Freelancerka z dziada pradziada – Daria Dubiel

utworzone przez | kwi 3, 2013 | Wasze historie | 0 komentarzy

Daria Dubiel, która podzieliła się ze mną swoją historią, pisze na swojej stronie, że jest freelancerką w trzecim pokoleniu 😉 Czyli można powiedzieć, że jej rodzina zaczęła pracować w domu, zanim to było modne 😉 Jak to możliwe? Zobacz na stronie Darii.

Specjalizacją Darii są teksty medyczne. Jak sama mówi na swojej stronie: „Jako asystentka lekarza mam dostęp do baz danych dostępnych wyłącznie dla pracowników służby zdrowia. Z drugiej strony rozumiem perspektywę internauty. Z tego połączenia tworzę teksty o wysokiej wartości merytorycznej, które zrozumie przeciętny Polak czy Polka.”

A w jaki sposób Daria wykorzystuje to, co przekazuję w moich kursach? Oddaję jej głos:

Z kursem »Zacznij zarabiać na pisaniu« po raz pierwszy zetknęłam się 2 lata temu. Właśnie stawiałam swoje pierwsze kroki jako copywriter, ale myślałam, że niczego się nie nauczę z tego kursu, „przecież to same podstawy. To wszystko znajdę w Internecie za darmo!”. Jednak trafił mi się gorszy okres, kiedy przez parę tygodni nie mogłam znaleźć żadnego klienta i pomyślałam sobie, że nie mam nic do stracenia. Kupiłam kurs i dwa dni później zdobyłam dużego klienta, z którym współpracowałam przez następne 3 miesiące!

 

Od tamtego czasu kupuję wszystkie produkty Agnieszki i zawsze na tym zyskuję. Szczerze mówiąc, większości wskazówek nie wprowadziłam w życie do dzisiaj (mam tyle zleceń, że po prostu nie mam na to czasu), ale to tylko pokazuje, jak bardzo są skuteczne!

 

Jednak najważniejsze dla mnie jest podejście Agnieszki do pracy, które przekazuje na swoim blogu, w książce i na kursach. Dobrze jest usłyszeć czy przeczytać od kogoś mądrego (a taką osobą dla mnie jest Agnieszka), że da się zarabiać w Internecie, że to mogą być dobre pieniądze, ale trzeba ciężko pracować, że warto testować różne rozwiązania, że planowanie jest kluczowe. W trudnych chwilach wracam na bloga Agnieszki i zawsze znajduję tam motywację do pracy.

 

Daria Dubiel, copywriter medyczny, scenarzysta (zobacz stronę: https://copywritermedyczny.pl/)

Sposób na freelance bez stresu: dywersyfikacja

Pobierz darmową listę 40 pomysłów na dywersyfikację dla freelancera. Pomysły podzieliłam na 4 grupy:

  • praca z klientami
  • wynajem w małym biznesie
  • zarabianie na wiedzy
  • bycie twórcą
 

Pobierz bezpłatną listę i zbuduj dodatkowe źródło dochodu!

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments