Chciałbyś połączyć zarabianie pieniędzy z innymi obowiązkami (studia, opieka nad dzieckiem)?

Masz już dość podejrzanych lub nic nie wartych ofert zarabiania przez internet na oglądaniu reklam czy wypełnianiu ankiet?

Chcesz w końcu znaleźć dodatkową pracę, która daje stabilny dochód?

Nie wiesz, od czego zacząć?

Powiem Ci jak zarabiać na pisaniu tekstów, nawet jeśli nigdy nie pisałeś na zlecenie!

Wyobraź sobie, że dostajesz zlecenia na napisanie prostych tekstów.

Takie zlecenia, z jakimi poradzi sobie każdy, kto chodził do szkoły, pisał szkolne wypracowania i umie obsługiwać komputer. Takimi zleceniami możesz zajmować się z własnego domu, o dowolnej porze. Za każdy napisany tekst ktoś Ci zapłaci – czasem nawet w ciągu kilku dni po zakończeniu pracy.

Z kilku zleceń w miesiącu uzbiera się suma, której potrzebujesz.

Byłoby świetnie, prawda?

Mogę Ci pomóc wystartować i zacząć zarabiać!

W kursie „Zacznij zarabiać na pisaniu” wyjaśniam KROK PO KROKU jak to zrobić. Prowadzę Cię za rękę od stworzenia portfolio z ofertą do pozyskania klienta.

Z czego składa się kurs?

 • 35 lekcji wideo – łącznie 4,5 godziny nagrań
 • lekcje na specjalnej platformie kursowej
 • wszystkie lekcje dostępne też w formie audio oraz tekstowej
 • materiały do wydruku – w tym wzór umowy o dzieło i arkusza do notowania zleceń

Po zakończonym kursie będziesz wiedział:

 • jakie proste teksty może pisać osoba początkująca, a jakie ktoś, kto dobrze pisze
 • jak pisać szybko i sprawnie, żeby zarobić możliwie najwięcej w ciągu dnia
 • co to jest portfolio copywritera
 • jakie przykładowe teksty umieścić w portfolio (nawet jeśli jeszcze nigdy nie pisałeś na zlecenie!)
 • jak stworzyć własne portfolio w formie pliku PDF na dwa sposoby
 • jak stworzyć własne portfolio na WordPressie, korzystając z darmowych rozwiązań
 • jak sprawdzać swoje teksty, korzystając z darmowych narzędzi
 • gdzie początkujący mogą szukać klientów
 • jak rozliczać się z klientami i nie dać się oszukać
 • co zrobić, żeby zarabiać więcej

Jeśli przejdziesz kurs od pierwszej do ostatniej lekcji, będziesz mógł od razu zabrać się za poszukiwanie zleceń. Wszystko, co trzeba wiedzieć, zanim skontaktujesz się z klientem, jest w tym kursie.

Do tej pory na kurs zapisało się ponad 500 osób! Zobacz opinie uczestników:

Kurs pomógł mi w zmianie myślenia co można robić zawodowo. Nie wiedziałam nawet, że istnieje taki zawód jak copywriter. Kupując kurs nie wiedziałam czego się spodziewać. Wiedziałam natomiast, że warto, bo kocham pisać. Jeszcze nie zaczęłam szukać zleceń bo ogranicza mnie sprawa czysto formalna. Jestem jednak blisko, coraz bliżej. Za to po przeczytaniu książki wpadłam na jeszcze jedną formę zarobku w domu… zorganizowałam kurs języka holenderskiego i idzie mi świetnie.

Kinga Głuchowicz

Brałam udział w kilku kursach, gdzie wartościowa treść zmieściłaby się na kartce A5, rozbuchanych na 10 lekcji – tego też się bałam. Ale ten kurs to był sam konkret – żadnych ozdobników, żadnego lania wody. To lubię. Czekanie na kolejne moduły było jak czekanie na pierwszą gwiazdkę w dzieciństwie 😉

Kurs pomógł usystematyzować temat. Wiem, co trzeba i warto zrobić i jak się do tego zabrać. Dopieszczam portfolio, zakładam konta i niech się dzieje 🙂

Kamila Wojciechowska

Kurs był świetny, praktycznie w pierwszych tygodniach po zastosowaniu się do porad zwrócił mi się koszt zakupu. Dostałam świetne podstawy aby działać, sama raczej nie obmyśliłabym jak w praktyce zacząć zarabiać na pisaniu.

Hanna Nowicka

Kurs pomógł mi uwierzyć, że można wyjść z trudnej sytuacji i od razu zacząć zarabiać, zamiast czekać na zbawienie. Jeśli od jakiegoś czasu zarabiasz na pisaniu, ale czujesz, że utknęłaś w czarnej dziurze, pozwól się zainspirować i korzystaj ze sprawdzonych pomysłów na poszukiwanie zleceń, pisanie maili do nowych klientów, budowanie portfolio, które już wkrótce pozwoli się pomnożyć stawkę godzinową dziesięciokrotnie.

 

Marta Szyszko

Dlaczego miałbyś kupić ten kurs właśnie ode mnie?

Nazywam się Agnieszka Skupieńska, jestem copywriterką.

Znasz mnie z bloga tosieopłaca.pl, na którym podpowiadam jak pracować w domu, jak zarabiać pieniądze na blog i jak prowadzić małą firmę.

Napisałam książkę „Zostań freelancerem”, w której zawarłam 6 lat mojego doświadczenia w pracy na zleceniach.

Sama utrzymuję się z pisania tekstów na zlecenie.
Nie wychodzę do biura, pracuję w godzinach, które mi odpowiadają
i z łatwością zarabiam średnią krajową i więcej.

Chciałabym, żebyś powtórzył mój sukces.

