Potwierdź swojego maila, aby otrzymać darmowy rozdział ebooka!

Wejdź w swoją skrzynkę wiadomości (sprawdź spam, czasami tam zawieruszy się e-mail) i potwierdź, że chcesz otrzymać rozdział mojego e-booka. Gdyby nie dotarł w ciągu doby, napisz do mnie na adres aga@tosieoplaca.pl

Kup pełną wersję e-booka w ciągu 24 godzin w niższej cenie 39,00 23,40

okładka ebooka zostań freelancerem
Freelance daje prawdziwe poczucie wolności, ale bywa wymagający, szczególnie na początku. Mam jednak dobrą wiadomość – nie jesteś jedyną osobą, która zdecydowała na tę ścieżkę.
Gdybym przeczytała tę książkę, zanim przeszłam na freelance, uniknęłabym setek błędów. Teraz dzielę się swoim doświadczeniem, abyś mógł podejmować lepsze decyzje.
212
Stron konkretnych informacji o poszukiwaniu zleceń, rozliczeniach z klientami, zakładaniu firmy, organizacji pracy, finansach freelancera i wielu innych.
51
Krótkich rozdziałów, napisanych w przystępny sposób. Poprowadzą Cię przez wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, krok po kroku nie przytłaczając ilością informacji.
13
Wypowiedzi freelancerów z różnych branż (marketing, PR, SEO, prawo, copywriting i inne). Dzięki nim poznasz różne perspektywy tych samych wyzwań.

Dla kogo jest ta książka?

Dla freelancerów, którzy chcą znaleźć nowych klientów działając na własną rękę
Dla właścicieli małych firm, którzy szukają pomysłów na swój rozwój
Dla osób, które dopiero rozważają poszukiwanie zleceń
Dla osób szukających pracy dodatkowej będącej uzupełnieniem

Wiedza, którą otrzymasz

jak bezpiecznie przejść z etatu na freelance
jak dostać pierwsze zlecenie
jak i gdzie pozyskiwać klientów
jak zarabiać i kiedy podnosić ceny usług
co trzeba wiedzieć zakładając firmę
co zrobić, gdy klient nie płaci faktury
jak złożyć pozew w e-sądzie
kiedy zacząć rozważać powrót na etat

Kup Ebooka w ciągu 24 godzin, aby

skorzystać z jednorazowej zniżki

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Skupieńska, od 2009 roku pracuję zdalnie jako copywriter, a od 2013 prowadzę blog To się opłaca. Przez lata pracy na własny rachunek nauczyłam się jak zdobywać zlecenia, radzić sobie z trudnymi klientami, prowadzić firmę, motywować się do pracy. W międzyczasie założyłam też sklep z akcesoriami do robienia drinków w domu, który w 2019 roku osiągnął milion przychodu. Wszystko, co ważne w pracy na swoim zawarłam w książce „Zostań freelancerem”.

Gdybym przeczytała tę książkę 7 lat temu, zarobiłabym znacznie więcej i nie napracowała się tyle nad zleceniami, które nie były tego warte. Wiedziałabym, jak się motywować, jak pracować efektywnie i jak walczyć z konkurencją, która nieustannie obniża stawki. Teraz dzielę się wiedzą z innymi freelancerami.

Zdjęcie Agnieszki Skupieńskiej

Inne osoby, od których zaczerpniesz wiedzy i doświadczeń

„Zostań freelancerem” to 212 stron konkretów i moich wskazówek, do których dołączyłam też wypowiedzi freelancerów z innych branż. W książce swoimi radami dzielą się między innymi:

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu, tworzy kursy online dla kobiet

Agnieszka Świetlik

LifeManagerka, pracuje w branży social media marketing

Arkadiusz Szczudło

Prawnik

Gosia zimniak

Rysownik

justyna kozioł

Specjalistka od PR

Magdalena Bród i Justyna ZIenkiewicz

Specjalistki od SEO

Kup E-booka w ciągu 24 godzin, aby

skorzystać z jednorazowej zniżki

 

Opinie osób, które przeszły na freelance

Książka „Zostań Freelancerem. Praca zdalna od A do Z” jest podzielona na 5 części, które w ponad 50 krótkich, jednak bardzo treściwych rozdziałach pokrywają ABC pracy zdalnej, freelancingu, prowadzenia własnej działalności, pozyskiwania nowych klientów i niezbędnej do tego motywacji i chęci rozwoju oraz pracy nad sobą.

Treści przedstawione są w bardzo przejrzysty sposób – autorka najczęściej prezentuje swoje spostrzeżenia w postaci punktów, które następnie rozwija. Jeśli nie lubicie lania wody w książkach i poradnikach, spodoba Wam się takie przedstawienie omawianych zagadnień!

 

Kasia Mistacoglu
Blog worqshop.pl

Książka „Zostań Freelancerem” jak na ponad 200 stron ma bardzo dużo rozdziałów. Autorka nie leje zatem wody, strzela konkretem i leci dalej.

Rozdziały są krótkie, mnóstwo w nich wypunktowań, przykładów i praktycznych wskazówek.

Znajdziesz tutaj wyliczenia, z jakimi kosztami wiąże się prowadzenie działalności, jak obliczyć swoją stawkę godzinową i czy warto być VAT-owcem. Dowiesz się, jakie kwestie prawne wiążą się z założeniem firmy i co zrobić, gdy klient nie wywiązuje się ze zobowiązań.

 

Ewa Brzozowska
freelancemama.pl

FAQ

 

CZY TĘ KSIĄŻKĘ MOŻNA KUPIĆ W KSIĘGARNIACH?

Nie, możesz ją zamówić tylko tutaj w formie ebooka i kupić za pośrednictwem mojego sklepu internetowego.

CZY DOSTANĘ FAKTURĘ?

Tak. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, podaj swoje dane podczas składania zamówienia.

CZYTAM TWÓJ BLOG. CZY W KSIĄŻCE ZNAJDĘ COŚ NOWEGO?
Kilka rozdziałów książki to teksty, które znajdziesz też na blogu Tosięopłaca.pl, ale większość to zupełnie nowe treści.
NIE JESTEM FREELANCEREM, ALE CHCE ZAŁOŻYĆ FIRMĘ. CZY TA KSIĄŻKA JEST DLA MNIE?
Mimo iż książka w największym stopniu dotyczy pracy freelancera, skorzystają z niej także właściciele małych biznesów i osoby, które dopiero zastanawiają się nad założeniem firmy. Są w niej rozdziały poświęcone pozyskiwaniu klientów i ustalania szczegółów zleceń, rozdziały o zakładaniu firmy oraz organizacji pracy i motywacji. Te tematy przydadzą się każdemu przedsiębiorcy i osobom, które chcą założyć działalność.
NIE MAM ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA W PRACY ZDALNEJ. CZY TA KSIĄŻKA MI POMOŻE?
Oczywiście! „Zostań freelancerem” napisałam z myślą o takich osobach, jak Ty – początkujących, które nie pracowały jeszcze zdalnie i chcą się dopiero tego nauczyć.

Nie Zwlekaj ze zmianami, najważniejsze jest, abyś w ogóle zaczął działać!