Kim jesteś?

utworzone przez | Paź 16, 2017 | Życie freelancera | 0 komentarzy

Jestem Agnieszka, mam 33 lata i od 8 lat zarabiam na życie jako freelancerka. A Ty kim jesteś?

Zgodnie z zapowiedzią z początku miesiąca, przygotowałam ankietę dla czytelników bloga. Część z Was już znam z komentarzy na blogu, na fanpage’u, gdzie często dyskutujemy sobie o różnych tematach, związanych z pracą. Ale wszystkich czytelników bloga Tosięopłaca.pl jest w miesiącu nawet 70 tysięcy – to naprawdę duuuuża grupa!

Zależy mi, żeby ten blog jak najlepiej spełniał Wasze oczekiwania i dostarczał zawsze tylko przydatnych treści. A Wy możecie mi w tym bardzo pomóc, odpowiadając na kilka pytań w ankiecie.

>> Tutaj wypełnisz ankietę

Ankieta jest oczywiście anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka minut, bo większość pytań to pytania testowe, jedno- lub wielokrotnego wyboru. Nie są bardzo intymne, chociaż jedno zmusza do ruszenia szarych komórek 😉

To co, mogę na Ciebie liczyć? 🙂

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

„Nie do wiary, że dzielisz się tą wiedzą za darmo!”

 

Dowiedz się, co zrobiłam, żeby ponieść swoją stawkę za zlecenia jako freelancer aż o 450%!

Zebrałam w jednym miejscu swoje doświadczenia z prawie dekady pracy jako freelancer. Dołącz do BEZPŁATNEGO, 5-dniowego kursu, a wyślę Ci wskazówki jak maksymalizować zyski, pracując w domu.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments