Ruszyła sprzedaż kursu „Własny produkt w 7 krokach”

utworzone przez | sty 9, 2017 | Zarabianie na blogu | 17 Komentarze

Jeśli interesuje Cię zarabianie przez internet – przede wszystkim na własnych produktach, ale nie tylko – mam dla Ciebie coś interesującego.

Od dziś do 23 stycznia można zapisać się na mój kurs online „Własny produkt w 7 krokach”. To kurs skierowany przede wszystkim do blogerów, którzy chcieliby monetyzować swojego bloga w sposób, który zależy od nich w większym stopniu niż współpraca z firmami. Sama przekonałam się na własnej skórze, że nie ma lepszego sposobu na zarabianie na blogu niż sprzedaż własnych produktów. W dodatku to sposób, który czytelnicy też lubią i akceptują znacznie bardziej niż posty sponsorowane. A gdy wysyłkę produktów uda się zautomatyzować – to niezły sposób na dochód pasywny.

W kursie uczę wszystkiego, co związane jest z własnymi produktami od A do Z. Zaczynamy od sprawdzenia, czym jest zainteresowana nasza grupa docelowa, od zbadania rynku. Wybieramy jeden z wielu dobrych pomysłów, szukamy pieniędzy na jego realizację, ulepszamy go z pomocą publiczności. Potem przygotowujemy się do jego wypuszczenia na rynek – przygotowujemy materiały promocyjne, opisujemy produkt w odpowiedni sposób, promujemy go na Facebooku i w mediach społecznościowych na jeden z ponad 25 przedstawionych przeze mnie sposobów, podejrzanych u najlepszych polskich blogerów, którzy sprzedają produkty. O promocji produktów opowiadam także ze swojego punktu widzenia, w kursie zawarłam m.in. prezentację o tym, jak promowałam książkę przed jej premierą.

W kolejnych lekcjach uczymy się tego, gdzie i jak sprzedawać produkt, będzie też trochę o sposobach wysyłki, płatnościach, a nawet o tym, czy trzeba mieć firmę i jeśli już ją zakładamy, to na którym etapie pracy nad produktem trzeba to zrobić. W kursie mówię też o tym, jak promować produkt już po premierze, jak szukać partnerów i jak wykorzystać programy afiliacyjne w promocji produktu.

Uczę sposobów, które ja sama wykorzystałam, dzielę się doświadczeniem, ale wskazuję także wiele przykładów innych blogerów, którzy zdecydowali się na sprzedaż produktów. Ten kurs przyda się każdemu, kto chciałby w ten sposób zarabiać na blogu – niezależnie od tego, czy planuje sprzedaż książek, kursów online, własnych koszulek z nadrukiem, gadżetów czy czegokolwiek innego.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowałam szczególnie z myślą o:

  • blogerach, którzy chcą wziąć sprawę zarabiania na blogu w swoje ręce. Zamiast liczyć na to, że znajdą się firmy, które chcą się u Ciebie reklamować, możesz stworzyć własny produkt.
  • osobach, które mają wokół siebie zgromadzoną społeczność i chciałyby zarabiać w internecie
  • tym, którzy marzą o stworzeniu własnego e-sklepu i sprzedaży swoich produktów, np. ubrań, gadżetów, dekoracji do domu, planerów itp.

Jeśli boisz się, czy jesteś dostatecznie dobrym „ekspertem”, żeby sprzedawać produkty, boisz się, że nie masz zbyt dużej publiczności, to ten kurs także jest dla Ciebie. Przygotowałam lekcje, które rozwieją Twoje wątpliwości.

Jak wygląda kurs?

Więcej o samej zawartości kursu można przeczytać na stronie: Własny produkt w 7 krokach. Dodam tylko, że kurs ma formę lekcji tekstowych, które umieszczone są na specjalnej platformie, a do każdej lekcji dołączone są materiały wideo. To znaczy, że można uczyć się tak, jak lubi się najbardziej – czytając lub słuchając/oglądając. A gdy do czegoś będziesz musiał wrócić, możesz to łatwo zrobić.

