Jak zacząć zarabiać w domu? Rusza II edycja mojego kursu!

utworzone przez | wrz 23, 2016 | Praca w domu | 13 Komentarze

Marzy Ci się praca w domu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Ja wiem i mogę Ci pomóc wystartować!

Co to za kurs?

23 września, w piątek, ruszają zapisy na II edycję mojego kursu online „Zacznij zarabiać na pisaniu”. Opracowałam go z myślą o osobach, które chciałyby zacząć zarabiać w domu, ale nie wiedzą, jak pozyskać pierwszego klienta, na czym mogłyby zarabiać, jak się do tego zabrać.

Po 6 latach pracy nad zleceniami z pisania tekstów wiem, że jeśli ktoś umie napisać poprawnie komentarz na Facebooku, umie napisać post na blog, to poradzi sobie także ze zleceniami na proste teksty na potrzeby pozycjonowania. Pisania takich właśnie tekstów uczę w kursie. Prowadzę za rękę początkujących, osoby, które nigdy nie pisały na zlecenie. Pokazuję, jak stworzyć portfolio (także od strony technicznej), wyjaśniam wszystkie pojęcia, związane z pracą dla klientów, podaję przykłady tekstów, a przede wszystkim – wskazuję gdzie i jak szukać pierwszych zleceniodawców.

Ten kurs online to 33 lekcje tekstowe, a także materiały wideo, ćwiczenia i materiały do pobrania. Osobom, które zdecydują się na pakiet VIP oferuję też osobiste wsparcie – sprawdzam napisane w ramach kursu teksty, pomagam wygładzić portfolio, odpowiadam na wszystkie pytania i wątpliwości.

Treść kursu dostępna jest dla kursantów przez rok, więc jest sporo czasu, by wszystkiego się nauczyć 🙂

Jak wyglądała I edycja?

W pierwszej edycji kursu wzięło udział ponad 70 osób. Niektóre z nich już zarabiają – ba, nawet zaczęły tuż po zakończeniu kursu! Oto, co napisała mi w ankiecie podsumowującej jedna z kursantek:

Ja od razu zaczęłam pisać po nim na textbookers i zarobiłam pierwsze 300 zł 🙂 myślę, że zakupienie kursu to były dobrze zainwestowane pieniądze, a twój kurs przybliżył mnie to mojej wymarzonej pracy na władny rachunek 🙂 Na pewno kupię też Twoją książkę.

Z dumą mogę przyznać, że kurs okazał się bardzo przydatny, a na dowód podzielę się z Wami odpowiedziami z ankiety, którą przeprowadziłam wśród uczestników I edycji kursu. W ankiecie wzięło udział tylko część uczestników, ale ich odpowiedzi pokazują, że kurs im się przydał. Prawie wszyscy poleciliby go swoim znajomym – czy może być lepsza rekomendacja?

Kurs oceniano gwiazdkami – im więcej gwiazdek, tym lepsza ocena.

forma

 

przydatnosc

 

znajomi

Fakt, że właśnie zaczyna się II edycja i że kurs pozwala zarabiać w krótkim czasie realne pieniądze, wpłynął na nieznaczny wzrost jego ceny w tej edycji. Pakiet Standard kosztuje teraz 119 zł, pakiet VIP – 249 zł. Jak widać z powyższego komentarza uczestniczki – nawet ta wyższa suma zwróci się w krótkim czasie, jeśli tylko zastosujesz się do moich wskazówek.

A warto kupić kurs już teraz, bo z czasem cena będzie rosnąć. Jeśli ktoś śledzi kilku innych blogerów z pokrewnych branż i ich kursy, to pewnie zauważył, że dobre kursy online kosztują znacznie więcej niż 119 zł 🙂

Więcej informacji, zapisy na kurs

Żeby nie zanudzać i nie powtarzać się, nie będę tu szczegółowo opisywać samego kursu ani jego zawartości. Zainteresowanych odsyłam na stronę dedykowaną kursowi „Zacznij zarabiać na pisaniu”. Na tej stronie można też zamówić kurs. Zapisy trwają do 3 października, a już 4 października (wtorek) kursanci otrzymają dostęp do 2 modułów kursu. W kolejnym tygodniu do trzeciego, potem do czwartego. Jeśli znajdziesz czas, by moduły przerabiać na bieżąco, to już pod koniec października będziesz mógł szukać pierwszych zleceń i zarabiać pierwsze pieniądze na pisaniu tekstów!

Masz pytania?

Na wszystkie pytania dotyczące kursu, zapisów, zawartości – co tam kogo interesuje – odpowiem w komentarzach pod tym postem lub mailowo: kontakt@biznesoweinfo.pl 🙂

Zwiększaj dochody dzięki dywersyfikacji!

Zapisz się na serię 3 darmowych szkoleń, z których dowiesz się:
  • jak zarabiać więcej bez zatrudniania zespołu i długich godzin pracy, korzystając z konkretnych wskazówek
  • jak dywersyfikacja dochodów może przekształcić Twój freelance w stabilny i dochodowy biznes.
  • co zrobiłam, żeby w moim biznesie zarabiać nawet na urlopie

Zapisz się już dzisiaj i przyjdź na żywo w dniach 20-23 maja.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dominik Jędrzejczak

Jak kurs się dobrze sprzedaje to można go wrzucić do programów partnerskich np. interkursy czy netigo i zarabiać jeszcze na polecaniach. Sam tak zarabiam na sprzedaży kursu o Facebook Ads. Można w ten sposób zdobyć wielu nowych klientów bez wydawania środków na reklamę 🙂

Ola - Dream Up Your Space

Do kiedy obowiązuje cena 119 zł? Budżet na wrzesień kursu nie przewiduje więc chciałabym wiedzieć do kiedy mam czas na kombinacje 🙂

Rafał
Rafał
7 lat temu

Gdzie znajdę informacje, serwis dotyczące zleceń do pisania tekstów? Zajmuje się IoT i chciałbym zacząć pisać o tym, oraz chciałbym sprawdzić czy dostępne są zlecenia?

Lalo.mama
Lalo.mama
7 lat temu

Pytanie czy jako prawnik mam szansę zarobić na takim pisaniu?

Olivia
Olivia
7 lat temu

Zapowiada się ciekawie 🙂

Recenzentka Książek

Świetny pomysł! Ja w tej chwili pracuję jako copywriter – freelancer i jest to właśnie praca zdalna w domu. Zleceń szukam na razie na portalu Oferia, ale muszę też zacząć rozglądać się za innymi stronami. Ogólnie super sprawa – jeśli tylko ktoś umie i lubi pisać na różne tematy (bo zdarzają się przeróżne zlecenia), to jak najbardziej polecam 🙂

jolabe
7 lat temu

Brzmi zachęcająco.

BJK
BJK
7 lat temu

Zaryzykuję 😉