Z okazji Dnia Książki Matras obniżył ceny aż 1000 książek i to o 30%. Wybrałam kilka ciekawych pozycji.

Promocja w internetowej księgarni Matras trwa między 20 a 24 kwietnia, więc jest kilka dni na podjęcie decyzji. Cała lista książek tańszych o 30% dostępna jest tutaj. Trzeba przyznać, że wybór jest spory – trochę powieści, trochę poradników o żywieniu, trochę o bieganiu i innych rodzajach aktywności fizycznej. W promocyjnych cenach są książki kilku blogerów (np. genialny poradnik Michała Kędziory „Rzeczowo o modzie męskiej” – mój Tomek nie robi żadnych zakupów bez zajrzenia do tej książki odkąd ją kupiliśmy:)). Ale jest też kilka pozycji dotyczących rozwoju osobistego czy start-upów. Wybrałam te, które mogą Cię zainteresować i kilka dodatkowych, które polecam.

Promocja w Matrasie – książki warte uwagi

Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji, Chris Guillebeau, 34,30 zł

Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka, Robert Cialdini – 31,43 zł

Tworzenie modeli biznesowych. Podręcznik wizjonera, Alexander Osterwalder, Yves Pigneur – 48,30 zł

Marketing analityczny. 15 wskaźników, które powinien znać każdy marketer, Mark Jeffery – 34,30 zł

Getting things done czyli sztuka bezstresowej efektywności, David Allen – 25,90 zł

Skuteczny menedżer. Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi, Marta Pawlikowska-Olszta, Edgard Mariusz Jachimczuk – 25,83 zł

Strategia marketingowa. Instrukcja budowy silnej marki, Maciej Tesławski – 34,30 zł

Coaching marki osobistej czyli kariera lidera, Sergiusz Trzeciak– 27,93 zł

Jak odnieść sukces bez penisa, Karen Salmansohn – 25,83 zł

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie – T. Harv Eker – 24,43 zł

Jak zadbać o własne finanse, M. Iwuć – 23,03 zł

Co jeszcze polecam z książek objętych promocją?

Gdyby nie to, że przeczytałam już całą serię Miłoszewskiego, pewnie kupiłabym w promocji „Gniew” (31,49 zł). Nawiasem mówiąc to moim zdaniem najlepsza z trzech części i szkoda, że autor raczej nie zamierza kontynuować serii. Polubiłam Teodora Szackiego 🙂

Druga książka, którą polecam gorąco to „Zamień chemię na jedzenie” w naprawdę dobrej cenie, bo tylko 22,96 zł. Gdybym miała wskazać książki, które najbardziej zmieniły moje spojrzenie na świat, to ta byłaby na pewno na takiej liście.

W promocji znajdziesz także bestsellery i książki, o których sporo się ostatnio mówi, np. „Najgorszy człowiek na świecie” M. Halber za 24,40 zł, „Zniszcz ten dziennik” Keri Smith za 19,98 zł, „House of Cards. Bezwzględna gra o władzę” Michaela Dobbsa za 27,90 zł, „Historia wewnętrzna. Jelita – najbardziej fascynujący organ naszego ciała„, Giulia Enders za 24,43 zł czy „Gra o tron„, George’a R.R. Martina za 34,30 zł.

Wśród książek w promocji widziałam nawet „Małego księcia”, „Mikołajka”, książki Normana Daviesa, „100 lat samotności”, „Złodziejkę książek”, biografię Steve’a Jobsa, czy „Oskara i panią Różę”.

Dodatkową zaletą promocji w Matrasie jest to, że dostawa do wszystkich sklepów jest za darmo, a listę sklepów można znaleźć tutaj. Jeśli nie dla siebie – zastanów się, czy nie ma w promocji niczego, co zainteresowałoby Twoją mamę, w końcu Dzień Matki już za miesiąc 🙂 Warto przejrzeć wszystkie podstrony z tytułami książek, ja dla siebie znalazłam co najmniej kilka pozycji.

promocja w matrasie

[wysija_form id=”4″]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x