Wyniki konkursu. Kto wygrał dostęp do Akademii FreelancerPRO?

utworzone przez | cze 30, 2020 | Praca w domu | 1 komentarz

Jak zwykle wybór zwycięzców nie był prostym zadaniem.

Zanim powiem, kto wygrał, chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom zabawy. Nawet nie wiecie, jak to motywuje do działania, kiedy się czyta, że moje blogowanie albo moje produkty naprawdę Wam pomagają. Jednych zmotywowały do założenia biznesu, innych do ustalenia cen na odpowiednim poziomie, a jeszcze inni pisali, że pomogłam im w rozwiązaniu jakiegoś konkretnego, niewielkiego problemu. Czytając takie komentarze, przekonuję się, że to, co robię ma sens.

Przytoczę kilka fragmentów zgłoszeń konkursowych, które – mam nadzieję – dodadzą odwagi do działania kolejnym czytelnikom:

Daniel pisze o tym, jak zmieniło się jego nastawienie do freelansu:

Lektura bloga Tosieoplaca.pl pomogła mi zrozumieć, że prowadzenie biznesu to nie może być podróż bez konkretnego celu. Nie można dryfować jak statek na morzu w dowolną stronę, gdzie wiatr powieje. Trzeba mieć jasno wyznaczony cel swojej drogi i znać odpowiednie narzędzia i techniki, które pozwolą dopłynąć do mety. Uświadomienie sobie tego to połowa sukcesu. Druga jego połówka to działanie, które Agnieszka również ułatwia dzieląc się swoją wiedzą na blogu i nie tylko.

Katarzyna znalazła pomysł na siebie:

Spędzałam długie godziny, „buszując” po stronie Agi, a w tle słuchałam podcastów, które w pierwszej kolejności pomogły mi się uporać ze… skomplikowaną sytuacją na studiach.
Kilka miesięcy później nieśmiało pisałam teksty, zarabiałam grosze, ale uczyłam się dużo – o sobie i o innych ludziach. Zawsze słyszałam, że uda mi się znaleźć pracę, jeżeli ktoś się nade mną zlituje, że nie mam szans, że konkurencja jest zbyt duża.

Dziś kończę studia, a najpiękniejsze, czego do tej pory nauczyłam się od Agnieszki jest to, że to wszystko, o czym zawsze marzyłam (praca dostosowana do stanu zdrowia) dałam sobie sama… Od kilku lat zarabiam na pisaniu, ale też staram się wspierać tych, którzy potrzebują pomocy i jakąś część ze swojego przychodu oddaje tym, którzy tak jak ja musieli się kilka razy uczyć chodzić.

Paweł docenia otwartość i to, że dzielę się z Wami „kuchnią” mojego biznesu 😉

Do tego podziwiam cały wysiłek włożony w blog i jego autentyczność, gdyż mało kto wyjawia te wszystkie sekrety innym i mało kto tak szczerze pokazuje, jak te sprawy, takie jak zarobki i ruch, wyglądały u niego. Tu wszystko jest pokazane od podszewki i chyba innego takiego bloga o freelancingu nie ma. 🙂

I Adam, który – jak to lektor – zamiast pisać, nagrał swoją wypowiedź. Posłuchajcie, jak dzięki moim narzędziom ustalił znacznie wyższe ceny za usługi i… dostał zlecenie: https://www.instagram.com/p/CB_pqEql15N/

Zwycięzcy konkursu

W regulaminie konkursu założyłam, że wybiorę dwóch zwycięzców – jednego z komentarzy na blogu i jednego z komentarzy w mediach społecznościowych. Ale wybiorę trzech 🙂 A właściwie trzy, bo tym razem to same kobiety.

Ale ale – wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie, a nie wygrali dostępu do kursu, dostaną ode mnie wiadomość z kodem rabatowym na kurs. Niech to będzie taka nagroda pocieszenia 🙂

Ze wszystkimi uczestnikami i ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo lub w mediach społecznościowych (jeśli tak się zgłosiliście) w ciągu najbliższych dni. Sprzedaż kursu rusza 1 lipca i wtedy zwycięzcy także dostaną dane do logowania do platformy kursowej.

