Zacznij zarabiać na pisaniu – mój kurs online dla szukających dodatkowej pracy

utworzone przez | kwi 15, 2016 | Praca w domu | 19 Komentarze

Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodu, mój kurs jest dla Ciebie.

Już w kilka miesięcy po uruchomieniu tego bloga zaczęłam dostawać maile od czytelników, którzy pytali co zrobić, żeby zacząć pracować w domu. Możliwość pogodzenia pracy z innymi obowiązkami, pracowanie w ustalonych przez siebie godzinach to coś, co kusi studentów, mamy na urlopach macierzyńskich i wszystkich, którzy chcieliby kiedyś przejść na swoje. A jeśli pracując w domu można utrzymać się na przyzwoitym poziomie to dlaczego nie spróbować?

Dzięki mailom od czytelników wiem, że najtrudniej jest na początku. Nie wiemy od czego zacząć, skąd wziąć pierwsze zlecenie, jak je wycenić, jak zaprezentować się zleceniodawcy, jeśli dotąd nigdy nie pracowaliśmy na zleceniach. A przede wszystkim NA CZYM MOŻNA ZARABIAĆ w domu?

Odpowiedź na to ostatnie pytanie jest prosta: spróbuj zarabiać na pisaniu. Ja robię to od lat i wiem, że to może być nie tylko dobry pomysł na dodatkowe zajęcie po godzinach, ale też pełnoetatowa praca.

Pisanie tekstów – jak zacząć?

Moim zdaniem każdy, kto umie napisać składny komentarz na Facebooku, mail bez błędów ortograficznych może zarabiać pisząc proste teksty. Każdy bloger może zarabiać pisząc teksty na zlecenie. To szczególnie fajna opcja dla początkujących blogerów, którzy nie zarabiają jeszcze z reklamy na blogu, ale chcieliby mieć dodatkowy dochód.

Odpowiedzi na pozostałe pytania – jak zarabiać – umieściłam w moim pierwszym kursie online.

Jest to kurs dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć zarabiać, ale nie mają pojęcia jak wystartować. W kolejnych lekcjach tłumaczę krok po kroku wszystkie pojęcia, z którymi spotkasz się szukając zleceń, wskazuję miejsca, w których można szukać klientów, dzielę się własnym doświadczeniem jeśli chodzi o budowanie portfolio. A mam już 6 lat doświadczenia w pisaniu na zlecenie, więc wiem co mówię i wiem, jak zarabiać na pisaniu 🙂

Więcej szczegółów o samym kursie znajdziesz tutaj: Zapisy na kurs Zacznij zarabiać na pisaniu

Jeśli jesteś zainteresowany kursem, zapisz się na listę oczekujących (w linku powyżej), a gdy tylko ruszy sprzedaż kursu, poinformuję Cię o tym mailowo.

Naucz się wyceniać zlecenia

Zapisz się na cykl 5 darmowych lekcji, a dowiesz się:

  • jaka jedna rzecz ma kluczowe znaczenie dla wielkości zarobków
  • bez czego nie warto zaczynać wyceny
  • jaki jeden trik da Ci szansę na większe zarobki
  • czego nie robi większość freelancerów
 

Zapisz się na bezpłatne lekcje i zacznij dobrze wyceniać swoją pracę!

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
moneygrabbing
8 lat temu

Nowa jakoś Landing Page coraz profesjonalniej tutaj 🙂 Na kurs zapisałem się. Nie ma jak darmowa wiedza. Gdy zaczynałem w zarabianiu online to ledwo mogłem uzbierać na minimalną wypłatę i szybko poddałem się. Dopiero po kilku latach zachęcony wpisami blogerów ile to co niektórzy zarobili stwierdziłem, że coś musiałem robić nie tak skoro można zarabiać przez Internet. Dzisiaj już mogę cieszyć się fajnym dochodem pasywny na tyle wysokim, że nie muszę robić w pracy nadgodzin. Jeśli zaczynasz to proponuje przeszukać Internet gdzie zarabiać jak zarabiać itp google będzie bardzo pomocne. Poczytaj najpierw trochę tak z miesiąc i zastanów się na… Czytaj więcej »

Ewa| daywithcoffee
8 lat temu

Zapowiada się super – wlasnie taka, konkretna i sprawdzona wiedza jest mi potrzebna. Póki do dorabiam na tekstach będąc studentką, ale chciałabym wypłynać na głębsze wody, mając możliwość zarobić cos wiecej 🙂

Pomysł na biznes
8 lat temu

Cześć, Jak Ci idzie sprzedaż tego kursu Aga ? (dopiero pierwsza seria przed nami?) Mam nadzieję, że fajnie bo pracy przy przygotowaniu kursu, landing page całe mnóstwo, nie wspominając o kosztach. Zdjęcie klasa 😉 Zachęca!

Jestem pod wrażeniem tego ile pracy włożyłaś w tego bloga.

Kamila
Kamila
8 lat temu

Fajny pomysł na kurs 🙂 czekam z niecierpliwością. A kiedy możemy się spodziewać startu ?

Igor
8 lat temu

No nie wiem czy pisania ciekawych tekstów można się nauczyć.
Do tego trzeba mieć smykałkę.

Karolina
Karolina
8 lat temu

Jestem osobą niesłyszącą. Proszę o informację w jakiej formie prowadzony jest kurs.

Adam B24
8 lat temu

Pamiętam że wspominałaś o wydaniu poradnika, kiedy pisałaś jakiś czas temu o najbliższych planach. Cieszę że się udało, i ze swojej strony, obserwując ten i inne Twoje blogi, mogę już go śmiało polecić (w ciemno) bo wiem że będzie zawierał szereg przydatnej wiedzy. A z taką wiedzą można już zdziałać wiele, pod warunkiem że ma się chęci i trochę ambicji..

Marta
Marta
8 lat temu

Bardzo interesuje mnie ten kurs. Chciałabym tylko poznać jego koszt i długość trwania.

Tekściara
8 lat temu

Jestem ciekawa… 😉

Goga
7 lat temu

Dziękuję Ci za tak obszerny i szczegółowy artykuł 🙂 Też planuję swój kurs 🙂