Opinie o kursach

Kurs pomógł mi w zmianie myślenia co można robić zawodowo. Nie wiedziałam nawet, że istnieje taki zawód jak copywriter.

Kupując kurs nie wiedziałam czego się spodziewać. Wiedziałam natomiast, że warto, bo kocham pisać. Jeszcze nie zaczęłam szukać zleceń bo ogranicza mnie sprawa czysto formalna. Jestem jednak blisko, coraz bliżej. Za to po przeczytaniu książki wpadłam na jeszcze jedną formę zarobku w domu… zorganizowałam kurs języka holenderskiego i idzie mi świetnie.

Kinga Głuchowicz

Bardzo czekałam na ten kurs, bo nie udało mi się zapisać na jego pierwszą edycję. Bardzo podoba mi się sposób jego prowadzenia: prosty, treściwy. Dobrze dobrane przykłady sprawiają, że odbiór jest bardzo łatwy, a zadania pozwalają uwierzyć, że naprawdę nie jest to trudne, wystarczy chcieć.

Ponieważ bardzo lubię pisać i robię to od ponad 10 lat, bałam się, że kurs pokaże mi, że się do tego nie nadaję, że nie będę miała motywacji, by pisać „na poważnie”. Ale kurs pomógł mi uwierzyć w siebie. Po pierwszym module dotarło do mnie, że mam bogate i wszechstronne doświadczenie. Wcześniej jakoś tego nie zauważałam. Kurs dał mi kilka podstaw, teorię, był ścieżką, co robić i jak robić. Skorzystałam z serwisów, które były wymienione w kursie, przeszłam weryfikacje i zaczęłam pisać pierwsze teksty: precle, wizytówki firm, teksty zapleczowe.

Katarzyna Klein

lamassu-katie.blogspot.com

Kurs pomógł mi uwierzyć, że można wyjść z trudnej sytuacji i od razu zacząć zarabiać, zamiast czekać na zbawienie. Jeśli od jakiegoś czasu zarabiasz na pisaniu, ale czujesz, że utknęłaś w czarnej dziurze, pozwól się zainspirować i korzystaj ze sprawdzonych pomysłów na poszukiwanie zleceń, pisanie maili do nowych klientów, budowanie portfolio, które już wkrótce pozwoli się pomnożyć stawkę godzinową dziesięciokrotnie.
Marta Szyszko

kobietawe-biznesie.pl

Uczestników

%

poleciłoby kurs znajomym

%

stwierdziło, że kurs bardzo im się przydał