Chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzeniu własnego sklepu? 

Poniżej znajdziesz wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby rozwijać własny sklep internetowy. 

Czym jest To się opłaca?

To się opłaca to blog dla osób, które cenią sobie wolność, którą daje praca na swoim. Od 6 lat zbieram tutaj swoje doświadczenia zdobywane przy prowadzeniu dwóch sklepów internetowych – 2drink.pl i sklep.tosieoplaca.pl. Zbieram same konkrety, tak aby dostarczać Ci wiedzę łatwą do wdrożenia w życie, abyś nie musiał(a) powtarzać wszystkiego czego ja uczyłam się na własnych błędach kiedy nie było jeszcze tak łatwego dostępu do wiedzy na temat e-commerce.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Agnieszka Skupieńska.

Sama prowadzę od 6 lat dwa sklepy. Mam też za sobą wiele prób, na których sporo się nauczyłam, a nawet pracę w sklepie internetowym na etacie. Zbieram doświadczenia w e-commerce od 10 lat, a od kilku dzielę się nimi z innymi.

Dzięki doświadczeniu potrafię zadać właściwe pytania, które naprowadzają na rozwiązania problemów lub przewidywanie zagrożeń. Wiem doskonale, z jakimi problemami zmaga się ktoś, kto stawia pierwsze kroki w e-commerce.

Mam niezłe wyniki – obroty przekraczające 1,1 mln złotych rocznie w sklepie z akcesoriami do drinków, wzrost ok. 20% rok do roku, a wszystko to osiągnięte bez zatrudniania zespołu, bez kredytów, metodą małych kroków.

Darmowe źródła wiedzy

Zacznij tutaj

Blog

Na blogu znajdziesz artykuły poruszające konkretne tematy związane z prowadzeniem sklepu.

Podcasty

Mojego podcastu możesz posłuchać w aplikacjach do podcastów (Spotify, Player FM), albo na Spreakerze.

YouTube

Na kanale YouTube posłuchasz o moich doświadczeniach i otrzymasz konkretne wskazówki.

Bądź na bieżąco

Dodatkowa inspiracja i motywacja

Instagram

Facebook

Pinterest

Kursy i e-booki

Jeśli szukasz sposobu na szybszy rozwój

Jeśli chcesz uniknąć
błędów początkującego

Ten e-book to prawdopodobnie jedyne na polskim rynku takie studium przypadku. To prawdziwa historia rozwoju działającego sklepu – od pierwszego zamówienia do setek zamówień w ciągu miesiąca.

Jeśli prowadzisz sklep,
ale trafiasz na zastój

Czujesz, że sklep idzie w dobrą stronę, ale zyski nie są takie, jak być powinny i nie wystarczają na rozwój? Sprawdź, jak ustalać ceny, żeby sprzedaż naprawdę się opłacała.

Jeśli chcesz dokładnie zweryfikować pomysł,
z którym pewnie wystartujesz

To kurs, po którym zrobisz pierwszy krok na drodze do realizacji marzenia o własnym sklepie i to będzie najlepszy możliwy krok – dogłębna, oparta na danych i sprawdzonych metodach ANALIZA pomysłu.

Dzięki temu kursowi znajdziesz dochodową niszę na sklep i przeanalizujesz swój pomysł pod kątem opłacalności, wykonalności i atrakcyjności dla klienta.

Newsletter

Otrzymaj bonusy

Zapisz się do newslettera. Wyślę Ci bonusy, a co tydzień otrzymasz konkrety:

  • linki do wyselekcjonowanych artykułów z wielu źródeł,
  • linki do darmowych narzędzi, które wykorzystasz w biznesie,
  • inspirujące historie i polecane książki,
  • specjalne zniżki.