Wygląda na to, że jesteś…

Wielozadaniowym

Wirtuozem!

🔥To świetna wiadomość, bo to znaczy, że masz wszystko, czego potrzebujesz, żeby wskoczyć na wyższy poziom zarobków! 🤝 Czas wziąć sprawy w swoje ręce! Czytaj dalej, a podpowiem Ci, od czego zacząć.

💪 Jesteś mistrzem wielu umiejętności, świetnie radzisz sobie z wieloma typami zleceń.

Różnorodność to Twoja siła!

Interdyscyplinarność to Twoje drugie imię. Świetnie czujesz się w różnych typach zleceń, nie lubisz nudzić się w pracy, za to lubisz wykorzystywać różne umiejętności z wielu dziedzin, by jeszcze lepiej realizować się jako freelancer.

Twój następny poziom to: współpraca z innymi specjalistami

Na wyższy poziom zarobków wprowadzi Cię ulepszanie firmy poprzez automatyzację procesów, ale też nawiązywanie współpracy z innymi specjalistami.📋 Dzięki temu możliwa będzie obsługa większej liczby klientów jednocześnie i oferowanie kompleksowych rozwiązań.

⁉️ Zapytaj samego siebie: co dałoby mi dodatkowe 1000, 2000, 5000 zł co miesiąc?

1000 zł dodatkowo, odkładane co miesiąc, mogłoby być niezłą poduszką finansową, która daje spokojną głowę i bezpieczeństwo. 😍 Nie musisz się martwić o zarobki, gdy pojedziesz na urlop lub zachorujesz.

Mając 2000 zł dodatkowo możesz zatrudnić na stałe pomoc do swojego biznesu i więcej czasu spędzać z bliskimi. Albo wyjechać na dodatkowe wakacje.🏖️

📈 Albo nie walczyć już tak o każde zlecenie i z lekkością podnosić ceny i proponować droższe usługi. Mieć większą satysfakcję z pracy i zajmować się tylko tym, co lubisz.

5000 zł więcej co miesiąc daje 60 tysięcy rocznie. Mając takie pieniądze można spełnić wiele marzeń, tych większych i tych mniejszych 🔥

Jeśli Ci powiem: już od następnego miesiąca możesz zarabiać więcej o 1000 zł, to pewnie mi nie uwierzysz i pomyślisz, że to jakaś ściema.

🛑 Ale posłuchaj: jest wiele dróg, którymi możesz pójść, żeby zarobić tę dodatkową kasę.

Oto kilka z nich

Tak wejdziesz na wyższy poziom zarobków

Te ścieżki wprowadzą Cię na wyższy poziom zarobków:

  • Poszerzanie portfolio usług o kolejne usługi, które może kupować inna, bardziej zamożna grupa klientów

  • Ulepszanie procesów, przyspieszanie realizacji zleceń poprzez budowanie zespołu specjalistów

  • Zwiększanie liczby obsługiwanych klientów dzięki współpracy z podwykonawcami (np. innymi freelancerami)

  • Wykorzystanie afiliacji w biznesie – oferowanie klientom produktów lub usług innych specjalistów w zamian za procent od każdej transakcji

  • Zarabianie jako twórca, który w wybranym kanale komunikacji (np. Youtube, Instagram, blog) dzieli się ekspercką wiedzą, pomysłami, kulisami pracy i monetyzuje swoją popularność w wybrany sposób (np. dzięki współpracy z markami, które płacą za reklamowanie swoich produktów).

No dobrze, Aga, ale od czego zacząć? Jak się zabrać za zwiększanie przychodów?

Oto moja 3-stopniowa METODA HYDRY

1. Autoaudyt

Dzięki niemu znajdziesz mocne punkty w swoim biznesie, ale też zobaczysz, co możesz zrobić, żeby usprawnić pracę i odblokować sobie czas na tworzenie nowego źródła dochodu.

2. Rekalibracja

To przeprogramowanie firmy, usług, stylu pracy tak, by wyciągnąć maksymalnie dużo z tego, co już masz.

3. Dywersyfikacja

Dzięki niej będziesz jak hydra. Tego mitycznego potwora nie można było zniszczyć, bo miał kilka głów. Gdy odcinałeś jedną, w jej miejsce wyrastała kolejna.

Wiem, że najchętniej od razu zabrałbyś się do wybrania jednej ze ścieżek i budowania nowego źródła dochodu.

I wiele osób tak właśnie robi. Skuszone wizją zarabiania tysięcy złotych dochodu pasywnego np. ze sprzedaży własnego e-booka, rzuca wszystko i zaczyna pisać e-booka.

❌ A potem okazuje się, że pomysł nie wytrzymuje zderzenia z rzeczywistością.

Bo zamiast pisać e-booka, musisz przecież ciągle realizować zlecenia dla klientów, żeby zarabiać na ZUS i chleb.

❗ Dlatego tak ważne jest, by wszystko zrobić w odpowiedniej kolejności.

1️⃣ Najpierw autoaudyt. Dzięki niemu znajdziesz mocne punkty w swoim biznesie, ale też zobaczysz, co możesz zrobić, żeby usprawnić pracę i odblokować sobie czas na tworzenie nowego źródła dochodu.

2️⃣ Potem rekalibracja, czyli przeprogramowanie firmy, usług, stylu pracy tak, by wyciągnąć maksymalnie dużo z tego, co już masz.

3️⃣ I w końcu dywersyfikacja. Dzięki niej będziesz jak hydra. Tego mitycznego potwora nie można było zniszczyć, bo miał kilka głów. Gdy odcinałeś jedną, w jej miejsce wyrastała kolejna.

🚀 Taki będzie Twój biznes, gdy zaczniesz dywersyfikować dochody. 🚀

Nawet jeśli jedno źródło dochodów wyschnie lub będzie akurat gorszy okres – Twoja firma będzie niezniszczalna, bo będą jeszcze inne źródła, które przyniosą Ci pieniądze.

Dlaczego jestem pewna, że

dywersyfikacja to najlepsze, co możesz zrobić w swoim biznesie?

✅ Przez 15 lat przeszłam drogę od freelancerki do właścicielki sklepu, autorki książek i kursów online, twórczyni internetowej i to bez zatrudniania zespołu.

✅ Moja firma jest odporna na „czynniki zewnętrzne” takie jak Brexit, pandemia, wybuch wojny, inflacja, bo nigdy nie bazuję tylko na jednym źródle dochodów.

✅ Działam jednocześnie w dwóch branżach: edukacyjnej i kulinarnej, a zróżnicowana tematyka pozwala mi uniknąć wypalenia.

Chcesz zwiększać dochody? Mogę Ci pomóc!

Mówią, że najlepiej uczyć się na własnych błędach, ale ja tam wolę uczyć się na cudzych.

Jeśli Ty też, mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

W programie  METODA HYDRY możesz pracować ze mną, żeby tydzień po tygodniu wskakiwać na coraz wyższy poziom przychodów. 💸

✨ 🎉 To pierwszy taki program, w którym osoba z tak różnorodnym doświadczeniem będzie prowadzić Cię za rękę przez kolejne 12 tygodni.

Startujemy już w czerwcu, a jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o starcie, zapisz się na listę oczekujących i sprawdzaj maile ode mnie.