Znajdź klienta na 100 sposobów, poświęcając mniej niż godzinę tygodniowo

Dzięki temu Narzędziownikowi oszczędzisz czas, będziesz mieć poczucie kontroli nad swoim biznesem i nauczysz się czegoś nowego. Wszystko w cenie OBIADU W KNAJPIE DLA DWÓCH OSÓB, z dożywotnim dostępem.

Chcesz znaleźć nowych klientów na swoje usługi w pracy zdalnej?

Masz już dość działania z dnia na dzień i potrzebujesz sprawdzonego planu, jak promować swoje usługi?

Chcesz, żeby pozyskiwanie klientów zajmowało Ci mniej czasu?

Mam dla Ciebie zestaw narzędzi, dzięki którym pozyskiwanie klientów to będzie bułka z masłem!

Wyobraź sobie, że:
 • Masz konkretny plan, co i jak robić w każdym tygodniu, żeby trafiali do Ciebie nowi klienci
 • Twój plan jest dopasowany do Ciebie, pozwala Ci sprawdzić, w czym czujesz się najlepiej, jeśli chodzi o działania promocyjne
 • Szybko i sprawnie sprawdzasz różne sposoby pozyskiwania klientów: poprzez ogłoszenia, relacje z klientami, relacje z konkurencją, media, elementy PR, content marketingu, wykorzystanie mediów społecznościowych i reklamy.
 • Ten plan tworzysz w jeden weekend i przez wiele miesięcy nie martwisz się o kolejne zlecenia.

Byłoby świetnie, prawda?

Jeśli chcesz usprawnić proces pozyskiwania klientów, mam dla Ciebie rozwiązanie.

Narzędziownik Znajdź klienta na 100 sposobów poprowadzi Cię za rękę przez różne sposoby pozyskiwania klientów w pracy zdalnej, niezależnie od branży, w jakiej działasz.

TO NIE JEST KOLEJNY e-book, który przeczytasz i nic z tym nie zrobisz. To cała paczka materiałów nastawiona na działanie, a nie na czytanie.

I w dodatku ta paczka narzędzi kosztuje tyle co WYJŚCIE DO KNAJPY DLA DWÓCH OSÓB.

Narzędziownik Znajdź klienta na 100 sposobów to:

Materiały wideo, zeszyt ćwiczeń, excele, bank pomysłów, szablony, listy itp.

Wszystko, czego potrzebujesz do szukania i obsługi klientów w jednym miejscu

Cel: więcej wolnego czasu, większe zyski

Dostęp do materiałów bez ograniczeń czasowych

Dla freelancerów z różnych branż, dla biznesów online

Zeszyt ćwiczeń 52 pomysły na promocję dla freelancera

To 28 stron pytań, zadań i rozwiązań, które sprawdzą się przede wszystkim w biznesach usługowych. Po jednym zadaniu na każdy tydzień roku.

Zadania przemyślane są tak, by można było je wykonać w około godzinę. Czasem chodzić będzie o nową formę reklamy, innym razem o porządki w Twoich kanałach w social mediach, a jeszcze innym – o nawiązywanie kontaktów z innymi wykonawcami z Twojej branży.

 

Materiały wideo: 37 sposobów na pozyskanie klienta

To 3 konkretne materiały wideo, dotyczące pozyskiwania zleceń. Znajdziesz tam pomysły na zdobywanie klientów jako początkujący, nawet jeśli nie masz jeszcze portfolio, ale także jako freelancer z doświadczeniem.

Wśród 37 sposobów na pozyskiwanie klienta są takie, które wymagają poświęcenia kilku minut i takie, które sprawią, że klienci sami będą odzywać się do Ciebie z pytaniem o ofertę.

Listy zasobów

Dzięki nim oszczędzisz masę czasu!

 • Lista 27 portali ze zleceniami z podziałem na polskie i zagraniczne (ostatnia aktualizacja: 12.2023)
 • Lista 70 grup facebookowych, w których można szukać zleceń (w takich branżach jak copywritring, tłumaczenia, wirtualna asysta, fotografia, SEO, programowanie, księgowość, grafika, film i montaż, marketing, social media, reklama, trenerzy, influencerzy itp.) – ostatnia aktualizacja: 12.2023
 • Lista 70+ narzędzi (większość bezpłatna), które pomogą w pracy freelancera i rozwoju biznesu.

