Jeśli zamierzasz założyć własną firmą albo już ją prowadzisz, jesteś start-upowcem albo po prostu interesuje Cię temat przedsiębiorczości w Polsce – nie może Cię zabraknąć na European Start-up Days.

W tym roku po raz trzeci w Katowicach będzie można czerpać wiedzę i inspirację oraz uczyć się od najlepszych praktyków biznesu. 15 i 16 maja ponad 100 prelegentów wystąpi na trzech scenach European Start-up Days.

Oto niektóre tematy, jakie będą poruszane w tym roku podczas paneli dyskusyjnych:

Nie możesz być w Katowicach? Oglądaj online!

Partnerem wydarzenia jest ING Bank Śląski, który wspiera ludzi przedsiębiorczych w założeniu i prowadzeniu firmy (zobacz narzędzie: Testuj pomysł). To dzięki ING możemy oglądać transmisję ze wszystkich wystąpień na trzech scenach ESD – głównej, sceny A i sceny B. I – podobnie jak w ubiegłym roku – po zakończeniu wydarzenia, ING udostępni wszystkie materiały z European Start-up Days.

Transmisja online będzie dostępna we wtorek (15 maja) w godzinach 9.30-17.00 oraz w środę (16 maja) w godzinach 10.00-15.15.

Szczegółowy harmonogram transmisji dostępny jest na stronie partnera wydarzenia: www.ingbank.pl/startup2018

Jak obejrzeć transmisję z wydarzenia? Nic prostszego – oto player, który umożliwi Ci śledzenie wszystkich wystąpień i przełączanie się między scenami z katowickiego Spodka:

 

 

Advertisement

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x