Dzień dobry!

Nazywam się Agnieszka Skupieńska, od 2009 roku pracuję z domu.

Przez lata zarabiałam na życie jako freelancerka, teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.

Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Zajrzyj, jeśli chcesz pracować w domu:

Książka i e-book

Kursy online

Pierwsza w Polsce książka o pracy w domu

212 stron konkretnych porad i wskazówek: pozyskiwanie klientów, wycenianie zleceń, rozliczenia, motywacja do pracy i wiele innych.

Obowiązkowa pozycja dla każdego freelancera!

ostatnio na blogu…

Subskrybentów newslettera

Czytelników miesięcznie

Artykułów

Komentarzy

O czym jeszcze przeczytasz na blogu?

Blogerzy polecają tosieoplaca.pl:

Agnieszka, tak jak ja, ma bardzo pragmatyczne podejście do blogowania. Jest freelancerką przedsiębiorczą i to na kilku płaszczyznach!

Pisze na zlecenie, prowadzi kilka blogów, na których nieźle zarabia, stworzyła książkę z przepisami na drinki (omnomnom!), a na Biznesowe Info dzieli się z nami całym zapleczem tych wszystkich przedsięwzięć. Jeśli chcesz wiedzieć, jak ugryźć ZUS i inne podatki, gdzie znaleźć fundusze na finansowanie swojego biznesu, czy też jak wydać swoją książkę w systemie self-publishingu, lećcie szybko do Agnieszki!

Natalia Sławek

jestrudo.pl

Nie pamiętam, kiedy i jak trafiłem na blog Agnieszki, ale od razu łyknąłem kilka tekstów, jeden po drugim.

Teraz regularnie sprawdzam nowości, a czasem wracam do starszych wpisów, które już kiedyś przeczytałem. Być może dlatego, że tematyka bardzo mocno mnie dotyczy – Agnieszka pisze o prowadzeniu własnej firmy, życiu freelancera i pracy w domu. Dużo też eksperymentuje, bo oprócz pisania tekstów zawodowo zarabia też na własnej książce, reklamach w sieci, sklepie internetowym i blogu. Masa inspiracji i garść porad. Świetny blog dla tych, którzy chcą zarabiać w Internecie.

Michał Maj

zyciejestpiekne.eu

Biznesowe Info to zdecydowanie jeden z najlepszych biznesowych blogów, jakie znam.

Z bloga Agnieszki dowiesz się wszystkiego, co trzeba Ci widzieć, gdy w sensie zawodowym przechodzisz na swoje, kiedy zakładasz działalność albo gdy chcesz, by Twój blog przynosił korzyści finansowe.

Agnieszka motywuje mnie w tych chwilach, gdy przestaję wierzyć w swoją pracę. Jestem Jej za to wdzięczna, ponieważ motywacja utrzymująca się na wysokim poziomie to jedna z najważniejszych dla freelancera rzeczy.

Kinga Bartkowiak

zaparzeciherbate.pl

Ten blog charakteryzuje się tym, że jest kopalnią praktycznych wskazówek i informacji. Uwielbiam w Agnieszce to, że naprawdę stara się pomóc swoim czytelnikom i dzieli się z nimi nawet takimi trikami, które wiele osób zachowałoby dla siebie z obawy przed konkurencją.

Nie wyczujecie tu żadnej nuty rywalizacji, natomiast znajdziecie całe mnóstwo bardzo przydatnych wskazówek na temat prowadzenia firmy, freelancingu, blogowania itp. Muszę dodać, że jest to jeden z nielicznych blogów, który wnosi naprawdę dużą wartość do mojego życia – bardzo mnie inspiruje, motywuje i pomaga mi poukładać sobie różne sprawy.

Agnieszka Świetlik

lifemanagerka.pl

Jestem też tutaj:

[et_social_follow icon_style=”slide” icon_shape=”rounded” icons_location=”top” col_number=”4″ counts=”true” counts_num=”1″ custom_colors=”true” bg_color=”#333256″ bg_color_hover=”#9e313a” icon_color=”#ffffff” icon_color_hover=”#ffffff” outer_color=”dark” network_names=”true”]