darmowe szkolenie: 6 błędów, przez które sklep internetowy nie sprzedaje

Dowiedz się jak zwiększyć obroty
nie wydając więcej na reklamę

Czwartek, 7 października, godz. 12:00

DLA WYTRWAŁYCH BONUS NA KOŃCU SZKOLENIA

🔴 NA ŻYWO opowiem Ci:

  • jakie kluczowe błędy związane z prezentacją produktów popełniają właściciele sklepów, przez co klienci od nich uciekają
  • jaki błąd w sklepie może zwiększać liczbę porzuconych koszyków
  • jak nauczyć się samemu optymalizować sklep pod wyszukiwarki, żeby zwiększać liczbę zakupów, ale też liczbę odwiedzin z Google

Szkolenie jest w 100% darmowe

Od kogo będziesz się uczyć?

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Skupieńska, właścicielka dwóch sklepów internetowych (sklep.2drink.pl i sklep.tosieoplaca.pl), które działają od 2015 i 2016 roku. W swoich sklepach sprzedaje zarówno produkty fizyczne, jak i cyfrowe, towar sprowadzany od polskich producentów, a także z zagranicy. Wydała 4 książki, kilka e-booków, a jej materiały o e-sklepach (kursy online, wyzwania, e-booki i narzędzia) pomogły już ponad 2500 osób.

Przykładowe sklepy osób, które skorzystały z mojej pomocy

WYPLATAMY – Agnieszka

Wyplatamy prowadzi Agnieszka wraz z mężem. Ich sklep powstawał i zmieniał się trakcie trwania naszych konsultacji w ramach Załóż Sklep. Teraz są na dobrej drodze do dalszego rozwoju.

TAK LEKKA – Agnieszka

Agnieszka wcześniej sprzedawała swoje produkty na portalu Pakamera. Po udziale w programie Załóż Sklep, stworzyła swój własny sklep, uniezależniając się od zewnętrznych firm. Nad sklepem z powodzeniem działa sama.

INSPIRATORNIA – WERONIKA

Weronika otworzyła sklep jako drugą działalność, obok prowadzonej z mężem lodziarni. Skorzystała z kursu Strona produktu, która sprzedaje i zrobiła to jeszcze przed startem sklepu, dzięki czemu od razu wykorzystała zdobytą wiedzę.

Nie trać okazji na lepsze zoptymalizowanie sklepu!

Szkolenie jest w 100% darmowe