczytałem wczoraj w końcu „Freelancer 2.0”. Super jest, będę na pewno wracał do ćwiczeń itd. Głowa mi aż pękała od inspiracji.

I rzeczywiście, jak zawsze, dowiozłaś temat, o którym miała być książka. Bo zgadzam się, że jest masa poradników, ale prawie nic nie ma do małych żuczków, które chcą być trochę większe, ale też nie korporacjami.
Najbardziej inspirująca była chyba ta historia z grzanym winem. Nigdy nie sądziłem, że to jest aż TAKA siła. I super rozdział o podnoszeniu cen. Głowę mi rozwaliło oczywiste potem już równanie, że cena razy 2 a strata 50 proc. klientów, to dalej ten sam zarobek. To oczywiste ale napisane zapaliło mi lampki 🙂

Piotr Koszecki

Agnieszkę obserwuję już od dawna i to co zdecydowanie ją wyróżnia to praktyczne podejście. I taka właśnie jest też książka „Freelancer 2.0” Nie ma w niej pustych frazesów ale naprawdę praktyczne rady, które można od razu wdrażać.
Bardzo podobały mi się ćwiczenia po każdym rozdziale – dają do myślenia i układają w głowie.
Muszę również dodać, że ja nawet nie jestem freelancerem, a rady zawarte w tej książce bardzo rozjaśniły mi niektóre kwestie w prowadzeniu własnej działalności (w moim przypadku sklepu internetowego dla nauczycieli). Więc bez wahania mogę powiedzieć, że skorzysta z niej każdy kto prowadzi własną działalność.
Jest pełna inspiracji, pomysłów, przydatnych narzędzi oraz praktycznych rad.
Bardzo polecam!
Sylwia Clayton, @na.angielskim

Książka poukładała kilka rzeczy, o których teoretycznie wiedziałam, dała nowe pomysły i przede wszystkim naładowała energią
Ewa Bryzek, www.lawadesign.dk

Dzięki tej książce poukładasz swoją firmę!

Dzięki tej książce:

  • zarobisz więcej pieniędzy, bo nauczysz się jeszcze lepiej dostrzegać niezaspokojone potrzeby klientów
  • oszczędzisz czas, bo zidentyfikujesz te działania, które zajmują Ci wiele godzin, a nie przynoszą zysków
  • zdobędziesz uznanie w oczach klientów, dopasowując ofertę do ich potrzeb i działając tak, jak działają duże marki i profesjonaliści
  • nauczysz się dostrzegać okazje, by zwiększać przychody ze współpracy z klientem, bez konieczności budowania zespołu i inwestowania pieniędzy
  • będziesz mieć więcej czasu dla rodziny i na przyjemności, jeśli pójdziesz za radami z książki i zbudujesz dodatkowe źródła dochodu, niezależne od czasu, poświęcanego na pracę.
  • zgromadzisz mnóstwo pomysłów na dodatkowe działania w swojej firmie, które wyznaczą Ci ścieżkę rozwoju na kolejne lata

To jak? Chcesz skorzystać z okazji? Jeśli tak, kliknij w duży przycisk poniżej, zostaniesz przeniesiony do sklepu.

Kup książkę „Freelancer 2.0” w cenie 99 zł.

 

Zaczęłam czytać w maju, ale to, co jest w niej opisane nie rezonowało ze mną kompletnie. Nie miałam odniesienia do wielu tematów, więc nie mogłam korzystać z jej potencjału na 100%.

Teraz kiedy mam już swój biznes, już pierwsze 2 strony trafiły do mnie totalnie i miałam wrażenie, że ta książka jest o mnie.

Kinga Marszałkowska

Książka w bardzo przejrzysty i zwięzły sposób systematyzuje wiedzę o freelansie. Dużo ćwiczeń, można sobie poukładać swój biznes i zastanowić się, gdzie możemy jeszcze coś usprawnić. Świetnie wydana, szata graficzna idealnie dopasowana do merytoryki. łatwo dowiadujemy się jak działać bardziej produktywnie, żeby mieć zrobione jak najwięcej, a pracować mniej.

Paulina

Książka poukładała mi w głowie i poszerzyła perspektywę na temat bycia freelancerem ogólnie.

Joanna Róg-Ilnicka @autentica.joannailnicka

FAQ

Czy wystawiasz faktury VAT?

Tak, wystarczy podać dane do faktury podczas składania zamówienia.

Czy w tej książce jest to samo co w „Zostań freelancerem”?

Nie, ta „Freelancer 2.0” to w pewnym sensie kontynuacja i uzupełnienie mojej pierwszej książki. Są tu omówione zupełnie inne zagadnienia niż w „Zostań freelancerem”, a treść nastawiona jest na odbiorcę, który już ma doświadczenie w pracy na swoim i ma za sobą początki pracy w solobiznesie.

Czy jest dostępny e-book?

Nie, obecnie książka jest dostępna tylko w formie papierowej.

Czy to sprawdzi się w każdej branży?

To, co opisuję w książce, sprawdziłam na własnej skórze, przez lata prowadząc swój mały biznes. Sprawdzili to też moi kursanci i uczestnicy konsultacji.

W książce przytaczam przykłady freelancerów i solobiznesów z takich branż jak: copywriting, korekta, fotografia, kosmetyka, grafika, prawo, dietetyka, wirtualna asysta, szycie, rękodzieło, pieczenie tortów, nauka gry na instrumencie i śpiewu, coaching, usługi marketingowe, nauka języków, filmowanie, odbiory techniczne mieszkań, joga, BHP.

Ta książka to prawdziwy szwedzki stół. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Czy książkę „Freelancer 2.0” można kupić w księgarniach?

Nie, książka jest dostępna tylko w moim sklepie.

Mam dodatkowe pytanie, jak można się z Tobą skontaktować?

Jeśli chcesz zapytać o coś jeszcze, skontaktuj się ze mną mailowo (aga@tosieoplaca.pl) lub poprzez wiadomość na Instagramie aga.skupienska.