Zarobić milion idąc pod prąd – J. B. Bączek

utworzone przez | lip 11, 2010 | Polecane książki | 1 komentarz

Obowiązkowa pozycja dla każdego młodego przedsiębiorcy!

zarobic-milion-idac-pod-prad-u-iext37456992Gdybym miała powiedzieć jaką książkę warto polecić początkującemu przedsiębiorcy, bez chwili wahania kazałabym mu przeczytać książkę Bączka. Jest rewelacyjna! Gość jest tylko rok czy dwa starszy ode mnie, a zarobił już tyle, że jest rentierem. Co ciekawe – nie na wielkich biznesach, ale na konsekwentnym budowaniu wielu małych firm (no, może nie wszystkie są teraz małe), czerpaniu dochodów z wielu źródeł. Myślę, że są tacy, co do książki Bączka podejdą sceptycznie i powiedzą, że facet ściemnia, że tego się nie da zrobić, ale ja mu wierzę i wierzę, że można powtórzyć jego sukces.

Ciekawostka – mimo iż jest rentierem, autor przytacza jako jedno ze źródeł swojego dochodu pasywnego… sprzedaż swojej pracy magisterskiej na jednym z serwisów internetowych. Poza tym patentem podaje jeszcze kilka sposobów na dochody pasywne. Pisze też o wydawaniu własnej książki i o tym, jak zostać ekspertem w niedługim czasie.

Wielki plus też za to, że to książka osadzona w polskich realiach, więc tym bardziej warto przeczytać!

Naucz się wyceniać zlecenia

Zapisz się na cykl 5 darmowych lekcji, a dowiesz się:

  • jaka jedna rzecz ma kluczowe znaczenie dla wielkości zarobków
  • bez czego nie warto zaczynać wyceny
  • jaki jeden trik da Ci szansę na większe zarobki
  • czego nie robi większość freelancerów
 

Zapisz się na bezpłatne lekcje i zacznij dobrze wyceniać swoją pracę!

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Versus
7 lat temu

Od dłuższego czasu szukam ciekawych pozycji w temacie rozwoju biznesu i pozyskiwania dodatkowego dochodu. Pomijając fakt, że Twoja książka wkrótce znajdzie się w mojej biblioteczce, to widzę, że po pozycję Bączka również warto sięgnąć 🙂 Wydam majątek na książki w najbliższym czasie, ale wierzę, że warto inwestować w wartościową lekturę, pełną przydatnej wiedzy. To taka inwestycja, która prędzej czy później się zwróci.