Paczka narzędzi SKLEP SIĘ OPŁACA

Zwiększ zyski od ręki!

Czy stać Cię na to, żeby prowadzić sklep, który nie zarabia?

I męczyć się z reklamą sklepu, w którym nie masz wystarczająco dużych zysków?

Czasem drobne zmiany w cenniku wystarczą, żeby Twój biznes zaczął przynosić oczekiwane zyski.

Twój sklep nie przynosi zysków, o jakie Ci chodziło?

Promujesz swój sklep, ściągasz kolejnych klientów, aktywnie działasz w mediach społecznościowych, a mimo to wyniki finansowe nie powalają na kolana? Klienci są zachwyceni Twoimi produktami, a mimo to ciągle nie zarabiasz tyle, ile byś chciał?

Wróćmy do początku.

Mam dla Ciebie narzędzia, dzięki którym sprawdzisz, czy na pewno dobrze ustaliłeś ceny w swoim biznesie. Nieważne, czy jesteś rękodzielnikiem, sprzedajesz produkty cyfrowe czy prowadzisz tradycyjny sklep z produktami fizycznymi.

Te narzędzia pokażą Ci czarno na białym, co musisz zmienić, żeby WRESZCIE porządnie zarabiać w swoim biznesie.

Wykorzystaj paczkę narzędzi

To nie jest kolejny kurs online czy e-book, który odłożysz na później zaraz po przejrzeniu. To zestaw kalkulatorów w plikach Excela, które szybko uzupełnisz i sprawdzisz, co możesz poprawić w swoim sklepie.

W zestawie jest także e-book „Cena, która daje zysk” oraz ściąga do druku „Psychologia cen – triki, które warto znać”. Ten zestaw pomoże Ci ustalić ceny, które nie tylko pozwolą zarobić, ale też będą przyjazne dla Twoich klientów.

Co dostajesz?

Paczka SKLEP SIĘ OPŁACA pomoże Ci ogarnąć sklepowe finanse.

Dam Ci komplet narzędzi i wskazówek, dzięki którym Twoje firmowe konto nie będzie już świeciło pustkami po zapłaceniu ZUS-u i rachunków. To łatwiejsze, niż myślisz.

Kalkulator stawki godzinowej

Sprawdzisz, ile musisz zarabiać za godzinę pracy we własnej firmie, żeby wystarczyło na życie, opłaty firmowe i oszczędności.

Kalkulator ceny

Policzysz, jaka cena produktu da Ci zysk ze sprzedaży a przy jakiej będziesz na minusie (TRZY WERSJE kalkulatora: dla rękodzieła, produktu cyfrowego i dla odsprzedaży)

Jak ustalać ceny?

W paczce znajdziesz e-booka „Cena, która daje zysk”, a w nim krótko i konkretnie o moim podejściu do ustalania cen. 

Kalkulator konwersji

Policzysz, jaką masz konwersję w e-sklepie i ile musisz sprzedać, żeby osiągnąć cel finansowy

Koszty początkowe

Sprawdzisz, ile musisz zainwestować w start sklepu lub sprzedaż nowego produktu.

Koszty wysyłki

Policzysz, czy i ile dopłacasz do wysyłki każdej paczki.

Psychologia cen

Ze ściągi do druku dowiesz się, jakie psychologiczne triki warto zastosować przy ustalaniu cen w e-sklepie.

Kto za tym stoi?

Jestem Agnieszka Skupieńska, a narzędzia z paczki SKLEP SIĘ OPŁACA to wynik mojej pracy z mężem Tomkiem. Razem prowadzimy sklep z akcesoriami do drinków od 2015 roku i sami korzystamy z tych narzędzi w codziennej pracy.

W naszym sklepie co miesiąc mamy ok. 600 klientów. W 2019 roku nasze obroty wyniosły 950 tysięcy złotych. Nie jesteśmy najtańsi w branży, nie mamy wyrobionej marki, a mimo to zarabiamy całkiem nieźle.

Tomek ma wykształcenie ekonomiczne, a w Excelu robi wszystko – od planowania wakacji po przegląd szafy 🙂

Możesz mi zaufać, kiedy mówię, że jego kalkulatory to mistrzostwo świata. W każdym sklepie będą sporym ułatwieniem, jestem o tym przekonana.

