Strategia, nisza, USP dla freelancera

W kursie „Strategia freelancerskiego biznesu” pokażę Ci jak poukładać swoją działalność tak, żeby być o krok przed konkurencją.

Czyli o krok od pozyskania klienta, na którym Ci zależy.

O czym jest kurs?

Freelancerom często brakuje podejścia, jakie mają firmy

Nie określamy strategii działania, nie zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniej niszy, nie szukamy swoich wyróżników na rynku. Czas to zmienić!

Typy osobowości

Sprawdzisz, czy to, co robisz, pasuje do Twojego typu osobowości i dowiesz się, jakie profesje z Twojej branży są dla Ciebie stworzone. Być może już teraz odkryjesz, jak możesz zmienić swoją ofertę, by była jeszcze lepsza niż jest.

STAN ZERO

dzięki odpowiedzi na 10 kluczowych pytań oraz analizie zleceń określisz, w jakim punkcie jesteś i co wymaga natychmiastowej zmiany, żebyś mógł ruszyć dalej.

Persona klienta

Określisz dokładny profil idealnego klienta i już nigdy nie będziesz miał problemu z tworzeniem tekstów reklamowych, ofert, postów na Facebooku. Zawsze będziesz wiedział, do kogo mówisz.

Analiza SWOT

Odnajdziesz mocne i słabe strony, zagrożenia i szanse swojego freelancerskiego biznesu.

Strategia freelancera

Stworzysz strategię działania, która pomoże Ci zrealizować Twoje cele krótkoterminowe i długoterminowe. Krok po kroku dojdziemy od STANU ZERO do METY, na której chciałbyś się znaleźć.

Nisze rynkowe

Poznasz 6 typów nisz rynkowych, dowiesz się, jakie nisze możesz zagospodarować jako freelancer. Zobaczysz przykłady nisz, w jakich działają polscy i zagraniczni freelancerzy.

USP

Dowiesz się, co to jest USP i jak znaleźć swój wyróżnik jako freelancer. Poznasz ciekawe przykłady USP i nisz, wykorzystywanych przez freelancerów z różnych branż.

Przykłady

Na przykładach omówimy strategię działania dla freelancerów z różnych branż: copywriting, grafika, tworzenie stron na WordPressie, trener jogi.

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Skupieńska, jestem copywriterką-freelancerką, a także autorką książki „Zostań freelancerem”. Gdy pracowałam jako copywriterka, przeglądałam oferty kolegów z branży i zastanawiałam się, jak się przebić na tak trudnym rynku. Byłam pewna swojej wiedzy i umiejętności, ale nie miałam pojęcia, jak sprawić, żeby klient mnie zauważył. Zaczęłam, czytać, uczyć się i wprowadzać zmiany w swoich działaniach.

Dzięki tym zmianom przestałam konkurować ceną z innymi wykonawcami. Mogłam dyktować stawki nawet 100 razy (!!!) wyższe niż w pierwszym roku działalności, a klienci sami zgłaszali się do mnie z pytaniem o możliwość współpracy.

Tego, co wiem, chcę nauczyć Cię w tym kursie.

Kurs na dedykowanej platormie

Materiały wideo, tekstowe, audio

Dostęp do kursu dostajesz od razu. Możesz zalogować się na platformę kursową i uczyć się tak, jak lubisz: czytać, słuchać albo oglądać. Łącznie to ponad 4 godziny materiałów + ćwiczenia.

Nauka na przykładach

Teoria jest ważna, ale przykłady mają moc!

Na filmach pokazuję przykłady z różnych branż, omawiam strategie działania dla freelancerów. W kursie pełno jest przykładów, które pomogą Ci zapamiętać i wprowadzić w życie to, czego się nauczysz.

To działa w każdej branży!

Wiedza, którą się z Tobą podzielę jest uniwersalna

Nieważne, czy jesteś copywriterem, nauczycielem tańca czy fotografujesz biżuterię. Nieważne, czy dopiero zaczynasz czy masz już trochę doświadczenia we własnym biznesie. Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, by wszystko poukładać jak należy 🙂

Zobacz kurs od środka

Kurs „Strategia freelancerskiego biznesu” to ponad 4 godziny nagrań, 22 lekcje, podzielone na logicznie ułożone moduły. Wszystko znajduje się na specjalnej platformie kursowej. Dostęp do platformy otrzymasz od razu po zakupie.

Obejrzyj wideo i zobacz, jak wygląda platforma kursowa.

 

 

Uwaga!

Jeśli wcześniej kupiłeś inne moje szkolenie, Akademię FreelancerPRO, to nie kupuj kursu o strategii. „Strategia freelancerskiego biznesu” to wybrane moduły z Akademii.

Niższa cena zniknie za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

FAQ

Dostęp do kursu dostaniesz od razu po dokonaniu płatności

Jeśli chcesz dostać fakturę VAT – nie ma problemu. Zostaw swoje dane przy składaniu zamówienia. Możesz też do mnie napisać na aga@tosieopłaca.pl w tej sprawie.

Czy nie jest dla mnie za wcześnie na taki kurs?

Nie obawiaj się, jeśli dopiero zaczynasz pracę jako freelancer lub przygotowujesz się do startu. Informacje, zawarte w tym kursie przydadzą się na każdym etapie pracy nad własnym biznesem.

Co to znaczy, że to "kurs online"?

To znaczy, że jest to kurs internetowy, a Ty uczysz się samodzielnie. Dostajesz dostęp do platformy kursowej i wszystkie materiały są tam dla Ciebie dostępne non stop. Sam wybierasz odpowiednią porę nauki, włączasz materiał i uczysz się, kiedy chcesz.

Czy w tym kursie jest coś, czego nie ma w książkach?

Tak – moje doświadczenie, doświadczenie innych freelancerów i przykłady z życia wzięte. To bezcenna wiedza, której w książkach nie znajdziesz.

Czy to kurs tylko dla freelancerów?

Napisałam go z myślą o freelancerach, ale wiem z doświadczenia, że te informacje możesz wykorzystać także w innym typie biznesu, np. prowadząc swój sklep internetowy.

Jak długo będę miał dostęp?

Dostęp będziesz miał przez rok po zakupie.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, oczywiście 😊 Podane wyżej ceny pakietów są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Jeśli chcesz fakturę, podaj dane do faktury podczas składania zamówienia.

Mam inne pytanie, jak mogę je zadać?

Możesz skontaktować się ze mną mailowo: aga@tosieopłaca.pl

Jeśli chcesz ZOSTAĆ FREELANCEREM

W kursie dowiesz się, jakie zajęcie w Twojej branży najlepiej pasuje do Twojej osobowości, znajdziesz swoją niszę, USP (unique selling proposition), ułożysz strategię działania.

Jeśli JESTEŚ FREELANCEREM

Przeanalizujesz swoją obecną sytuację, sprawdzisz, co możesz poprawić, przyjrzysz się rynkowi, konkurencji, klientom, poznasz przykłady strategii działania w różnych branżach.

Gotowy, żeby zacząć?

Zapisz się już teraz! Twoja konkurencja nie śpi, może też czyta tą ofertę? Nie pozwól się wyprzedzić, nie odkładaj nauki na później!