Lubię podglądać, jak działają inni. Obserwując biznesy, które działają w zupełnie innej branży niż nasza, możemy wpaść na pomysł i rozwiązanie, którego u nas jeszcze nie ma, ale może się sprawdzić. A po Waszych reakcjach na mój stary podcastowy cykl Inspirujące biznesy wiem, że też lubicie zaglądać za kulisy lub czytać o ciekawych pomysłach na biznes. I dlatego właśnie ruszam z nowym, instagramowym cyklem Biznesowe Lustro.

Biznesowe Lustro – o co tu chodzi?

Biznesowe Lustro to cykl, w którym będę pokazywać inspirujące biznesy.

Ale nie spodziewajcie się tu dużych marek, znanych sklepów i biznesów, które zatrudniają wiele osób. Moją misją, którą od lat realizuję na blogu tosieopłaca.pl jest pokazywanie, że można pracować z domu, że można mieć niewielki biznes, nawet jednoosobowy i jednocześnie zarabiać niezłe pieniądze i robić ciekawe rzeczy.

I właśnie takie biznesy będę pokazywać w tym cyklu. Inspirujące, z pomysłem, ale jednocześnie takie, w których nadal widać osobę, która za tym biznesem stoi. Czasem będą to freelancerzy, a czasem biznesy, w których sprzedaje się produkty, a nie usługi.

Pomyślałam jednak, że oprócz tego, że ja powiem Wam, dlaczego dany biznes mi się podoba i dlaczego tę akurat osobę podglądam, to oddam też jej głos, żeby mogła przemówić we własnym imieniu.

I tak też będą wyglądały cotygodniowe spotkania z Biznesowym Lustrem – co tydzień pokażę Wam jedną ciekawą osobę i jej biznes, ale też zadam jej pytania, żeby mogła opowiedzieć co nieco o sobie, powiedzieć jak pracuje i pokazać też swoją twarz, pokazać siebie w moim Lustrze 😊

Mam nadzieję, że te spotkania będą dla Was inspirujące i pokażą, że prowadzenie firmy nie jest tak trudne, jak może się wydawać, a żeby przejść na swoje nie zawsze musisz wpaść na rewolucyjny pomysł i założyć drugiego Facebooka 😊

Kolejne odcinki będą pojawiać się w poniedziałki na moich instastories, czyli tutaj: Biznesowe Lustro

Biznesowe Lustro – co możesz wynieść z tego dla siebie?

W każdym odcinku i za każdym razem, gdy będę pokazywać kolejnego gościa, powiem też, co świetnego ta osoba robi, w czym jest dobra, co moim zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie, jeśli chodzi o jej biznes. Czasem pewnie będzie to sam pomysł na biznes, a czasem coś innego, jakiś sposób działania albo strategia marketingowa, którą realizuje dana osoba. To będzie taki edukacyjny element całego cyklu 🙂

Pierwszym gościem była Ola Foryś, która jest moją ulubioną specjalistką od instagrama. Co w swoim biznesie świetnie robi Ola i na co szczególnie warto zwracać uwagę, gdy podglądamy jej działania? Zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka serii (w przypiętych relacjach w moim profilu aga.skupienska) oraz śledzenia całego cyklu w każdy poniedziałek.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x