Trzy szybkie pytania do Ciebie – pomóż mi napisać najlepszą książkę o pracy w domu

utworzone przez | mar 4, 2016 | Praca w domu | 11 Komentarze

Przyszedł w końcu czas, żeby przyznać się nad czym pracuję od wielu tygodni, choć wspominałam już o tym przy jakichś okazjach, więc niektórzy z czytelników już wiedzą.

Otóż jestem w trakcie pisania książki, a właściwie kończę pisać, bo to, co najważniejsze, jest już gotowe.

Będzie to książka o tym, na czym znam się najlepiej, a więc książka o pracy w domu. Siadając do pisania myślałam, że będzie to jedna z wielu pozycji na rynku na ten temat, ale okazuje się, że choć praca w domu staje się modna i coraz bardziej popularna, to ciągle nie ma polskich książek o tej tematyce. Moja książka będzie przewodnikiem dla osób, które chcą zacząć pracować w domu, ale też dla tych, które już przyjmują zlecenia, ale potrzebują konkretnych informacji np. o zakładaniu firmy dla swojej freelancerskiej działalności.

Za dużo zdradzać nie będę, bo mam do Ciebie prośbę. Chciałabym, żeby moja książka o pracy w domu była takim kompendium wiedzy i zawierała wszystkie zagadnienia, które mogą zainteresować freelancera. W związku z tym proszę Ciebie o pomoc – wypełnij ankietę, w której znajdują się 3 szybkie pytania dotyczące mojej książki – treści, formy i ceny.

Ankieta znajduje się tutaj: https://biznesoweinfo.typeform.com/to/heV0mY

Nie wiem jeszcze, czy książka będzie dostępna tylko w formie e-booka, czy zdecyduję się na druk (bo oczywiście znowu będzie to self-publishing, a nie współpraca z wydawnictwem). Jestem bliższa tej drugiej opcji – prawdopodobnie będziemy ją drukować, a przy zakupie wersji papierowej e-book będzie gratis. Przeraża mnie tylko myśl, że druk kilkuset sztuk książki to kolejne kilkanaście pudeł w domu 🙂 Dlatego między innymi w ankiecie pytam nie tylko o treść, ale i o formę, bo może e-book jest tak samo atrakcyjny jak papierowa wersja i nie trzeba książki drukować.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za pomoc. Gdyby ktoś wolał w komentarzu napisać kilka słów o tym, czego nie może zabraknąć w mojej książce o pracy w domu to też z chęcią poczytam!

A na zdjęciu pies-żebrak, czyli nasza Spacja. To jej ulubione zagranie: przychodzi i kładzie łeb, żeby wymusić głaski 🙂

[wysija_form id=”4″]

Żebropies, czyli moja Spacja :)

Żebropies, czyli moja Spacja 🙂

Naucz się wyceniać zlecenia

Zapisz się na cykl 5 darmowych lekcji, a dowiesz się:

  • jaka jedna rzecz ma kluczowe znaczenie dla wielkości zarobków
  • bez czego nie warto zaczynać wyceny
  • jaki jeden trik da Ci szansę na większe zarobki
  • czego nie robi większość freelancerów
 

Zapisz się na bezpłatne lekcje i zacznij dobrze wyceniać swoją pracę!

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Karola
8 lat temu

Z niecierpliwością czekam na książkę, ponieważ faktycznie na rynku polskim ciężko znaleźć tego typu zestawienia.

Ewa| daywithcoffee
8 lat temu

Super, już się piszę na tę książkę, bo takie kompendium wiedzy będzie idealnym rozwiązaniem, zwłaszcza, że porady w tym temacie na Twoim blogu zawsze są trafione:-)

Cassie
Cassie
8 lat temu

Piesek zachęcił do wypełnienia ankiety 🙂

Szarlotte
8 lat temu

Wypełnione! Czekam z niecierpliwością na tą książkę i mimo że to chyba mój pierwszy komentarz na Twoim blogu, zaglądam tu niemal codziennie 🙂

Marcin Mniej
8 lat temu

Ankieta oczywiście wypełniona, ale pierwsze pytanie umieściłbym jako texarea – większy obszar komentarza. Taki jak tutaj na blogu 🙂

Czy ten pies ma oczy w różnych kolorach czy to tylko światło?

Iga Będkowska
8 lat temu

Jakie piękne oczy <3
P.S. Czekam na książkę z niecierpliwością! 🙂

Igor
8 lat temu

Ciekawe czy książka się sprzeda.
Zarabianie w domu i przez internet to tematyka wałkowana miliony razy i ciężko znaleźć bloga czy forum gdzie nie ma o tym info.

Andrzej
8 lat temu

Ankieta wypełniona. Mam nadzieję, że Twoja książka stanie się bestsellerem i pomoże wielu osobom 😉 Osobiście wolę wersję papierową, ale jeśli zdecydujesz się na wersję elektroniczną to nie będzie dla mnie przeszkodą. Pozdrawiam i trzymam kciuki! 🙂