Przyszedł w końcu czas, żeby przyznać się nad czym pracuję od wielu tygodni, choć wspominałam już o tym przy jakichś okazjach, więc niektórzy z czytelników już wiedzą.

Otóż jestem w trakcie pisania książki, a właściwie kończę pisać, bo to, co najważniejsze, jest już gotowe.

Będzie to książka o tym, na czym znam się najlepiej, a więc książka o pracy w domu. Siadając do pisania myślałam, że będzie to jedna z wielu pozycji na rynku na ten temat, ale okazuje się, że choć praca w domu staje się modna i coraz bardziej popularna, to ciągle nie ma polskich książek o tej tematyce. Moja książka będzie przewodnikiem dla osób, które chcą zacząć pracować w domu, ale też dla tych, które już przyjmują zlecenia, ale potrzebują konkretnych informacji np. o zakładaniu firmy dla swojej freelancerskiej działalności.

Za dużo zdradzać nie będę, bo mam do Ciebie prośbę. Chciałabym, żeby moja książka o pracy w domu była takim kompendium wiedzy i zawierała wszystkie zagadnienia, które mogą zainteresować freelancera. W związku z tym proszę Ciebie o pomoc – wypełnij ankietę, w której znajdują się 3 szybkie pytania dotyczące mojej książki – treści, formy i ceny.

Ankieta znajduje się tutaj: https://biznesoweinfo.typeform.com/to/heV0mY

Nie wiem jeszcze, czy książka będzie dostępna tylko w formie e-booka, czy zdecyduję się na druk (bo oczywiście znowu będzie to self-publishing, a nie współpraca z wydawnictwem). Jestem bliższa tej drugiej opcji – prawdopodobnie będziemy ją drukować, a przy zakupie wersji papierowej e-book będzie gratis. Przeraża mnie tylko myśl, że druk kilkuset sztuk książki to kolejne kilkanaście pudeł w domu 🙂 Dlatego między innymi w ankiecie pytam nie tylko o treść, ale i o formę, bo może e-book jest tak samo atrakcyjny jak papierowa wersja i nie trzeba książki drukować.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za pomoc. Gdyby ktoś wolał w komentarzu napisać kilka słów o tym, czego nie może zabraknąć w mojej książce o pracy w domu to też z chęcią poczytam!

A na zdjęciu pies-żebrak, czyli nasza Spacja. To jej ulubione zagranie: przychodzi i kładzie łeb, żeby wymusić głaski 🙂

[wysija_form id=”4″]

Żebropies, czyli moja Spacja :)

Żebropies, czyli moja Spacja 🙂

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x