Szablony i wzory

Szablony i wzory przyspieszą pracę z klientami. W narzędziowniku znajdziesz szablon ankiety dla klientów (w PDF oraz edytowalny w Canva), a także wzory umowy o współpracy czy formularza zamówienia.

Pobierz je i zobacz, jak bardzo uproszczą Ci pracę.

Kalendarze i planery

Aż 40 arkuszy do druku! A wśród nich:

 • kalendarz na 2024 rok (każdy miesiąc na jednej stronie + aktualizacje w następnych latach)
 • planer tygodniowy i planer dnia
 • arkusze do planowania działań content marketingowych
 • arkusze do notowania statystyk z mediów społecznościowych

Arkusze excela

Arkusze Budżet freelancera oraz Arkusz zleceń z porównaniem rok do roku pozwolą Ci mieć pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w Twoim biznesie.

Dzięki nim zanotujesz wszystkie zlecenia, sprawdzisz na wykresie, które zlecenia przynoszą Ci największe zyski, a także czy Twój biznes zarabia więcej niż przed rokiem. Zidentyfikujesz lepsze i gorsze miesiące w Twojej branży.

Z tymi arkuszami zaplanujesz też wydatki na poszczególne kategorie i będziesz mieć dobry obraz tego, jak wyglądają finanse w Twojej działalności.

Bank pomysłów

Znajdziesz tu listę 110 pomysłów na posty blogowe/podcasty/filmy na YT itp. – jeśli wykorzystasz 2 w tygodniu, przez 2 lata nie zabraknie Ci tematów na content marketing.

Lista jest edytowalna, możesz od razu notować konkretne pomysły na tematy, które wykorzystasz w swoich działaniach. Już nic Ci nie umknie!

Bonus: Wideo Zasady wywierania wpływu w pozyskiwaniu klienta

Dodatkowy materiał o 6 technikach wywierania wpływu na ludzi i ich praktycznym zastosowaniu w procesie pozyskiwania klientów.

Po obejrzeniu tego wideo będziesz mieć głowę pełną pomysłów co zrobić, żeby klienci jeszcze chętniej korzystali z Twoich usług i wybierali Twoją ofertę, zamiast szukać innych specjalistów!

Zawartość narzędziownika
Zeszyt ćwiczeń: 52 pomysły na PROMOCJĘ dla freelancera

wartość: 39 zł

Wideo: 37 sposobów na pozyskanie klienta
wartość: 79 zł
Listy zasobów: listy portali, grup, narzędzi
wartość: 69 zł
Szablony i wzory: edytowalne, od razu do wykorzystania

wartość: 39 zł

Kalendarze i planery: 40 szablonów do druku

wartość: 39 zł

Arkusze Excel: Budżet freelancera i zlecenia rok do roku
wartość: 39 zł
Bank pomysłów: 110 pomysłów na content marketing

wartość: 39 zł

Bonus: zasady wywierania wpływu w pozyskiwaniu klientów (wideo)
wartość: 49 zł
+
bezterminowy dostęp


+

darmowe aktualizacje o nowe zasoby

 

Podsumowanie wartości

Łączna wartość narzędzi: 392 zł

Cena w tej ofercie (-75%): 98 zł

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?

Nazywam się Agnieszka Skupieńska.

Od 2009 roku pracuję online i o rozwoju małej działalności wiem naprawdę dużo.

Najpierw rozwinęłam biznes jako freelancerka, potem kolejno rozwinęłam dwa sklepy internetowe, sprzedając produkty cyfrowe oraz fizyczne.

Sama chętnie korzystam z różnych szablonów, wzorów i gotowców. Dzięki nim mogę szybciej przejść do działania i zastosować sprawdzone wzory, które ktoś wcześniej dopracował. Praca z takimi szablonami jest o WIELE łatwiejsza, a efekty widoczne znacznie szybciej.

 

Poświęć godzinę tygodniowo na bycie szefem we własnej działalności, a zobaczysz efekty – Twoja firma będzie działać jak dobrze naoliwiona maszyna.

Specjalna oferta: 98 zł

Dzięki tym narzędziom oszczędzisz mnóstwo czasu!

