Witam Cię na moim blogu o pracy w domu, zarabianiu przez internet i życiu freelancera.

O mnie

Jestem freelancerką, zajmuję się zawodowo pisaniem tekstów, od 8 lat pracuję wyłącznie w domu. Uczę innych, że praca w domu to też praca i że można w ten sposób zarabiać niezłe pieniądze. W 2012 roku zrezygnowałam z pracy na etacie i od tego czasu utrzymuję się wyłącznie ze zleceń, choć nawet po tych kilku latach niektórzy pytają mnie, czy nie szukam w końcu pracy 😉

Poza tym bloguję – trochę na tematy okołokulinarne, a teraz także i okołofinansowe. Zarabiam nie tylko na pisaniu, ale także na blogach – i to na kilka różnych sposobów.

Znajdziesz mnie na Facebooku, na Twitterze, Instagramie i Google +.

Moja książka „Zostań freelancerem”

zostań freelancerem

W 2016 roku wydałam książkę na temat pracy w domu – to pierwsza w Polsce książka, w której poruszana jest tematyka freelance’u. Więcej informacji o książce można znaleźć tutaj: Zostań freelancerem. Praca zdalna od A do Z.

 

 

 

Ja w programie „Budzi się ludzi” – rozmowa na temat założenia swojej firmy: http://lodz.tvp.pl/23443129/04012016-cz1

Czy możemy współpracować?

Nie ukrywam, że współpraca z firmami, które chciałyby się zareklamować na tym blogu nie jest dla mnie priorytetem. Jeśli jednak masz pomysł na tekst lub serię tekstów, które mogą przydać się moim czytelnikom (czyli dotyczą pracy w domu, zarabiania przez internet) i nie przeraża Cię koszt współpracy wynoszący od 2000 zł w górę za jeden wpis, to zapraszam do kontaktu. Za wszystkie propozycje barterowe dziękuję, nie jestem nimi zainteresowana.

Jeśli chciałbyś skontaktować się ze mną, napisz: aga@tosieoplaca.pl

 

Pozdrawiam serdecznie!

Agnieszka Skupieńska

Zapisz

0
Would love your thoughts, please comment.x