Chcesz cieszyć się wolnością pracy na swoim i podnosić swoje przychody? 

Poniżej znajdziesz wszystko co potrzebujesz, aby rozwijać się jako freelancer.

Czym jest To się opłaca?

To się opłaca to blog dla osób, które cenią sobie wolność, którą daje praca na swoim. Od 6 lat zbieram tutaj swoje doświadczenia zdobywane przy prowadzeniu dwóch sklepów internetowych – 2drink.pl i sklep.tosieoplaca.pl. Zbieram same konkrety, tak aby dostarczać Ci wiedzę łatwą do wdrożenia w życie, abyś nie musiał(a) powtarzać wszystkiego czego ja uczyłam się na własnych błędach kiedy nie było jeszcze tak łatwego dostępu do wiedzy na temat e-commerce.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Agnieszka Skupieńska. Zaczynałam w 2009 roku jako copywriterka-freelancerka, a za moje pierwsze zlecenia na teksty (1500 znaków) dostawałam 1,20 zł brutto. 

Jak to się stało, że po kilku latach dostawałam 500 zł netto za teksty o długości 5 tysięcy znaków?

Zapytałam siebie: dlaczego w mojej branży są freelancerzy, którzy zarabiają 10 razy tyle co ja? Dlaczego moja konkurencja nie martwi się urlopami, może przebierać w zleceniach i nie musi brać udziału w „wyścigu szczurów” na portalach ze zleceniami?

Zaczęłam czytać i wyciągać wnioski z własnych doświadczeń, ponieważ 10 lat temu nie było blogów i filmów dla freelancerów, a na pewno nie takich, które poruszałyby temat kompleksowo. Nie było nawet płatnych kursów i książek.

Pierwszą książką poruszającą temat pracy na swoim kompleksowo była… moja książka „Zostań Freelancerem”, którą wydałam w 2015 roku.

Mam bardzo duże doświadczenie, do którego dochodziłam metodą prób i błędów w czasie, kiedy nie było łatwego dostępu do wiedzy. Teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Darmowe źródła wiedzy

Zacznij tutaj

Blog

Na blogu znajdziesz artykuły poruszające konkretne tematy związane z własną działalnością.

Podcasty

Mojego podcastu możesz posłuchać w aplikacjach do podcastów (Spotify, Player FM), albo na Spreakerze.

YouTube

Na kanale YouTube posłuchasz głównie o zagadnieniach związanych z prowadzeniem sklepu internetowego.

Bądź na bieżąco

Dodatkowa inspiracja i motywacja

Instagram

Facebook

Pinterest

Kursy i e-booki

Jeśli szukasz sposobu na szybszy rozwój

Jeśli chcesz uniknąć
błędów początkującego

Jeśli chciałbyś spróbować pracy w domu albo już pracujesz jako wolny strzelec, ale chcesz poczytać o doświadczeniach innych – ta książka jest właśnie dla Ciebie! Zawarłam w niej 7 lat swoich doświadczeń w pracy zdalnej. Gdybym przeczytała tę książkę 7 lat temu, zarobiłabym znacznie więcej pracując mniej.

Jeśli szukasz pomysłów
na dodatkową promocję

Zeszyt ćwiczeń 52 pomysły na promocję dla freelancera to lista zadań na każdy tydzień roku. Żeby wykonać każde z nich wystarczy godzina.
Tak, wystarczy, że poświęcisz godzinę tygodniowo na pracę z tym zeszytem, a po roku zobaczysz, jak zmienił się Twój biznes!

Jeśli chcesz wejść na
wyższy poziom i zarabiać więcej

2-miesięczny kurs, z którym uporządkujesz swoją działalność i zamienisz ją w poukładany biznes. Pomoże Ci wejść na wyższy poziom, niezależnie od etapu, na którym się znajdujesz. Jest w nim wiedza zarówno dla tych, którzy zaczynają, i dla tych, którzy już jakiś czas pracują na swoim, ale utknęli w jednym punkcie i chcą się rozwijać.

Newsletter

Otrzymaj bonusy

Zapisz się do newslettera. Wyślę Ci bonusy, a co tydzień otrzymasz konkrety:

  • linki do wyselekcjonowanych artykułów z wielu źródeł,
  • linki do darmowych narzędzi, które wykorzystasz w biznesie,
  • inspirujące historie i polecane książki,
  • specjalne zniżki.