Jak założyć sklep internetowy? 4 pytania, od których trzeba zacząć

utworzone przez | lut 24, 2021 | E-commerce | 0 komentarzy

Pytanie o to jak założyć sklep internetowy przewija się w mailach od Was co jakiś czas. Od czego zacząć i co jest najważniejsze? Towar, założenie firmy, a może platforma do e-sklepu? Nie, żadne z tych. Zacząć trzeba w zupełnie innym miejscu, jeszcze zanim zaczniemy szukać towaru czy rozglądać się za platformą.

Jak założyć sklep internetowy? 4 pytania, od których trzeba zacząć

Żeby biznes miał ręce i nogi, musimy dobrze przemyśleć kilka rzeczy na początku. Mają one związek z grupą docelową, do której kierujemy nasz pomysł, ale też z tym, jak na tym pomyśle będziemy zarabiać i czy grupa docelowa ma tak duży budżet, żeby nam zapłacić.

Obejrzyj nowe wideo, żeby poznać 4 pytania, na jakie trzeba sobie odpowiedzieć, zakładając biznes. Z materiału dowiesz się m.in.:

  • dlaczego Disney+ zdobył nowych użytkowników szybciej niż Netflix
  • jaką fantastyczną niszę, związaną z odzieżą znalazła jedna z uczestniczek mojego kursu Strona produktu, która sprzedaje
  • jakie znaczenie ma wielkość grupy docelowej Twojego sklepu

Zasubskrybuj kanał i oglądaj nowe materiały o sklepach internetowych:

Znajdź klienta na 100 sposobów

Szukasz klientów online?

Ten narzędziownik pomoże Ci znaleźć zlecenia, niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz (copywriting, tłumaczenia, prawo, marketing, dietetyka, social media, VA, grafika, fotografia i wiele innych).

Znajdziesz tu materiały wideo, zeszyt ćwiczeń, excele, bank pomysłów, szablony, listy itp.

Wszystko z dożywotnim dostępem i w cenie JEDNEJ PIZZY.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
O autorce: Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments