Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodu, mój kurs jest dla Ciebie.

Już w kilka miesięcy po uruchomieniu tego bloga zaczęłam dostawać maile od czytelników, którzy pytali co zrobić, żeby zacząć pracować w domu. Możliwość pogodzenia pracy z innymi obowiązkami, pracowanie w ustalonych przez siebie godzinach to coś, co kusi studentów, mamy na urlopach macierzyńskich i wszystkich, którzy chcieliby kiedyś przejść na swoje. A jeśli pracując w domu można utrzymać się na przyzwoitym poziomie to dlaczego nie spróbować?

Dzięki mailom od czytelników wiem, że najtrudniej jest na początku. Nie wiemy od czego zacząć, skąd wziąć pierwsze zlecenie, jak je wycenić, jak zaprezentować się zleceniodawcy, jeśli dotąd nigdy nie pracowaliśmy na zleceniach. A przede wszystkim NA CZYM MOŻNA ZARABIAĆ w domu?

Odpowiedź na to ostatnie pytanie jest prosta: spróbuj zarabiać na pisaniu. Ja robię to od lat i wiem, że to może być nie tylko dobry pomysł na dodatkowe zajęcie po godzinach, ale też pełnoetatowa praca.

Pisanie tekstów – jak zacząć?

Moim zdaniem każdy, kto umie napisać składny komentarz na Facebooku, mail bez błędów ortograficznych może zarabiać pisząc proste teksty. Każdy bloger może zarabiać pisząc teksty na zlecenie. To szczególnie fajna opcja dla początkujących blogerów, którzy nie zarabiają jeszcze z reklamy na blogu, ale chcieliby mieć dodatkowy dochód.

Odpowiedzi na pozostałe pytania – jak zarabiać – umieściłam w moim pierwszym kursie online.

Jest to kurs dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć zarabiać, ale nie mają pojęcia jak wystartować. W kolejnych lekcjach tłumaczę krok po kroku wszystkie pojęcia, z którymi spotkasz się szukając zleceń, wskazuję miejsca, w których można szukać klientów, dzielę się własnym doświadczeniem jeśli chodzi o budowanie portfolio. A mam już 6 lat doświadczenia w pisaniu na zlecenie, więc wiem co mówię i wiem, jak zarabiać na pisaniu 🙂

Więcej szczegółów o samym kursie znajdziesz tutaj: Zapisy na kurs Zacznij zarabiać na pisaniu

Jeśli jesteś zainteresowany kursem, zapisz się na listę oczekujących (w linku powyżej), a gdy tylko ruszy sprzedaż kursu, poinformuję Cię o tym mailowo.

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x