Darmowy dostęp do kursu Akademia Freelancer PRO otrzymują:

Gosia, która zgłosiła się w komentarzach na blogu. To, co napisała o blogu i podcastach to dokładnie to, co ja staram się przekazać Wam od dłuższego czasu. Że trzeba myśleć o swojej działalności freelancera strategicznie, jak o całości, jak o firmie. Nawet jeśli ta firma jest jednooobowa. No i ta „intelektualna dyscyplina”! 🙂

Agnieszko, przede wszystkim bardzo cieszę się, że zadałaś nam takie zadanie konkursowe, bo mogę Ci wreszcie porządnie podziękować za Twoje wszystkie działania.

Z Twojego bloga dowiedziałam się przede wszystkim, że o swojej pracy jako freelanser mogę w ogóle myśleć strategicznie. Do tej pory tonęłam w zleceniach, miałam cały czas zbyt dużo pracy i nie myślałam o tym, że to wszystko powinno mieć jakąś strukturę. Ponieważ bardzo lubię to, czym się zajmuje, nieszczególnie myślałam też o swoich celach finansowych, o tym, że ten dochód można w ogóle planować i zwiększać. Wykonywałam raczej zlecenia, które po prostu mi się podobały. Wydawało mi się, że praca freelansera polega na takim właśnie wykonywaniu nieco oderwanych od siebie pojedynczych zadań. Od ciebie dowiedziałam się, że o swojej freelanserskiej pracy można myśleć jako o całości. Że można myśleć o tym, żeby dochód się skalował, że można myśleć o celach wszystkich zadań jako całości, że można też wykorzystywać media społecznościowe w sposób planowy do komunikacji i można świadomie budować markę osobistą. Myślę też, że wiele wnosi do mojego sposobu myślenia Twój konkretny sposób myślenia – ja jestem bardziej emocjonalna, bardziej rozproszona. Kiedy Ciebie słucham, albo czytam, to włącza mi się pewnego rodzaju intelektualna dyscyplina. To bardzo pomaga, więc dzięki.

Uważny czytelnik otrzymuje też od Ciebie solidną lekcję porządnego pisania, a słuchacz podcastów, lekcję skutecznej komunikacji.

W mediach społecznościowych było strasznie trudno wybrać zwycięzcę, bo napisaliście tyle ciekawych postów!

 

Ale zdecydowałam, że kurs trafi do Justyny, która mojego e-booka czytała w szpitalu, w trudnym momencie. A potem kupiła kurs, który faktycznie pomógł jej ruszyć do przodu.

Przeczytacie jej historię tutaj:

https://www.instagram.com/p/CBvPWxcHjD-/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Trzecią zwyciężczynią jest Ania, która opisała swoją historię ze sklepem (i moją paczką narzędzi Sklep się opłaca) zarówno na blogu, jak i na swoim Instagramie. Na dwa różne sposoby. Zajrzyjcie do niej, bo ma świetny pomysł na biznes i genialny wyróżnik na rynku ręcznie robionych mydeł:

https://www.instagram.com/p/CB-ikv1oTHn/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Akademia FreelancerPRO startuje już za chwilę!

Do III edycji kursu będzie można dołączyć w dniach 1-9 lipca. To będzie ostatnia edycja w tym roku, a po 9 lipca kurs zniknie ze sklepu i nie będzie można dołączyć do grupy.

Więcej o programie kursu przeczytasz tutaj:

Program AFP III edycja

 

Sposób na freelance bez stresu: dywersyfikacja

Pobierz darmową listę 40 pomysłów na dywersyfikację dla freelancera. Pomysły podzieliłam na 4 grupy:

  • praca z klientami
  • wynajem w małym biznesie
  • zarabianie na wiedzy
  • bycie twórcą
 

Pobierz bezpłatną listę i zbuduj dodatkowe źródło dochodu!

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Natalia
Natalia
4 lat temu

Gratuluję zwyciężczyniom!