Od środy 11 września ruszam z nowym projektem, tym razem nie na blogu, a na moim profilu na Instagramie.

O co chodzi?

Projekt nazywa się Biznesowe puzzle. Co środę, przez 10 tygodni na instastories będę publikować wskazówki, dotyczące prowadzenia firmy. Będą to takie sprytne porady, do wprowadzenia od zaraz. Ale takie, które mogą wiele zmienić. Czasem będę opierać się na badaniach naukowców, czasem na neuromarketingowych teoriach, a czasem przytaczać książki mądrzejszych ode mnie.

Każda pigułka wiedzy (biznesowy puzzel) będzie składała się z kilku slajdów (plansz). Jak zwykle stawiam na konkret, a nie na lanie wody 🙂 Będą też ćwiczenia do zrobienia i będzie można pochwalić się swoim biznesem, dołączając się do wspólnego układania biznesowych puzzli.

Wszystko to oczywiście za darmo, bo bawimy się (i uczymy) na Instagramie, a konkretnie na moim profilu: @aga.skupienska.

Relacje będą dostępne (jak wszystkie stories) przez 24 godziny, potem przez jakiś czas będą dostępne też w przypiętych stories w profilu. Ale lepiej oglądać je na bieżąco i od razu wdrażać 🙂

Jak wziąć udział?

Nie musisz robić nic specjalnego. Po prostu dodaj mój profil do obserwowanych na Instagramie, a potem oglądaj relacje w każdą środę. Gdy w danym tygodniu będą pojawiać się jakieś zadania czy ćwiczenia do wykonania, a Ty będziesz mieć ochotę pochwalić się wynikiem/rozwiązaniem, wystarczy, że zrobisz to w swojej relacji i oznaczysz mnie @aga.skupienska – żebym mogła zobaczyć Twoją relację 🙂 I tyle.

Nowe Biznesowe puzzle będą pojawiać się na profilu co środę przez najbliższe 10 tygodni, a każdy będzie dotyczył innego tematu, innego aspektu wielkiej układanki, jaką jest prowadzenie firmy. Wskazówki, które znajdziesz w tym cyklu przydadzą Ci się niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy czy biznes usługowy. Jak być może wiesz, sama mam doświadczenia na obu tych frontach, więc wiem czym to się je 🙂 A wiele z Biznesowych puzzli można zastosować też w biznesach stacjonarnych.

Pomysł na serię sprytnych wskazówek nie jest mój, przyznaję 🙂 Podglądałam podobne stories (chociaż z innej tematyki) u Oli Foryś (Na Instagramie @wild.rocks) oraz Ani Legenzy (na Instagramie @niebałaganka) i teraz wdrażam ten pomysł na przekazywanie wiedzy u siebie. Jestem bardzo ciekawa, jak Wam się spodoba!

O czym w tym tygodniu?

A w ramach zaproszenia i zapowiedzi zdradzam temat Biznesowych puzzli z tego tygodnia: będą to 3 obszary przewagi w biznesie. Ciekawi o co chodzi? Jeśli tak, zapraszam do śledzenia profilu: aga.skupienska.

 

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x