10 kalkulatorów w formie plików Excel

Możesz z nich korzystać wielokrotnie

Kalkulatory dostaniesz od razu po opłaceniu zamówienia. Wystarczy, że otworzysz je na swoim komputerze i uzupełnisz według instrukcji. To łatwe i szybkie!

E-book „Cena, która daje zysk”

Teoria, przykłady, ćwiczenia

Przyjrzymy się wszystkim kosztom, związanym z prowadzeniem sklepu i sprzedażą, podzielimy je na te, które trzeba uwzględnić w cenie produktu i te, które muszą się zmieścić w zysku.

Nieważne, co sprzedajesz!

Te narzędzia są uniwersalne

Paczka SKLEP SIĘ OPŁACA przyda się wszystkim e-sprzedawcom: właścicielom sklepów internetowych, osobom sprzedającym swoje produkty cyfrowe lub fizyczne, rękodzielnikom. To działa na każdym etapie działalności, nawet wtedy, gdy dopiero planujesz założyć swój sklep i chcesz wiedzieć, czy twój pomysł na biznes ma sens.

 

Oni już kupili

Ciągle nie wiesz, czy to coś dla Ciebie?

Sprawdź opinie osób, które już skorzystały z paczki SKLEP SIĘ OPŁACA.

Natychmiastowa dostawa – paczki  dostaniesz mailem od razu po dokonaniu płatności!

FAQ

Dostęp do narzędzi dostaniesz od razu po dokonaniu płatności

Jeśli chcesz dostać fakturę VAT – nie ma problemu. Zostaw swoje dane przy składaniu zamówienia. Możesz też do mnie napisać na aga@tosieopłaca.pl w tej sprawie.

Czy te narzędzia przydadzą się tylko w sprzedaży przez internet?

Nie, przydadzą się każdemu, kto ma sklep lub sprzedaje cokolwiek i staje przed dylematem: ile to powinno kosztować? Jaką cenę podać klientowi, żeby sprzedać z zyskiem?

Kalkulator stawki za godzinę pracy, kalkulatory ceny produktu, kalkulator porównania cen z konkurencją – to narzędzia uniwersalne, z których możesz skorzystać także przy sprzedaży stacjonarnej we własnym sklepie, na targach itp. Wystarczy podczas wyliczeń pominąć te pola, które nie mają znaczenia w konkretnym przypadku (np. koszty wysyłki).

Sprzedaję rękodzieło, czy te kalkulatory są dla mnie?

Tak, nasze kalkulatory przygotowane są w kilku wariantach: dla rękodzielników, dla właścicieli e-sklepów z produktami cyfrowymi oraz dla tych, którzy odsprzedają towar, kupiony w hurtowniach. Wersja dla rękodzielników uwzględnia np. czas pracy, potrzebny na przygotowanie produktu.

Nie mam działalności gospodarczej, czy te kalkulatory są dla mnie?

Tak, nawet wtedy, gdy sprzedajesz bez działalności, możesz dzięki nim policzyć, jak powinny być ukształtowane ceny w Twoim sklepie, żeby biznes przynosił zyski.

Kalkulator stawki godzinowej najlepiej sprawdzi się w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej, ale bez niego także można korzystać z pozostałych narzędzi.

Nie jestem VAT-owcem, czy kalkulator to uwzględni?

Oczywiście! Wystarczy, że w odpowiednich polach wpiszesz stawkę VAT 0%, wyliczenia będą poprawne.

Sprzedaję na Allegro, czy kalkulatory mi pomogą ustalić cenę z uwzględnieniem prowizji Allegro?

Tak, przewidzieliśmy taką możliwość. W kalkulatorach możesz uwzględnić prowizje, które płacisz pośrednikom płatności a także platformom sprzedażowym, jak Allegro czy Etsy.

Nie odkładaj na później

Zamów paczkę SKLEP SIĘ OPŁACA i już dzisiaj policz swoją stawkę godzinową, konwersję, ustal ceny na właściwym poziomie.

Poznaj moją historię

Jeśli lubisz uczyć się na cudzych błędach, wybierz wariant z e-bookiem „Pierwszy milion z e-sklepu” i dowiedz się, jak rozwijałam swój sklep internetowy z akcesoriami do drinków. Krok po kroku, konkretnie i bez owijania w bawełnę.

Gotowy, żeby zacząć liczyć?

Szkoda czasu na biznes, który nie przynosi zysków. Policz, ustal właściwe ceny i zacznij zarabiać we własnej firmie!