Transmisja online z najważniejszego wydarzenia dla młodych przedsiębiorców [zobacz stream]

utworzone przez | maj 14, 2018 | Prowadzenie firmy | 1 komentarz

Jeśli zamierzasz założyć własną firmą albo już ją prowadzisz, jesteś start-upowcem albo po prostu interesuje Cię temat przedsiębiorczości w Polsce – nie może Cię zabraknąć na European Start-up Days.

W tym roku po raz trzeci w Katowicach będzie można czerpać wiedzę i inspirację oraz uczyć się od najlepszych praktyków biznesu. 15 i 16 maja ponad 100 prelegentów wystąpi na trzech scenach European Start-up Days.

Oto niektóre tematy, jakie będą poruszane w tym roku podczas paneli dyskusyjnych:

Nie możesz być w Katowicach? Oglądaj online!

Partnerem wydarzenia jest ING Bank Śląski, który wspiera ludzi przedsiębiorczych w założeniu i prowadzeniu firmy (zobacz narzędzie: Testuj pomysł). To dzięki ING możemy oglądać transmisję ze wszystkich wystąpień na trzech scenach ESD – głównej, sceny A i sceny B. I – podobnie jak w ubiegłym roku – po zakończeniu wydarzenia, ING udostępni wszystkie materiały z European Start-up Days.

Transmisja online będzie dostępna we wtorek (15 maja) w godzinach 9.30-17.00 oraz w środę (16 maja) w godzinach 10.00-15.15.

Szczegółowy harmonogram transmisji dostępny jest na stronie partnera wydarzenia: www.ingbank.pl/startup2018

Jak obejrzeć transmisję z wydarzenia? Nic prostszego – oto player, który umożliwi Ci śledzenie wszystkich wystąpień i przełączanie się między scenami z katowickiego Spodka:

 

 

Advertisement

Sposób na freelance bez stresu: dywersyfikacja

Pobierz darmową listę 40 pomysłów na dywersyfikację dla freelancera. Pomysły podzieliłam na 4 grupy:

  • praca z klientami
  • wynajem w małym biznesie
  • zarabianie na wiedzy
  • bycie twórcą
 

Pobierz bezpłatną listę i zbuduj dodatkowe źródło dochodu!

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
5 lat temu

Miałam być w tym roku na miejscu. Nawet się zapisałam i zarezerwowałam nocleg 😀 Ale niestety, obowiązki służbowe zatrzymały mnie we Wrocławiu, więc tydzień temu wszystko odkręcałam. Ale za rok już koniecznie, choćby się waliło i paliło – jadę!