W ciągu 15 minut dostaniesz mail ode mnie, a tymczasem mam coś specjalnego!

Nie zamykaj tej strony tylko czytaj dalej

Daj mi kilka minut, a powiem Ci, jaką jedną piekielnie ważną rzecz warto zrobić, zanim na poważnie zaczniesz planować start swojego biznesu.

Coś, co oszczędzi Ci nie tylko pieniędzy, ale i nerwów i mnóstwo czasu. Zaufaj mi, prowadzę biznes od 10 lat i wiem, co mówię.

Ale uwaga, ta oferta jest ważna tylko teraz – i tylko do chwili, gdy zegar skończy odliczać czas!

 

Planujesz start swojego biznesu, ale czy upewniłeś się, że Twój pomysł na biznes jest na wagę złota?

Sprawdź, zanim zainwestujesz pieniądze w firmę!

Upewnij się, że Twój pomysł jest tak genialny, jak się wydaje i sprawdź, czy klienci naprawdę wydadzą pieniądze na to, co im zaproponujesz!

Mam dla Ciebie e-booka „Sprawdź pomysł”, a w nim konkretne, szybkie sposoby sprawdzenia, czy Twój pomysł na biznes ma sens.

„Rewelacja produkt, który oszczędzi Tobie i Twoim najbliższym nerwów i pieniędzy. Niejednokrotnie jest tak, że podpalamy się kupujemy sprzętów, towarów i dopiero wtedy sprzedajemy.” (Marek, czytelnik e-booka „Sprawdź pomysł”)

E-book „Sprawdź pomysł” – co w nim znajdziesz?

Ten e-book to zbiór prostych metod, które pomogą Ci upewnić się, że Twój pomysł na biznes lub nowy produkt czy usługę ma sens. Niektóre metody wykorzystasz na bardzo wczesnym etapie myślenia o własnej działalności, inne wtedy, gdy pomysł już „uleży” się w Twojej głowie i zacznie nabierać kształtów.

E-book „Sprawdź pomysł” to 57 stron konkretnych wskazówek, przykładów i darmowych narzędzi, jakie możesz wykorzystać, planując start nowego przedsięwzięcia.

Po przeczytaniu „Sprawdź pomysł” będziesz wiedzieć:

  • jakie potrzeby musi zaspokajać produkt lub usługa, żeby klient sięgnął po portfel
  • jak sprawdzić, które produkty warto sprowadzać np. z zagranicy, a które tracą popularność
  • jakie pytania zadawać podczas badania rynku
  • jak zebrać pieniądze na swój biznes i jednocześnie zgromadzić wokół siebie społeczność, zainteresowaną Twoim pomysłem.

A także jakie błędy popełniamy najczęściej, wybierając pomysły na biznes.

Dla kogo jest ten e-book?

E-book w formacie PDF

To zbiór sposobów, które pomogą Ci sprawdzić, czy Twój pomysł na sklep lub biznes usługowy ma potencjał na dochodowy biznes.

Sklep internetowy

Chcesz założyć sklep? Sprawdzisz, czy ludzie szukają w sieci tego, co chcesz sprzedawać.

Biznes usługowy

Wykorzystaj metody z e-booka, by lepiej dopasować usługi do grupy docelowej.

Start-up

Masz oryginalny pomysł na start-up? Sprawdź, czy warto inwestować w niego pieniądze i… dowiedz się, jak zarobić jeszcze zanim stworzysz swoją aplikację lub pierwsze produkty w ramach start-upu.

Masz firmę? Sprzedawaj więcej!

Dzięki wskazówkom z e-booka dowiesz się, w jakim kierunku możesz rozwijać firmę, która nie przynosi oczekiwanych zysków.

Blogerzy, vlogerzy, twórcy

Chcesz stworzyć pierwszy produkt? W e-booku znajdziesz wskazówki, dzięki którym sprawdzisz, czy publiczność go kupi.

Ile to kosztuje? SPECJALNA OFERTA DLA CIEBIE!

E-book „Sprawdź pomysł” możesz kupić tylko u mnie. Jego regularna cena to 29 złotych, ale teraz mam dla Ciebie specjalną ofertę.

Tylko na tej stronie i tylko zanim zegar skończy odliczać czas możesz kupić e-booka 40% taniej.

Zainwestuj 17,40 zł zamiast 29 zł i zrób pierwszy krok do własnego biznesu!

 

Opinie czytelników:

Bardzo polecam e-booka Pani Agnieszki. Duża dawka konkretnej wiedzy. Zanim zaczniesz wdrażać swój wyjątkowy pomysł na biznes warto przeczytać!

Zofia

Rewelacja produkt, który oszczędzi Tobie i Twoim najbliższym nerwów i pieniędzy. Niejednokrotnie jest tak, że podpalamy się kupujemy sprzętów, towarów i dopiero wtedy sprzedajemy. Ebook pomoże Ci oszczędzić czas i sprawdzi Twój pomysł przed wdrożeniem. Sprawdzenie pomysłu jest najważniejsze. Jeśli uważasz, że moja opinia jest inna to załóż w 2020 roku wypożyczalnię kaset wideo 🙂

Marek

Mądrze i dosadnie napisana książka. Pozwala na uzmysłowienie sobie wielu problemów i otwarcie się na konkretne metody stworzenia marki swego pomysłu na biznes.

Ewa

Warto kupić! Ciekawa pozycja, można się zainspirować, fajnie, że jest napisany bez „wodolejstwa”, polecam.

Katarzyna

Kto za tym stoi?

Jestem Agnieszka Skupieńska, pracuję na swoim od 2010 roku. Mam sklep internetowy z akcesoriami do drinków, wydałam 4 książki jako self-publisherka, mam na swoim koncie także kilka e-booków i 3 kursy online. Łącznie sprzedałam prawie 20 tysięcy egzemplarzy książek, prawie 1000 kursów online, a w moim sklepie kupuje kilka tysięcy osób każdego roku.

Przez wiele lat pracy we własnej firmie zaliczyłam mnóstwo świetnych pomysłów na nowe produkty i usługi, ale mam na koncie także liczne wtopy. Dzisiaj wiem już, jak sprawdzać, czy nowy pomysł się sprzeda i czy ludzie będą nim zachwyceni czy też nie sięgną po portfel.

Swoimi sposobami na sprawdzenie pomysłu na biznes dzielę się w e-booku „Sprawdź pomysł”.

Nie odkładaj na później

Jeśli marzysz o własnej firmie, to nie czekaj dłużej. Przeczytaj e-booka i zacznij działać od razu!

Natychmiastowy dostęp

E-book jest w formacie PDF, dostaniesz go od razu po opłaceniu zamówienia. Możesz otworzyć plik na komórce i już dziś wieczorem zrobić pierwszy krok do założenia firmy!

Gotowy na pierwszy krok do zyskownego biznesu?

Szkoda czasu na biznes, który może okazać się niewypałem. Zainwestuj kilka złotych i sprawdź swój pomysł już teraz!