darmowe szkolenie: 4 kluczowe etapy zakładania e-sklepu od zera

Dowiedz się jak otworzyć sklep
i stwórz stabilne źródło dochodu

Wtorek, 8 czerwca, godz. 19:00

DLA WYTRWAŁYCH BONUS NA KOŃCU SZKOLENIA

🔴 NA ŻYWO opowiem Ci:

  • jakie kluczowe błędy popełniają początkujący, przez co ich sklepy świecą pustkami,
  • jak zaplanować proces zakładania sklepu, aby mieć nad nim kontrolę – o czym musisz pamiętać od samego początku, a co możesz odłożyć na później,
  • jak od 6 lat udaje mi się prowadzić sklep w wąskiej niszy i podnosić swoje przychody o ponad 20% rocznie i co Ty możesz zrobić, żeby mieć dodatkowe źródło dochodu.

Szkolenie jest w 100% darmowe

Od kogo będziesz się uczyć?

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Skupieńska, właścicielka dwóch sklepów internetowych (sklep.2drink.pl i sklep.tosieoplaca.pl), które działają od 2015 i 2016 roku. W swoich sklepach sprzedaje zarówno produkty fizyczne, jak i cyfrowe, towar sprowadzany od polskich producentów, a także z zagranicy. Wydała 4 książki, kilka e-booków, a jej materiały o e-sklepach (kursy online, wyzwania, e-booki i narzędzia) pomogły już ponad 2500 osób.

Przykładowe sklepy osób, które skorzystały z mojej pomocy

WYPLATAMY – Agnieszka

Wyplatamy prowadzi Agnieszka wraz z mężem. Ich sklep powstawał i zmieniał się trakcie trwania naszych konsultacji w ramach Załóż Sklep. Teraz są na dobrej drodze do dalszego rozwoju.

TAK LEKKA – Agnieszka

Agnieszka wcześniej sprzedawała swoje produkty na portalu Pakamera. Po udziale w programie Załóż Sklep, stworzyła swój własny sklep, uniezależniając się od zewnętrznych firm. Nad sklepem z powodzeniem działa sama.

INSPIRATORNIA – WERONIKA

Weronika otworzyła sklep jako drugą działalność, obok prowadzonej z mężem lodziarni. Skorzystała z kursu Strona produktu, która sprzedaje i zrobiła to jeszcze przed startem sklepu, dzięki czemu od razu wykorzystała zdobytą wiedzę.

Nie trać okazji na stworzenie sobie nowego źródła dochodów

Szkolenie jest w 100% darmowe