Dzięki tym narzędziom:

 • Szybko dotrzesz do portali ze zleceniami i grup facebookowych z ogłoszeniami z Twojej branży
 • Zaplanujesz posty do mediów społecznościowych, znajdziesz dobre tematy na artykuły blogowe lub odcinki podcastu – baza 110 tematów to pomysły na rok lub dwa lata do przodu!
 • Przeanalizujesz strukturę swoich przychodów i wydatków, zidentyfikujesz, które zlecenia najbardziej Ci się opłacają
 • Szybko znajdziesz darmowe narzędzia, które ułatwią Ci pracę (banki zdjęć, narzędzia graficzne, narzędzia do kontaktu z klientami itp.)
 • Nauczysz się wykorzystywać nawet niewielkie okienka czasowe – dzięki zeszytowi ćwiczeń 52 pomysły na promocję freelancera wystarczy Ci godzina tygodniowo, żeby pozyskiwać klientów.
 • Szybciej dopełnisz formalności, związanych ze zleceniem, dzięki wzorom umów z klientami
 • Nauczysz się wykorzystywać w praktyce zasady wywierania wpływu do pozyskiwania klientów
 • Zgromadzisz mnóstwo pomysłów na działania promocyjne, dzięki materiałom wideo, zawartym w narzędziowniku

Jeszcze się wahasz? Poczytaj opinie:

Moja pierwsza myśl – to jest kompletne kompendium! Przejrzysty i profesjonalny pakiet gotowych rozwiązań dla freelancerów. Mam wrażenie, że Aga podała na tacy to, jak i z czym działać, żeby zaistnieć jako grafik, social manager czy fotograf. Przedstawiła, jakie działania wykonać miesiąc po miesiącu, żeby zaistnieć. Pokazała wprost, gdzie szukać zleceń i z jakich narzędzi korzystać. Mistrzostwo!

Narzędziownik pomoże Ci ustrukturyzować działania i wyznaczać własne cele. Stworzysz z nim strategię działań, z którymi pozyskasz zlecenia. Wspaniały zasób dla początkujących, ale i już sprawnie działających w kreatywnych zleceniach.

Z tym zestawem zaoszczędzisz czas i po prostu weźmiesz się do roboty.

Ewa Szczepańska

własna marka rękodzielnicza, @rekodzielo_pl

Dla mnie zebranie w jednym filmie wskazówek, jak i gdzie szukać klientów, jest genialne. I 52 sposoby na promocję, i ta podpowiedź, żeby robić 1 rzecz tygodniowo jakoś tak bardziej zachęca. Aż 52 sposoby, ale mogę wykorzystywać 1 tygodniowo – od razu bardziej się chce!

Ja na pewno będę go polecać innym copywriterom, zwłaszcza początkującym. Twoje materiały pomagają mądrze ogarnąć poszukiwanie klientów i współpracę z nimi. To bardzo wartościowa paczka narzędzi dla freelancera! I za tania, jak na tę wartość 🙂

Sylwia Rospondek

copywriterka, https://czarujeslowami.pl

Przyda się zdecydowanie! Poleciałbym go każdemu, kto chce zacząć pracę jako freelancer, zarówno osobom już zdecydowanym, jak i zastanawiającym się – materiały, według mnie, mają szansę taką osobę przekonać do podjęcia tego kroku.

Agnieszka A.

korektorka, redaktorka

Jestem dość zachwycona, szczególnie planerem promocji. Podoba mi się, że zadania są podzielone na cały rok, więc nie przytłaczają swoją liczbą 🙂 Narzędziownik przyda się wszystkim, szczególnie początkującym, ale nie tylko tym dopiero startującym, ale też takim, co mają działalność od roku, dwóch.

Małgorzata Duszka

tłumaczka, przetlumaczka.pl, https://www.linkedin.com/in/malgorzata-duszka/

Zakochałam się w arkuszach excela. Mogę jasno kontrolować mój budżet oraz porównywać zlecenia. Narzędzownik freelancera polecam każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z freelancem, ale również osobom, które już działają w ten sposób. Świetnie pomoże on poukładać w głowie podstawy, przypomni o oczywistościach i przede wszystkim pomoże zorganizować tak sobie pracę, żeby była ona efektywna 😉 Arkusze excelowskie, pomysły na promocję i zdobycie klientów.. Genialnie pokazują co możesz zrobić jeśli utkniesz w martwym punkcie 😉

Paulina Kulpińska

montaż audio i wideo, www.perfekcyjniezrobione.pl

Najbardziej spodobały mi się materiały wideo, krótko, konkretnie i na temat.