Kurs sprzedaję przez najbliższe 2 tygodnie, do 23 stycznia. Potem przez jakiś czas będzie on niedostępny. Pierwsze lekcje będą dostępne dla kursantów już 25 stycznia.

Dodam tylko, że jest to kurs online, a więc uczysz się siedząc przed swoim komputerem, nie musisz ruszać się z domu. Skoro pracować można z domu, to i uczyć się także – jak mogłoby być inaczej? 🙂

Ile kosztuje kurs?

Przygotowałam 3 pakiety kursu:

  • wersja STANDARD – dostęp do wszystkich lekcji kursu przez rok w cenie 149 zł
  • wersja PLUS – dostęp do wszystkich lekcji przez rok + książka i e-book „Zostań freelancerem” z darmową wysyłką – 189 zł
  • wersja VIP – dostęp do wszystkich lekcji przez rok + książka i e-book „Zostań freelancerem” z darmową wysyłką + moje konsultacje mailowe przez 2 miesiące po starcie kursu (tylko 100 miejsc na kursie VIP!). – 349 zł.

Oczywiście są to ceny brutto (z VAT), a jeśli potrzebujesz fakturę VAT, możesz zaznaczyć odpowiednie pole przy wypełnianiu formularza zamówienia.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na pakiety z książką, bo sama książka kosztuje 34,90 zł, e-book 29, wysyłka dodatkowe 13,50 w regularnej sprzedaży, a kupując książkę w pakiecie z kursem, wszystko to razem jest w cenie 189 zł.

Specjalna okazja, żeby kupić też „Zacznij zarabiać na pisaniu”!

Przy okazji przygotowałam też zupełnie wyjątkową ofertę dla tych, którzy czekają na wiosenną edycję kursu „Zacznij zarabiać na pisaniu”. Przez najbliższe 2 tygodnie także i ten kurs będzie osiągalny, ale w pakiecie z kursem o produktach. Czyli w cenie 249 zł można kupić oba te kursy naraz. Sprawdź: Dwa kursy w pakiecie.

Masz pytania?

Jeśli nie znalazłeś jakichś informacji o kursie w tym poście albo na stronie sprzedażowej, możesz oczywiście do mnie napisać na kontakt@biznesoweinfo.pl lub zadać pytanie w komentarzu.

Zwiększaj dochody dzięki dywersyfikacji!

Zapisz się na serię 3 darmowych szkoleń, z których dowiesz się:
  • jak zarabiać więcej bez zatrudniania zespołu i długich godzin pracy, korzystając z konkretnych wskazówek
  • jak dywersyfikacja dochodów może przekształcić Twój freelance w stabilny i dochodowy biznes.
  • co zrobiłam, żeby w moim biznesie zarabiać nawet na urlopie

Zapisz się już dzisiaj i przyjdź na żywo w dniach 20-23 maja.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Koszecki
Piotr Koszecki
7 lat temu

A jest opcja kupienia pakietu dwóch kursów + książkę?

Panie Planują Spotkanie

Niedługo mam urodziny i chyba poproszę kogo trzeba o taki właśnie prezent 😉

Mariusz Kobak
7 lat temu

Agnieszka, czy kurs jest też dla początkujących blogerów, którzy nie mają jeszcze zbudowanej społeczności? Czy na zupełnie początkowym etapie warto już teraz kupić kurs? Ile czasu trwa przerobienie całego materiału?

Aga (laCayena.pl)
7 lat temu

Agnieszko, gratuluję 🙂 Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia i z niecierpliwością oczekuję na start kursu ;).

Oszczędnica
7 lat temu

Widzę, że zapowiada się ciekawy kurs, skorzystam pewnie w przyszłości, bo teraz pomysły dopiero kiełkują i nie miałabym chętnych na zakup.

Mateusz Kiszło [JZP blog]

Pozostaje życzyć powodzenia Agnieszko! Brawa za decyzję, by zostawić freelance i zostać zawodowym blogerem. Fajnie wyszło 🙂