Z biotechnologii do copywritingu – historia Agnieszki Koniecznej

utworzone przez | Kwi 3, 2013 | Wasze historie | 0 komentarzy

Agnieszka Konieczna dzisiaj żyje z pisania, ale nie zawsze tak było. Chociaż na swojej stronie mówi, że pisała od dziecka, to nie wiązała swojej przyszłości zawodowej z copywritingiem.

„Nigdy nie traktowałam pisania poważnie. Nie sądziłam, że może to być mój sposób na życie. Zamiast kierować się sercem, wybrałam rozum. Skończyłam liceum o profilu biologiczno-chemicznym, a następnie uzyskałam tytuł mgr inż. biotechnologii na Politechnice Wrocławskiej. Przez 2 lata pracowałam w laboratorium badań środowiskowych, a następnie byłam rok zatrudniona w laboratorium w dużej firmie farmaceutycznej.” – czytamy w jej bio. A jak jest teraz?

Oddaję głos Agnieszce, która najlepiej opowie o tym, jak wygląda jej praca obecnie:

Ponad rok temu kupiłam Twoją książkę „Zostań freelancerem”, a następnie uczestniczyłam w kursie Akademia FreelancerPRO. Po lekturze książki odważyłam się podjąć konkretną decyzję, że chcę pracować zdalnie i zarabiać na pisaniu, bo od zawsze to lubiłam, wręcz marzyłam i wszyscy wokół mi mówili, że umiem dobrze pisać.

 

Był listopad 2017, byłam na dłuższym zwolnieniu lekarskim z powodu przewlekłej choroby i kończyła mi się umowa w pracy. Wiedziałam, że już nie wrócę na etat, zresztą stan zdrowia nie pozwalał mi do końca na kontynuowanie pracy w zawodzie (trzeci rok pracowałam w laboratorium chemicznym).

 

Postanowiłam zaryzykować i rzeczywistość pozytywnie mnie zaskoczyła. Po pierwszym roku pracy jako freelancer zarobiłam w zasadzie tyle, co na etacie, pracując znacznie mniej. Wyliczyłam, że to tak, jakbym pracowała na pół etatu:)

 

Po Twoim kursie zdecydowałam się na założenie własnej strony internetowej i rozszerzyłam ofertę – zaczęłam oferować również transkrypcje nagrań, przez co mam więcej zleceń i płynność finansową. Niebawem będę zakładać własną działalność. Mam stałych klientów, coraz więcej osób pyta o fakturę, stąd moja decyzja o założeniu firmy.

Chcesz poznać ofertę Agnieszki albo potrzebujesz copywritera? Zajrzyj na jej stronę.

„Nie do wiary, że dzielisz się tą wiedzą za darmo!”

 

Dowiedz się, co zrobiłam, żeby ponieść swoją stawkę za zlecenia jako freelancer aż o 450%!

Zebrałam w jednym miejscu swoje doświadczenia z prawie dekady pracy jako freelancer. Dołącz do BEZPŁATNEGO, 5-dniowego kursu, a wyślę Ci wskazówki jak maksymalizować zyski, pracując w domu.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments