Moja biznesowa inspiracja – przedsiębiorcy o swoich biznesach. Nowy cykl na blogu

utworzone przez | Cze 26, 2014 | Motywacja | 2 Komentarze

Nowy cykl pojawi się na blogu: Moja biznesowa inspiracja. Przedstawię w nim przedsiębiorców, których warto naśladować.

Artykuły z pomysłami na biznes cieszą się na blogu ogromną popularnością (zwłaszcza 62 pomysły na biznes z niewielkim kapitałem początkowym), a skoro tak lubicie czytać o ciekawych biznesach, to mam coś, co powinno Was zainteresować.

Moja biznesowa inspiracja to nowy cykl, który zapowiadam już teraz. Będą to krótkie wywiady z ciekawymi ludźmi, z przedsiębiorcami, prowadzącymi jednoosobowe lub niewielkie firmy. To osoby, które miały ciekawy pomysł na biznes, wykorzystały go i żyją tak jak ja – na swoim, robiąc to, co lubią. Podzielą się swoim pomysłem na biznes, ale także opowiedzą, co ich inspiruje, co jest dla nich taką właśnie ważną, biznesową inspiracją.

Pierwszy wywiad już jutro – na moje pytania odpowie Diana, która ma mega ciekawą pracę związaną z nieruchomościami! Koniecznie musisz poznać jej historię!

A jeśli Ty znasz kogoś, kto jest przedsiębiorcą albo sam chciałbyś opowiedzieć o swoim inspirującym biznesie na łamach mojego bloga, zapraszam Cię do kontaktu: wyrzykowska.agnieszka@gmail.com

 

„Nie do wiary, że dzielisz się tą wiedzą za darmo!”

 

Dowiedz się, co zrobiłam, żeby ponieść swoją stawkę za zlecenia jako freelancer aż o 450%!

Zebrałam w jednym miejscu swoje doświadczenia z prawie dekady pracy jako freelancer. Dołącz do BEZPŁATNEGO, 5-dniowego kursu, a wyślę Ci wskazówki jak maksymalizować zyski, pracując w domu.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej
Agnieszka Skupieńska

Z wykształcenia polonistka, ale nigdy nie pracowałam w szkole. Jako freelancerka zaczęłam pracować w 2009 roku, pisząc teksty na zlecenie. Teraz uczę innych, jak zarabiać, nie wychodząc z domu. Mam też swój sklep internetowy, w którym można kupić akcesoria barmańskie.
Sprawdziłam, że praca w domu może być sposobem na życie. I to na całkiem niezłym poziomie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dominik
7 lat temu

Trafiłaś w temat bez końca
Jednym się udaje innym nie, ale kto nie ryzykuje zawsze traci.
Jesteśmy ryzykantami 🙂

Leon
7 lat temu

Temat pierwsza klasa!
Czekam na wywiady, bo zapowiada się cykl interesująco 😉

Leon.

trackback

[…] Lubicie podglądać jak zaczynają swoje biznesy inni albo dowiadywać się, jak wyglądały początki różnych biznesów? Ja bardzo, dlatego zapraszam na kolejny wywiad z cyklu Moja biznesowa inspiracja. […]