Wreszcie mogę nieco więcej opowiedzieć o czymś, nad czym pracuję od jesieni zeszłego roku. To mój nowy kurs dla freelancerów Akademia Freelancer PRO, na który będzie można zapisać się już 6 lutego!

Skąd pomysł na taki kurs?

Gdy zaczynałam pracę jako freelancerka, a było to zimą 2009 roku, z określeniem „wolny strzelec” kojarzył mi się tylko dziennikarz. Nie miałam pojęcia, że można być wolnym strzelcem, pracować w domu na pełen etat i że to będzie kiedyś moim sposobem na życie. Nie miałam pojęcia, bo wtedy nie było blogów na ten temat, mało pisało się o tym w prasie, nie mówiło za wiele w telewizji. Nie było żadnej książki o pracy w domu.

Teraz jest lepiej, bo informacje o freelansie można znaleźć na przykład na blogach. Ale zwykle są to pojedyncze wpisy, skupiające się np. na wadach i zaletach pracy freelancera.

Z drugiej strony jest w Polsce coraz więcej kursów online, które dotyczą prowadzenia firmy i różnych aspektów z tym związanych. Chociażby w ciągu ostatniego roku duże kursy zrobili Bartek Popiel (o strategii w biznesie) oraz Agata Dutkowska (kurs prowadzenia biznesu dla kobiet). Ale to ciągle kursy o biznesie (tak jak książki zwykle są o biznesie), a nie konkretnie o freelansie, który – jakby nie patrzeć – trochę różni się od prowadzenia np. sklepu internetowego czy kwiaciarni.

A przecież freelancerów jest coraz więcej. Zarówno tych początkujących, jak i tych, którzy już pierwsze kroki postawili i teraz wiedzą, że czas się rozwijać. Dlatego postanowiłam zebrać wszystko, co wiem, co sprawdziłam na własnej skórze i co jest bardzo ważne, gdy się prowadzi freelancerski biznes. Zebrałam to wszystko w treść 10 modułów, które będą tworzyć duży, dwumiesięczny kurs Akademia Freelancer PRO.

Czego dokładnie będziemy się uczyć w Akademii?

Wszystko, o czym będzie mowa w kolejnych lekcjach (materiały wideo, audio i tekstowe) to wiedza, która przyda się konkretnie freelancerom i wszelkim biznesom usługowym. Bo jakby nie patrzeć, można powiedzieć, że np. ogrodnik też w pewnym sensie jest freelancerem 🙂 A ponieważ od 4 lat prowadzę blog dla freelancerów, to wiem, jakie są bolączki i najczęstsze problemy w naszym „fachu”.

>> ZOBACZ Program kursu Akademia Freelancer PRO

Niektóre zagadnienia, jakie będziemy poruszać, to: typy osobowości, persona klienta, strategia freelancera, nisze rynkowe, narzędzia do budowy marki, zdobywanie klientów, negocjowanie cen z klientem, wycenianie zleceń, najczęstsze problemy z klientami. Będzie sporo przykładów i – jak zawsze u mnie – mnóstwo konkretów, żadnego lania wody bez sensu.

Poza samą treścią kursu, którą umieszczę na specjalnej platformie kursowej (znają ją uczestnicy moich poprzednich kursów), będzie także grupa na Facebooku dla wszystkich uczestników. Będziemy się wspólnie motywować, wspierać, omawiać Wasze problemy.

Ile to będzie kosztować?

Przygotowałam trzy pakiety do wyboru.

  • W najtańszym, za 749 zł, uczysz się samodzielnie.
  • Drugi pakiet to coś, czego jeszcze nie widziałam w innych kursach online – pakiet dla dwóch osób. Czyli możesz namówić koleżankę czy kolegę na wspólny zakup kursu. Kosztami dzielicie się po połowie, a ja dodaję do platformy kursowej dwie osoby, do grupy na Facebooku też dwie, wysyłam Wam również dwa e-booki, które będą dołączone do kursu. Ten pakiet będzie kosztował 999 zł.
  • I trzeci, w którym możesz liczyć na moje wsparcie mailowe, konsultacje 1:1 oraz książkę z dedykacją. Cena tego pakietu to 1397 zł.

KONKURS – Możesz mieć kurs za darmo!

To chyba pierwszy konkurs, organizowany przeze mnie na tym blogu. Już mówię, na czym polega i co można wygrać 🙂

Zasady konkursu:

Pytanie konkursowe: Napisz, w czym pomógł Ci blog Tosieoplaca.pl. Czy coś na blogu szczególnie Cię zainspirowało, rozjaśniło w głowie, zmotywowało? Odpowiedz w dowolnej formie (tekst, zdjęcie, wideo – jak chcesz).

Gdzie odpowiedzieć na pytanie konkursowe? Możesz napisać odpowiedź w komentarzu pod tym pod tym postem, możesz umieścić ją na swoim blogu albo w mediach społecznościowych. Jeśli odpowiesz gdzie indziej niż pod tym wpisem, otaguj mnie (na Instagramie jestem jako aga.skupienska, na FB otaguj fanpage To się opłaca), dodaj też hashtag #konkursAFP – żebym wiedziała, że to Twoja odpowiedź na pytanie konkursowe 🙂 Możesz także podlinkować swoją odpowiedź w komentarzu poniżej.

Do kiedy trwa konkurs? Odpowiedzi można zgłaszać od dziś 23.01 do 31.01. Wyniki ogłoszę 2 lutego, wtedy też skontaktuję się z wygranymi.

Co można wygrać? Do wygrania dwa dostępy do kursu Akademia Freelancer PRO.

Jednego zwycięzcę wybiorę wśród uczestników, którzy zostawią komentarz pod tym wpisem, a drugiego wśród tych, którzy zamieszczą odpowiedź na pytanie konkursowe w mediach społecznościowych lub na swoim blogu. Wybiorę odpowiedzi, które najbardziej mnie zaskoczą, wzruszą, albo najbardziej mi się spodobają.

Można wziąć udział w konkursie dwa razy – raz umieścić komentarz tu, na blogu, a drugi raz (żeby zwiększyć swoje szanse), opublikować odpowiedź na pytanie konkursowe w mediach społecznościowych.

Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo lub przez wiadomość prywatną w medium społecznościowym, w którym umieszczą odpowiedź. Dostęp do kursu i grupy na Facebooku zwycięzcy dostaną wtedy, gdy pozostali uczestnicy, czyli 26 lutego.

Pełny regulamin konkursu tutaj.

Chcesz dostać przypomnienie o starcie kursu?

Jak zwykle u mnie można zapisać się na listę osób oczekujących na kurs. Warto, bo zawsze osobom z takiej listy wysyłam zniżkę na pierwszy dzień sprzedaży (czyli 6 lutego).

Zapisy tutaj: Akademia Freelancer PRO

 

30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x