Jak zacząć zarabiać w sieci? Ponad 500 osób już wzięło udział w kursie

utworzone przez | paź 16, 2018 | Praca w domu | 0 komentarzy

Kurs „Zacznij zarabiać na pisaniu” jest dostępny u mnie w stałej sprzedaży, ale tylko raz na jakiś czas otwieram zapisy na pakiet VIP. Co nowego w kursie i jak zacząć zarabiać na pisaniu dzięki moim materiałom kursowym?

Kogo i czego uczę na kursie?

Jakiś czas temu zauważyłam, że z pewnego forum jest bardzo dużo przejść na moją stronę sprzedażową kursu. Po nitce do kłębka dogrzebałam się do postu, w którym ktoś wkleił link do mojego kursu i pytał o opinie, czy to może być prawda, żeby nauczyć się zarabiać na pisaniu z jakiegoś internetowego kursu.

I wiecie, jaka odpowiedź mnie rozbawiła najbardziej?

Że oczywiście, że to jakaś ściema, bo ludzie studiują 5 lat dziennikarstwo, a tu jakaś laska chce kogoś nauczyć pisania w 4,5 godziny kursu online.

No i właśnie – ktoś, kto to napisał, najpierw chyba powinien nauczyć się czytać ze zrozumieniem 🙂 Bo ja w tym kursie nie uczę pisać, a tego, jak zacząć ZARABIAĆ na pisaniu. Oczywiście pokazuję też, jak pisać proste teksty, od których można zacząć pisanie na zlecenie. Bez tego trudno byłoby ruszyć z miejsca, a takie proste teksty naprawdę może pisać każdy, kto umie wysłać maila. Wiem, sprawdziłam to. Kiedyś, gdy miałam bardzo dużo zleceń na pisanie tzw. precli, musiałam się z kimś podzielić jednym zleceniem, bo nie dałabym rady. I tak precle pisały dla mnie dwie współlokatorki i brat. A uwierzcie mi, mój brat naprawdę z pisaniem nie ma nic wspólnego 🙂

Także wiem, że pisać proste teksty może każdy, każdy też może próbować w ten sposób zarobić. Ale – o litości – nie ma to przecież nic wspólnego z dziennikarstwem! I z drugiej strony – czy na dziennikarstwie ktokolwiek uczy jak zacząć ZARABIAĆ na pisaniu, jak znaleźć pracę jako dziennikarz? Szczerze wątpię 🙂

No więc, podsumowując, po skończeniu kursu Zacznij zarabiać na pisaniu kursanci umieją:

  • napisać proste teksty na potrzeby SEO (to się zresztą przydaje nawet w blogowaniu)
  • zrobić swoje portfolio w pliku PDF lub na WordPress.org (tak, pokazuję na wideo jak krok po kroku samodzielnie postawić stronę na darmowym WordPressie)
  • wyszukać zlecenia, znaleźć pierwszych klientów, rozliczać się z nimi

Ten kurs pomyślany jest tak, że nawet jeśli nie będziesz zarabiać na pisaniu, ale chcesz zarabiać na jakiejś innej swojej umiejętności, pracując online, to 2 z czterech modułów i tak Ci się przydadzą. A podstawowy pakiet kosztuje tylko 139 złotych, co jak na kurs, dzięki któremu możesz zarobić pieniądze, naprawdę nie jest majątkiem.

Co nowego w kursie Zacznij zarabiać na pisaniu?

Kurs przeniesiony jest na nową platformę. To oznacza, że po zakupie od razu dostaniesz dane do zalogowania – nie musisz na nic czekać, nie musisz samodzielnie zakładać konta. Od strony technicznej to rozwiązanie wpidea, które możecie znać z innych kursów online, bo kilku blogerów już z niego korzysta.

Druga sprawa: pakiet VIP jest otwarty tylko do 19 października. Czyli jeśli chcesz kupić pakiet z moją pomocą mailową i książką „Zostań freelancerem” to do piątku możesz taki pakiet kupić TUTAJ.

I jest jeszcze jeden pakiet, którego wcześniej nie było. Pakiet OPIEKA jest dla osób, które chcą dostać w ramach kursu moje 2-miesięczne wsparcie mailowe, ale za to nie potrzebują już książki, bo kupili ją wcześniej. Pakiet OPIEKA kosztuje 247 złotych i też dostępny jest tylko do 19 września.

Opinie uczestników kursu

W kursie uczestniczyło do tej pory ponad 500 osób! Przyznam, że gdy go tworzyłam, nie spodziewałam się, że aż tyle osób będzie nim zainteresowanych! Kolejni kursanci zostawiają ciągle nowe opinie, oto niektóre z nich:

Korzystając z okazji, muszę napisać, że kurs jest super! Książki jeszcze nie czytałam, ale jak ma podobny poziom, to na pewno będę zadowolona!
Dostałam już 2 stałe zlecenia Nie spodziewałam się, że tak szybko. I to w dużej mierze dzięki Pani. – opinia Anety Celińskiej

 

Kurs uważam za przygotowany na bardzo dobry poziomie. Przede wszystkim doceniam końcowe zadania. Dzięki nim mam przygotowaną bazę do poszukiwania zleceń i pracy na własny rachunek, którą zamierzam niedługo rozpocząć. Kurs jest podstawą do dalszego rozwoju i działania. – Lidia Brzezicka

Więcej opinii przeczytasz tutaj.

Jeśli chcesz nauczyć się, jak zarabiać na pisaniu prostych tekstów, zajrzyj tutaj i przeczytaj dokładny opis kursu. I pamiętaj, ze pakiety VIP i OPIEKA dostępne są tylko do 19 października!

Znajdź klienta na 100 sposobów

Szukasz klientów online?

Ten narzędziownik pomoże Ci znaleźć zlecenia, niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz (copywriting, tłumaczenia, prawo, marketing, dietetyka, social media, VA, grafika, fotografia i wiele innych).

Znajdziesz tu materiały wideo, zeszyt ćwiczeń, excele, bank pomysłów, szablony, listy itp.

Wszystko z dożywotnim dostępem i w cenie JEDNEJ PIZZY.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments