O czym chciałbyś czytać na tym blogu? Ankieta dla czytelników [WYNIKI]

utworzone przez | lut 25, 2015 | Życie freelancera | 7 Komentarze

Krótko i konkretnie – wskaż tematy, które najbardziej Cię interesują i pomóż mi sprawić, żeby blog BiznesoweInfo był jeszcze bardziej interesujący!

Moi drodzy, liczba czytelników bloga jest już na tyle duża, że mogę zapytać Was o zdanie i poprosić o wskazanie tematów, które najbardziej Was interesują. Sama najchętniej pisałabym codziennie i poruszała wszystkie z tych zagadnień, które wymieniłam w ankiecie, ale czas niestety nie pozwala na tak częste pisanie. Dlatego będę wdzięczna, jeśli wypełnisz tę krótką ankietę (tylko 3 pytania + jedno o płeć) i wskażesz tematy, które najbardziej Cię interesują.

W kilku zdaniach rozwinę wymienione zagadnienia, żeby nie było wątpliwości o co chodzi:

  • zarabianie w internecie – o pracy przez internet, zarabianiu w domu i wszystkich kwestiach z tym związanych. Korci mnie na przykład, żeby wypróbować kiedyś wszystkie „cudowne” sposoby na zarobienie 2500 w 4 godziny i inne tego typu kwiatki. Przykład: Jak zarobić na fanpage’u na Facebooku?
  • zarabianie na blogu – temat pokrewny i podobny do poprzedniego, ale skupiony tylko na blogach, więc może bardziej niszowy i zainteresuje mniejszą grupę czytelników. Tu wszystko, co wiąże się w jakiś sposób z zarabianiem poprzez blogowanie – od programów partnerskich do technicznych zagadnień związanych z blogami na WordPressie. Przykład: Jak planować pisanie postów na blog? 9 blogerów opowiada o swoich sposobach
  • promowanie biznesu, strony, bloga – o kolejnych sposobach na to, jak można przy wykorzystaniu niewielkich środków albo całkiem za darmo promować swój biznes, swój blog, stronę swojego sklepu internetowego itp. Przykład: Jak zwiększyć ruch na stronie lub blogu?
  • prowadzenie własnej firmy, rozliczenia, podatki itp. – wszystko, co może się przydać małemu przedsiębiorcy, freelancerowi, który ma swoją działalność. Od rozliczeń, przez faktury po zwolnienia, a nawet urlopy macierzyńskie. Trochę takich ważnych, finansowych tematów. Przykład: Co wliczyć w koszty firmy?
  • organizacja pracy – jak efektywnie pracować w domu, o narzędziach przydatnych do pracy (także programach, aplikacjach itp.), gadżetach itp. Trochę też o organizacji czasu. Np. Pięć sposobów na efektywną pracę w domu
  • lifestyle freelancera (luźne posty na różne tematy) – to taka najbardziej osobista kategoria, w której można było przeczytać trochę moich przemyśleń na różne tematy, nie zawsze związane z pracą i pieniędzmi. Przykład: O zapachowych fetyszystach i moim najważniejszym gadżecie
  • recenzje książek – oczywiście nie wszystkich jak leci – z tematyk związanych z finansami, przedsiębiorczością, biznesem, motywacją, minimalizmem – to mniej więcej tematyka, wokół której ostatnio podążają moje zainteresowania. No i kryminały, ale ich tu chyba Wam oszczędzę 😉 Przykład: 3 książki, które pomogą Ci ogarnąć finanse osobiste.

 

Jeśli masz dodatkowe uwagi – zostaw komentarz pod tym wpisem albo daj znać mailowo: agnieszka.skupienska@gmail.com
AKTUALIZACJA:

Dziękuję wszystkim za udział w ankiecie. Wzięło w niej udział 78 osób, a wyniki wyglądają następująco:

ankieta 1

ankieta2

Jak widać wśród odpowiadających na pytania było prawdopodobnie sporo blogerów, którzy zainteresowani są tematyką zarabiania na blogu i promocji swojego bloga w sieci. Ale spokojnie, nie zabraknie też tekstów związanych z pomysłami na biznes, organizacją pracy, prowadzeniem firmy czy oszczędzaniem, bo te tematy także cieszyły się dużą popularnością wśród ankietowanych.

Jeśli chodzi o częstotliwość pojawiania się nowych wpisów – większość z Was lubi czytać nowe teksty 2 razy w tygodniu i z taką częstotliwością postaram się pisać.

ostrich-238470_1280

Razem z tym intrygującym strusiem dziękujemy Ci za głos 🙂

 

 

Zwiększaj dochody dzięki dywersyfikacji!

Zapisz się na serię 3 darmowych szkoleń, z których dowiesz się:
  • jak zarabiać więcej bez zatrudniania zespołu i długich godzin pracy, korzystając z konkretnych wskazówek
  • jak dywersyfikacja dochodów może przekształcić Twój freelance w stabilny i dochodowy biznes.
  • co zrobiłam, żeby w moim biznesie zarabiać nawet na urlopie

Zapisz się już dzisiaj i przyjdź na żywo w dniach 20-23 maja.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek K
9 lat temu

„O wszystkim” jeszcze powinna być opcja zaznaczenia 😉 wysłane.

Magda M
Magda M
9 lat temu

Trudne wybory przed nami stawiasz 🙂
no ale wysłane 😉

Umberto
Umberto
9 lat temu

Zgadzam sie z Tomkiem. Pozdrawiam

Aleksandra Niedzielska

No to ankieta wypełniona, super pomysł:)
P.S Wchodze na tego bloga od niedawna, ale w zasadzie od teraz śledzę wszystkie Twoje wpisy

KUBA
9 lat temu

Czy ujawnisz wyniki ?