Tak naprawdę jest przydatny dla każdego freelancera, bo o ile ja np poruszam się w bardzo specyficznej branży prawniczej, to wiele znalazłam dla siebie przydatnych wskazówek. Myślę, że każdy przedsiębiorca (poruszający się w sferze online) mógłby korzystać z Twojego narzędziownika.

Agnieszka Światłoń

kancelaria prawna, @kancelaria.swiatlon, www.agnieszkaswiatlon.pl

Narzędziownik to ogrom bardzo przydatnych narzędzi w planowaniu działań biznesowych – zawsze czegoś takiego mi brakowało (excele, arkusze, plannery) a ciężko było znaleźć w jednym miejscu w sieci, a także burza wielu inspirujących pomysłów! Nie sposób ogarnąć i zapamiętać wszystkich, dlatego warto wracać do nich co jakiś czas jak do dobrej książki. Świetne inspiracje, które nie załatwią za nikogo pracy, ale pomogą nakierować, to coś jak przysłowiowa wędka, a nie ryba 🙂 Bardzo wartościowe narzędzie 🙂

Magda Korgól

fotograf ślubny, https://rustico.com.pl/ oraz https://madelinestudio.pl

Myślę, że zrobiłaś mega robotę tą paczką! Świetny zbiór informacji i gotowców dla wszystkich którzy myślą/ już zaczęli działać jako freelancer. Myślę, że w pakiecie z Twoją książką Zostań freelancerem to must have jeśli ktoś myśli o działaniu na poważnie! 🙂

Gosia Stefańska

marketing, kontakt@panionlajnu.pl

Stworzyłaś narzędzie, które ułatwi życie nie tylko osobom, które są początkujące, ale i tym, które utknęły w miejscu. To ogromny kopniak motywacyjny do działania. Wiedza podane w ten sposób od razu zachęca do wprowadzenia jej w życie. Z pewnością z materiałów skorzystam planując działania na swoim blogu i przy tworzeniu nowych produktów dla nauczycieli.

Angelika Fronia

nauczycielka angielskiego, https://www.froniowo.pl/

Komu bym go poleciła? Z pewnością osobom które zaczynają i nie wiedzą co w trawie piszczy. Chociaż ja wiem co i jak to i tak uważam że fajnie mieć to w jednym miejscu. Więc bardzo przydatna paczka.

Milena Fendorf

graficzka, www.milenafendorf.pl

Narzędziownik jest super! Przydatny dla początkujących i osób mających klientów.

Tomasz Mirkowicz

developer

Narzędziownik to petarda wiedzy. Taki pakiet rozszerzający myślenie i pokazujący nowe horyzonty do działania. Polecam wszystkim w etapie startowym biznesu i też tym, którzy poszukują nowych inspiracji do działania.

Gosia

marketing, irdainaction.pl

To jak? Chcesz skorzystać z okazji? Jeśli tak, kliknij w duży przycisk poniżej, zostaniesz przeniesiony do sklepu.

Kup Narzędziownik w cenie OBIADU NA MIEŚCIE:

 

FAQ

Czy wystawiasz faktury VAT?
Tak, oczywiście 😊 Podane wyżej ceny pakietów są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Jeśli chcesz fakturę, podaj dane do faktury podczas składania zamówienia.
W jakiej formie są materiały, zawarte w narzędziowniku?

Pakiet zawiera materiały umieszczone na platformie kursowej kursy.tosieoplaca.pl. Są to: materiały wideo, arkusze excel, pliki PDF, szablony Canva.

Jak długo mam dostęp do materiałów?

Dostęp jest bezterminowy, możesz z nich korzystać wielokrotnie i wracać, kiedy chcesz. Dodatkowo, będziesz miał dostęp też do wszystkich aktualizacji (np. kalendarza na kolejne lata).

Czy to sprawdzi się w każdej branży?

Tak. Narzędziownik testowali freelancerzy z różnych branż: copywriting, grafika, marketing, prawo, korekta, tłumaczenia, fotografia, SEO, a nawet właścicielka własnej marki rękodzielniczej. Wszyscy stwierdzili, że te narzędzia są przydatne w ich branżach.

Mam dodatkowe pytanie, jak można się z Tobą skontaktować?

Jeśli chcesz zapytać o coś jeszcze, skontaktuj się ze mną mailowo (aga@tosieoplaca.pl) lub poprzez wiadomość na Instagramie aga.skupienska.