Najczęstszym problemem, z jakim borykają się osoby, które chciałyby dorabiać jest brak wiedzy o tym JAK ZACZĄĆ. A czasem też brak świadomości, że można zarabiać na pisaniu prostych tekstów i nie trzeba wcale być polonistą z wykształcenia, by to robić.

Te osoby, chcąc dorobić szukają dodatkowej pracy etatowej  albo zapisują się do programów zarobkowych w sieci i zniechęcają się do zarabiania przez internet po kilku dniach, myśląc, że można tak zarobić tylko jakieś grosze.

Z mojego kursu dowiesz się, że przez internet można zarobić prawdziwe pieniądze – pisząc teksty.

Pokażę Ci jak to zrobić.

Wybierz pakiet już teraz lub czytaj dalej…

Dla kogo jest ten kurs?

Dla studentów

Chcesz dorobić w wolnym czasie, ale nie masz go aż tyle, by szukać pracy w sklepie, pubie czy restauracji?

Pisząc teksty możesz zarabiać wtedy, kiedy chcesz!

Dla matek

Jesteś na urlopie wychowawczym lub macierzyński? Masz trochę czasu, gdy Twoje dziecko śpi albo opiekuje się nim mąż czy dziadkowie?

Możesz dorobić nie wychodząc z domu!

Dla blogerów

Nie udaje Ci się zarabiać na blogu? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, a umiesz pisać bez błędów ortograficznych?

Możesz zarabiać pisząc teksty!

Dla każdego

kto marzy o karierze copywritera lub chce utrzymywać się z pracy w domu.

Ten kurs to krok we właściwym kierunku!

Mój kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • Chcesz dorobić w domu, ale nie wiesz, jak zacząć
 • Masz już dość oszustów, którzy udają, że oferują pracę, a tak naprawdę chcą, żebyś zakładał konta bankowe lub namawiał znajomych na ich zakładanie
 • Chcesz szukać zleceń, ale nie wiesz, skąd można je wziąć
 • Nie wiesz, jak przygotować swoje portfolio
 • Nie rozumiesz pojęć, którymi posługują się zleceniodawcy
 • Nie wiesz, jak wyceniać swoją pracę

Ten kurs pomoże Ci oszczędzić czas, który musiałbyś zmarnować na samodzielne poszukiwanie i weryfikację informacji.

Tu wszystko masz podane na tacy!

Bardzo czekałam na ten kurs, bo nie udało mi się zapisać na jego pierwszą edycję. Bardzo podoba mi się sposób jego prowadzenia: prosty, treściwy. Dobrze dobrane przykłady sprawiają, że odbiór jest bardzo łatwy, a zadania pozwalają uwierzyć, że naprawdę nie jest to trudne, wystarczy chcieć.

Ponieważ bardzo lubię pisać i robię to od ponad 10 lat, bałam się, że kurs pokaże mi, że się do tego nie nadaję, że nie będę miała motywacji, by pisać „na poważnie”. Ale kurs pomógł mi uwierzyć w siebie. Po pierwszym module dotarło do mnie, że mam bogate i wszechstronne doświadczenie. Wcześniej jakoś tego nie zauważałam. Kurs dał mi kilka podstaw, teorię, był ścieżką, co robić i jak robić. Skorzystałam z serwisów, które były wymienione w kursie, przeszłam weryfikacje i zaczęłam pisać pierwsze teksty: precle, wizytówki firm, teksty zapleczowe.

Katarzyna Klein

Świetny kurs dla osób, które chcą się zapoznać z tematem. Ja rozeznałam się w podstawach i funkcjonowaniu pewnych zagadnień. Przykłady były w tym bardzo pomocne.

Diana Litwin-Dolezińska

Problemem była praca na etacie i chęć zarabiania pieniędzy „na swoim” pracując niezależnie w domu. Oczekiwałem, że dostanę dawkę konkretnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Przykładów, które mogę od razu wprowadzić w życie, a to wszystko napisane ludzkim językiem bez lania wody i wybujałych określeń. Dostałem to co chciałem.

Kurs pomógł mi w zrozumieniu na czym polega praca freelancera/copywritera. Na razie jedynym efektem jest świadomość, że wiem więcej. Blog i portfolio są w trakcie tworzenia.

Kamil Lubelski

Niedawno ukończyłem kurs „Zacznij zarabiać na pisaniu” i jako uczestnik wiele z niego wyniosłem. Dowiedziałem się rzeczy na temat copywritingu, o których wcześniej nie miałem pojęcia bądź styczności i przede wszystkim zapalił w mej głowie lampkę, że mógłby to być świetny pomysł na zarabianie pieniędzy bez wychodzenia z domu.

Pisanie, tak jak każdemu, towarzyszyło mi od czasów szkolnych po studia, początkowo mniej, ale z wiekiem zacząłem to bardzo lubić i doskonalić swój fach. Obecnie, jestem autorem bloga i dwóch kanałów na Youtube, gdzie w wolnych chwilach, w ramach mojego hobby, zanurzam się w tym internetowym świecie.
Ale wracając do kursu. Owszem, pojawiało się mnóstwo pytań, zagadnień, które rodziły mi się w głowie, lecz za każdym razem, gdy nad czymś się zastanawiałem, odpowiedzi uzyskiwałem dzięki Pani w następnej lekcji lub kolejnych wykładach.

Kamil Jasica

www.zainspirowany.pl

Opinie uczestników I edycji kursu

%

przyznało, że kurs bardzo im się przydał

%

oceniając sposób podawania informacji w kursie odpowiedziało, że przyjemnie się z niego uczyło

%

poleciłoby kurs znajomym, zainteresowanym pracą w domu

Kurs jest dostępny w pakietach:

Jeśli masz jakieś pytania, pisz na aga@tosieoplaca.pl