Własny produkt w 7 krokach – dlaczego zamykam ten kurs na zawsze?

utworzone przez | lut 17, 2020 | Zarabianie na blogu | 5 Komentarze

Kurs, w którym pomagam Ci przejść przez cały proces tworzenia produktu – od koncepcji do pierwszej sprzedaży – można kupić tylko do 27 lutego. Po tym dniu zamykam sprzedaż kursu i nie będzie on już więcej dostępny. Sprawdź szczegóły kursu Własny produkt w 7 krokach.

O czym jest kurs Własny produkt w 7 krokach

Ten kurs opracowałam wtedy, gdy już wiedziałam, jak wiele zmienia we własnym biznesie stworzenie swojego produktu. Przez kilka lat byłam freelancerką i zarabiałam tylko wtedy, kiedy pracowałam, tylko wtedy, kiedy pisałam kolejne teksty i realizowałam kolejne zlecenia dla klientów.

A potem wydałam pierwszą książkę w modelu self-publishing, czyli sama od pomysłu do realizacji i sprzedaży. I wtedy zmieniło się naprawdę wiele, bo nagle przychody w mojej firmie zaczęły być oderwane od godzin spędzanych przy komputerze. Nagle mogłam zarabiać także na urlopie. Tych zmian było jeszcze trochę, ale o nich napiszę przy innej okazji. Zrozumiałam, że tworzenie własnych produktów ma moc.

Nie poprzestałam na jednej książce, wydałam jeszcze kolejną, a potem kurs online. Do dzisiaj mam tych produktów na koncie jeszcze więcej, ale w chwili, gdy nagrywałam kurs Własny produkt w 7 krokach miałam doświadczenie zarówno w sprzedaży produktu fizycznego (książka) jak i cyfrowego (kurs online). Przeczytałam też sporo książek i sama zrobiłam kursy o sprzedaży produktów.

Zebrałam na tyle dużo wiedzy i doświadczenia, że mogłam opracować kompletną ścieżkę, która poprowadzi Cię od pomysłu na produkt do pierwszej sprzedaży.

Kurs Własny produkt w 7 krokach to 25 lekcji tekstowych i wideo na specjalnej platformie + kilka dodatków. Kolejne kroki kursu opracowałam tak, by pracę nad produktem można było podzielić na etapy. W pierwszym etapie zajmiemy się KONCEPCJĄ PRODUKTU, w kolejnych: wstępną promocją swojego pomysłu, przygotowaniem materiałów promocyjnych, przygotowaniem całej sprzedaży, promocją gotowego produktu, pozyskaniem dodatkowego wsparcia w sprzedaży oraz zbieraniem informacji zwrotnej.

Dokładny spis lekcji całego kursu możesz zobaczyć tutaj.

Wszystkie lekcje są zarówno tekstowe, jak i nagrane w formie audio/wideo, więc możesz czytać lub słuchać i łatwo wracać do tego, co chcesz powtórzyć.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowałam szczególnie z myślą o:

  • blogerach, którzy chcą wziąć sprawę zarabiania na blogu w swoje ręce. Zamiast liczyć na to, że znajdą się firmy, które chcą się u Ciebie reklamować, możesz stworzyć własny produkt.
  • osobach, które mają wokół siebie zgromadzoną społeczność i chciałyby zarabiać w internecie
  • tym, którzy marzą o stworzeniu własnego e-sklepu i sprzedaży swoich produktów, np. ubrań, gadżetów, dekoracji do domu, planerów itp.

Jeśli boisz się, czy jesteś dostatecznie dobrym „ekspertem”, żeby sprzedawać produkty, boisz się, że nie masz zbyt dużej publiczności, to ten kurs także jest dla Ciebie. Przygotowałam lekcje, które rozwieją Twoje wątpliwości.

W kursie uczę sposobów, które ja sama wykorzystałam, dzielę się doświadczeniem, ale wskazuję także wiele przykładów innych blogerów, którzy zdecydowali się na sprzedaż produktów. Ten kurs przyda się każdemu, kto chciałby w ten sposób zarabiać na blogu – niezależnie od tego, czy planuje sprzedaż książek, kursów online, własnych koszulek z nadrukiem, gadżetów czy czegokolwiek innego.

Dlaczego wycofuję kurs ze sprzedaży?

Kurs Własny produkt w 7 krokach jest w sprzedaży tylko do 27 lutego, można go kupić TUTAJ. Po 27 lutego kurs zniknie i nie pojawi się więcej w sklepie. Dlaczego? Powody są dwa.

Po pierwsze, ten kurs nie był przeze mnie aktualizowany, a od chwili, gdy go nagrałam, sporo się nauczyłam i pewnie miałabym wiele do dodania. Myślę, że niektóre treści w zaktualizowanej formie jeszcze wrócą (np. zagadnienie opisywania produktu czy promocji gotowego produktu w sieci), ale już nie jako część tego kursu.

Po drugie – i to ważniejsze – kurs nagrywałam kilka lat temu i nie spełnia on moich dzisiejszych estetycznych wymagań 😉 Mówiąc wprost: dzisiaj zrobiłabym go lepiej i nagrała filmy lepszej jakości. A że zawsze postępuję w myśl zasady, żeby zacząć z tym, co mamy, to nagrałam ten kurs tak, jak wtedy umiałam i jakie miałam możliwości, także sprzętowe. Co sprawia, że jakość dźwięku nie jest szałowa. Ale oprócz lekcji audio są też tekstowe, więc jak komuś będzie ta gorsza jakość dźwięku przeszkadzać, może czytać zamiast słuchać.

Jeśli więc myślisz o stworzeniu własnego produktu, który pozwoli Ci osiągać dodatkowe dochody, czy jako freelancer, czy jako bloger, to tylko do 27 lutego możesz nauczyć się ode mnie, jak się zabrać za stworzenie produktu i jak go sprzedać 🙂

 

Sposób na freelance bez stresu: dywersyfikacja

Pobierz darmową listę 40 pomysłów na dywersyfikację dla freelancera. Pomysły podzieliłam na 4 grupy:

  • praca z klientami
  • wynajem w małym biznesie
  • zarabianie na wiedzy
  • bycie twórcą
 

Pobierz bezpłatną listę i zbuduj dodatkowe źródło dochodu!

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Żartowniś
Żartowniś
4 lat temu

A później Agnieszka wystawia kurs w marcu „…to już ostatnia okazja, tylko do 27 marca…” i tak co miesiąc 🙂

Agnieszka
Agnieszka
4 lat temu

Szkoda że dopiero teraz dotarłam, bo akurat by mi się ten kurs przydał 🙁

Maraa
3 lat temu

Czy planuje Pani jakieś wznowienie?