Zanim przejdę do konkretów: jeśli jesteś właścicielem sklepu, sprzedajesz produkty fizyczne lub cyfrowe i chcesz raz na zawsze nauczyć się, jak dobrze ustalać ceny, polecam Ci moją paczkę narzędzi dla e-sprzedawców.

Dzięki niej policzysz, ile musisz zarabiać za godzinę we własnym biznesie, jakie ceny muszą mieć Twoje produkty, żebyś na nich zarabiał, a nawet ile osób musi wejść na Twój sklep, żebyś zarobił tyle, ile chcesz.

Tu znajdziesz więcej szczegółów dotyczących narzędzi z paczki SKLEP SIĘ OPŁACA.

Zanim przejdę do konkretów, muszę Ci powiedzieć o jednym narzędziu, które ułatwia pracę na swoim. A właściwie o całej paczce narzędzi, dzięki którym wreszcie będziesz zarabiał tyle, ile jesteś wart.

To zestaw kalkulatorów Freelance się opłaca, a w nim narzędzia, dzięki którym policzysz:

 • ile musisz zarabiać za godzinę pracy we własnej firmie, żeby wystarczyło na życie, opłaty firmowe i oszczędności, a ile wtedy, gdy rozliczasz się z klientami na umowę o dzieło lub zlecenie.
 • ile powinieneś wziąć za zlecenie, biorąc pod uwagę nie tylko Twój czas, ale też bufor czasowy na poprawki, formalności oraz dodatkowe koszty, związane z obsługą zlecenia.
 • jaką masz konwersję ze swojej strony www oraz ilu musisz mieć klientów, żeby osiągnąć cel finansowy
 • ile będzie Cię kosztować otwarcie działalności gospodarczej.

Tylko 49 złotych - to inwestycja, która zwróci Ci się już przy następnym zleceniu.

Zanim przeczytasz dalej, mam dla Ciebie coś ciekawego.

Masz świetny pomysł na nowy produkt, usługę albo na biznes? Zanim zaczniesz wcielać go w życie - zaczekaj. Upewnij się, że pomysł jest tak genialny, jak się wydaje i sprawdź, czy ludzie wydadzą pieniądze na to, co im zaproponujesz.

Ten e-book to zbiór prostych metod, które pomogą Ci upewnić się, że Twój pomysł na biznes lub nowy produkt czy usługę ma sens. Niektóre metody wykorzystasz na bardzo wczesnym etapie myślenia o własnej działalności, inne wtedy, gdy pomysł już "uleży" się w Twojej głowie i zacznie nabierać kształtów.

E-book "Sprawdź pomysł" to 57 stron konkretnych wskazówek, przykładów i darmowych narzędzi, jakie możesz wykorzystać, planując start nowego przedsięwzięcia.

Zanim przejdziesz dalej, mam dla Ciebie coś wyjątkowego.

Czy nie byłoby świetne uczyć się na cudzych błędach, zamiast na własnych? Jeśli masz swój sklep internetowy, albo dopiero zamierzasz taki założyć, musisz przeczytać tego e-booka. To jedyne na polskim rynku studium przypadku działającego (z sukcesem) sklepu internetowego.

W e-booku szczegółowo opisuję:

 • jak założyłam sklep, wybrałam platformę do sprzedaży, pośredników płatności i dostawy
 • co jeszcze trzeba przemyśleć na początku, gdy zakłada się sklep
 • skąd w moim sklepie wziął się pierwszy klient, skąd przyszli kolejni
 • jakie kamienie milowe zdecydowały o tym, że z 30 zamówień miesięcznie urośliśmy do ponad 1000 zamówień w grudniu 2018 roku.
 • jakie formy reklamy są skuteczne w przypadku naszego sklepu, ile wydajemy na reklamę, jaki jest zwrot z inwestycji

Ta inwestycja szybko Ci się zwróci, wiem co mówię. Też kiedyś zaczynałam - ta wiedza byłaby dla mnie wtedy na wagę złota.

Zanim przejdę do rzeczy, mam coś dla Ciebie.

Czujesz, że w Twojej działalności przydałoby się nowe spojrzenie i zmiany, ale nie masz czasu, żeby przerabiać kolejne kursy online i czytać książki o marketingu?

Jeśli tak – "Biznesowe Puzzle" są dla Ciebie! Ten e-book to zbiór krótkich, ale konkretnych wskazówek wraz z przykładami i zadaniami do wykonania. Możesz przeczytać go w całości lub wybrać kilka tematów, które w danej chwili Ci się przydadzą i… od razu wdrożyć w swojej firmie.

"Zakupiłam e-book Biznesowe Puzzle w miarę niedawno więc nie przerobiłam jeszcze całości jednak już po pierwszych paru lekcjach stwierdzam, że to strzał w dziesiątkę. Jestem w trakcie otwierania sklepu internetowego a informacje zawarte w tej książce są bardzo przydatne. Polecam serdecznie 🙂 " (Martyna)

Zanim przejdę do tematu, mam dla Ciebie coś jeszcze.

Zacznij zarabiać na pisaniu to mój bestsellerowy kurs - już ponad 600 osób nauczyło się ode mnie jak zacząć pracę zdalną.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

 • nie wiesz od czego zacząć pracę w domu;
 • nie wiesz skąd wziąć pierwsze zlecenia;
 • nie wiesz jak przygotować swoje portfolio, bo nigdy nie pisałeś tekstów na zlecenia;
 • nie do końca rozumiesz pojęcia, którymi posługują się zleceniodawcy;
 • nie wiesz jak wyceniać swoją pracę.

Ten kurs pomoże Ci oszczędzić czas, który musiałbyś zmarnować na samodzielne poszukiwanie i weryfikację informacji. Tu wszystko masz podane na tacy!

Zanim przejdziesz dalej, mam coś dla Ciebie.

Jeśli chciałbyś spróbować pracy w domu albo już pracujesz jako wolny strzelec, ale chcesz poczytać o doświadczeniach innych – ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto ją mieć?

Dowiesz się z niej między innymi:

 • jak można zarabiać, nie wychodząc z domu;
 • jak znaleźć pierwsze zlecenia;
 • jak wyceniać swoją pracę;
 • jak negocjować z klientami;
 • kiedy jest dobry moment na założenie firmy i jak to zrobić;
 • jak motywować się do pracy.

212 stron konkretnych informacji, w formie drukowanej lub e-book (MOBI, EPUB, PDF).

Zanim przejdziesz dalej, mam dla Ciebie coś wyjątkowego.

Zestaw 106 szablonów PDF do samodzielnego wydrukowania (edycja 2020). Pobierz, wydrukuj, wypełnij, a będziesz mieć swoją działalność pod kontrolą i rozwiniesz ją tak, jak chcesz!

106 planerów i tabelek pozwoli Ci zaplanować każdy aspekt Twojej działalności - od ogólnych celów na cały rok, poprzez działania content marketingowe (blog, podcast, kanał YT), działania promocyjne w mediach społecznościowych, reklamę i marketing, aż po zmiany i usprawnienia, które chcesz wprowadzić w nadchodzącym roku.

Już nigdy nie będziesz mieć wrażenia, że Twoja firma wymyka Ci się z rąk i masz tyle pracy, że nie wiesz, za co się zabrać.