Czy hobby i biznes mogą iść w parze? A może nie warto łączyć pasji i zarabiania pieniędzy?

Zapraszam do wysłuchania drugiego odcinka podkastu „To się opłaca” – Czy warto łączyć hobby z biznesem?

Słuchaj podcastu:

lub obejrzyj:

O czym jest 2 odcinek podkastu?

W tym odcinku zastanawiam się, jakie zagrożenia (a jest ich całkiem sporo) niesie połączenie hobby z biznesem i o czym trzeba pamiętać, co sprawdzić, jeśli marzy nam się wykorzystanie swojej pasji do zarabiania pieniędzy. Mówię m.in. o tym, jak oszacować wielkość rynku, na który wchodzimy, co (poza pasją) trzeba robić, gdy prowadzi się firmę, a także dlaczego pasja może Ci obrzydnąć, gdy stanie się Twoją pracą.

Jeśli nie wiesz, co to jest podkast, a ten temat Cię interesuje, przeczytaj mój poprzedni artykuł, w którym opowiadam, co to jest podkast i jak go słuchać.

Następne odcinki podkastu „To się opłaca”

Zastanawiam się, z jaką częstotliwością słuchacie podkastów i jak często publikować nowy odcinek. Początkowo planowałam publikować je co dwa tygodnie, ale przyznam, że jestem coraz bliżej zmiany tego harmonogramu i publikowania co tydzień, bo jest tyle ciekawych tematów, o których chciałabym opowiedzieć! Tym bardziej, że w kolejnych odcinkach przeplatać się będą tematy związane z pracą w domu, prowadzeniem firmy i blogowaniem, a także inspiracje biznesowe, więc wiem, że nie każdy odcinek do każdego będzie trafiał. Dlatego zostawiam tu pytanie i proszę o odpowiedź w komentarzach – nowe odcinki powinny pojawiać się co tydzień czy co dwa tygodnie?

I przypominam, że jeśli ktoś ma jakieś pytania, ciekawe historie, którymi chciałby podzielić się ze słuchaczami podkastu, to zachęcam do kontaktu mailowego: kontakt@biznesoweinfo.pl. Już w 6 odcinku, w którym będzie mowa o błędach, popełnianych przez freelancerów, będę czytać maila od jednej z czytelniczek, dotyczącego pomysłów na pracę w domu dla początkujących.

 

9
0
Would love your thoughts, please comment.x