Zostań freelancerem

Szukasz sprawdzonego źródła informacji o pracy na własny rachunek?

Ta książka jest dla Ciebie!

212 stron konkretnych informacji o poszukiwaniu zleceń, rozliczeniach z klientami, zakładaniu firmy, organizacji pracy, finansach freelancera i wielu innych. 51 krótkich rozdziałów, napisanych w przystępny sposób.

Wartością dodaną są wypowiedzi 13 freelancerów z różnych branż (marketing, PR, SEO, prawo, copywriting i inne).

„Zostań freelancerem” to pierwsza w Polsce książka dla pracujących w domu.

Jeśli jesteś na moim blogu, to trafiłeś tu na pewno z jednego powodu: nie chcesz już pracować dla kogoś i chodzi Ci po głowie własna firma.

Albo nawet już pracujesz nad tym, żeby z sukcesem prowadzić swoją działalność.

Mam rację?

Nieważne, czy jesteś:

  • freelancerem, który chce znaleźć nowych klientów
  • właścicielem małej firmy, który szuka nowych pomysłów na rozwój
  • osobą, która dopiero rozważa poszukiwanie zleceń

mam dla Ciebie książkę, którą powinieneś przeczytać.

A może szukasz tylko pracy dodatkowej? Ta książka też jest dla Ciebie!

To tylko niektóre z zagadnień, jakie poruszam w 52 rozdziałach książki.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o jej zawartości, pobierz SPIS TREŚCI.

Praca zdalna to wymarzone zajęcie dla większości z nas, przynajmniej tak nam się wydaje. Dla tych, którzy o niej marzą i dla tych, którzy codziennie zasiadają do swojego biura we własnym M, książka Agnieszki Skupieńskiej to skarbnica wiedzy. Konkretnie, krótko i treściwie opisane, a przede wszystkim krok po kroku, jak być freelancerem. Powinnaś to przeczytać! Ja będę do tej książki wracać nie raz, po pomysły i po motywację do działania!
Marzena Gólska

Mamo Pracuj

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Skupieńska, od 2009 roku pracuję zdalnie jako copywriter, a od 2013 prowadzę blog To się opłaca (wcześniej Biznesoweinfo.pl). Przez lata pracy na własny rachunek nauczyłam się, jak zdobywać zlecenia, radzić sobie z trudnymi klientami, prowadzić firmę, motywować się do pracy. Wszystko, co ważne w pracy na swoim zawarłam w książce „Zostań freelancerem”.

Gdybym przeczytała tę książkę 7 lat temu, zarobiłabym znacznie więcej i nie napracowała się tyle nad zleceniami, które nie były tego warte. Wiedziałabym, jak się motywować, jak pracować efektywnie i jak walczyć z konkurencją, która nieustannie obniża stawki.

Ty możesz dowiedzieć się wszystkiego ode mnie już teraz!

Ale to nie wszystko!


„Zostań freelancerem” to 212 stron konkretów i moich wskazówek, do których dołączyłam też wypowiedzi freelancerów z innych branż. W książce wypowiadają się między innymi:

  • Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu, tworzy kursy online dla kobiet)
  • Arkadiusz Szczudło (prawnik)
  • Gosia Zimniak (rysownik)
  • Justyna Kozioł (specjalistka od PR)
  • Magdalena Bród i Justyna Zienkiewicz (specjalistki od SEO)

Każda z tych osób podzieliła się swoimi radami na tematy związane z pozyskiwaniem zleceń, zakładaniem firmy, podpisywaniem umów z klientami, poszukiwaniem swojej branży czy wybieraniem nazwy dla firmy.

rozdziały

stron

freelancerów z różnych branż

Zobacz, jak książka wygląda w środku:

Książka „Zostań Freelancerem. Praca zdalna od A do Z” jest podzielona na 5 części, które w ponad 50 krótkich, jednak bardzo treściwych rozdziałach pokrywają ABC pracy zdalnej, freelancingu, prowadzenia własnej działalności, pozyskiwania nowych klientów i niezbędnej do tego motywacji i chęci rozwoju oraz pracy nad sobą.

Treści przedstawione są w bardzo przejrzysty sposób – autorka najczęściej prezentuje swoje spostrzeżenia w postaci punktów, które następnie rozwija. Jeśli nie lubicie lania wody w książkach i poradnikach spodoba Wam się takie przedstawienie omawianych zagadnień!

Kasia Mistacoglu

Blog worqshop.pl

Książka ma naprawdę szansę zmienić czyjeś życie. Nie dlatego, że treści w niej zawarte są rewolucyjne, ale dlatego, że wyczerpuje temat i opisuje go w bardzo przystępny sposób prowadząc niemalże za rękę. Ponadto zawsze byłem przeciwnikiem stwierdzenia, że „pracy nie ma”. Bycie długotrwale bezrobotnym to moim zdaniem stan umysłu i brak kreatywności.

Po książkę powinna więc sięgnąć każda osoba, która szuka sposobu na dodatkowe pieniądze lub zastąpienie (nie oszukujmy się) niepewnej pracy etatowej i być jedną z tych pozycji, które pracownicy urzędów pracy wręczają petentom.

Mateusz Kiszło

Blog jakzarabiacpieniadze.com.pl

Zobacz więcej opinii

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy tę książkę można kupić w księgarniach?

Nie, możesz ją zamówić tylko tutaj i kupić za pośrednictwem mojego sklepu internetowego.

Czy dostanę fakturę?

Tak. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, podaj swoje dane podczas składania zamówienia.

Czytam Twój blog. Czy w książce znajdę coś nowego?

Kilka rozdziałów książki to teksty, które znajdziesz też na blogu Tosięopłaca.pl, ale większość to zupełnie nowe treści.

Nie jestem freelancerem, ale chce założyć firmę. Czy ta książka jest dla mnie?

Mimo iż książka w największym stopniu dotyczy pracy freelancera, skorzystają z niej także właściciele małych biznesów i osoby, które dopiero zastanawiają się nad założeniem firmy. Są w niej rozdziały poświęcone pozyskiwaniu klientów i ustalania szczegółów zleceń, rozdziały o zakładaniu firmy oraz organizacji pracy i motywacji. Te tematy przydadzą się każdemu przedsiębiorcy i osobom, które chcą założyć działalność.

Nie mam żadnego doświadczenia w pracy zdalnej. Czy ta książka mi pomoże?

Oczywiście! „Zostań freelancerem” napisałam z myślą o takich osobach, jak Ty – początkujących, które nie pracowały jeszcze zdalnie i chcą się dopiero tego nauczyć.

Czy mogę zarabiać, polecając Twoją książkę?

Jasne, dołącz do mojego programu afiliacyjnego! Szczegóły znajdziesz tutaj: KLIK KLIK