Szkolenie, dzięki któremu przeniesiesz freelance na wyższy poziom!

Do Akademii możesz dołączyć jeszcze tylko przez

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dlaczego warto dołączyć do Akademii?

 • nauczysz się wyceniania zleceń, zdobywania klientów, budowania marki i stworzysz strategię działania
 • mało teorii, dużo przykładów. Możesz zacząć od ręki wprowadzać zmiany i zwiększać przychody
 • w grupie kursowej poznasz innych freelancerów, a ja zmotywuję Cię do nauki
 • materiały z tego kursu możesz przerabiać także na komórce – są one umieszczone na wygodnej platformie kursowej, do której możesz zalogować się z dowolnego miejsca

Zaintrygowany?

Jeśli tak, przeczytaj ten tekst do samego końca. Nie zabiorę Ci dużo czasu i obiecuję, że będzie to Twoja najlepsza inwestycja 🙂

Szukasz rozwiązania jednego z tych problemów?

 

Pracujesz więcej,

niż zamierzałeś jako freelancer i masz mniej czasu dla rodziny?

Masz problem z wyceną zleceń

– raz wydaje Ci się, że pracujesz za darmo, a innym razem klienci skarżą się, że jesteś za drogi?

Masz opory

przed podniesieniem stawek, boisz się, że stracisz klientów?

Nie wiesz,

jak radzić sobie z klientami, którzy w nieskończoność negocjują stawki?

Boisz się,

że nie będziesz w stanie znaleźć tylu klientów, żeby zapłacić duży ZUS i się utrzymać?

Chciałbyś umieć

wyrobić sobie markę i dobrą opinię w branży?

Nie wiesz jak promować

swoją działalność, by nie musieć biegać za klientami, tylko żeby oni ustawiali się w kolejce do Ciebie?

Nie masz

wyznaczonego celu zawodowego i nie wiesz, jak się dalej rozwijać?

Masz problem

z ustaleniem strategii, priorytetów, nie wiesz, czego chcesz?
Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań (a może na kilka) odpowiedziałeś „TAK, to właśnie o mnie” – to jesteś w dobrym miejscu.

Daj mi 5 minut, a pokażę Ci, że rozwiązanie Twoich problemów masz przed oczami.

Zaproponuję Ci coś, co zmieni Twoją pracę freelancera w dobrze prosperujący, przemyślany biznes.

Zanim jednak to zrobię, powiem Ci coś o sobie.

Jeśli nie spotkaliśmy się wcześniej, musisz wiedzieć, że nazywam się Agnieszka Skupieńska, jestem copywriterką-freelancerką, a także autorką książki „Zostań freelancerem”, która sprzedała się w prawie 5000 egzemplarzy. Prowadzę blog o tematyce pracy zdalnej i prowadzeniu małej firmy (Tosieoplaca.pl), który co miesiąc odwiedza 80 tysięcy osób. Mam też podcast i kanał na Yotubie.

Od blisko 4 lat uczę freelancerów na kursach online. W szkoleniach „Zacznij zarabiać na pisaniu” oraz „Własny produkt w 7 krokach” wzięło udział już ponad 800 osób.

Wiem dokładnie, jak wygląda Twoja praca. Wiem, bo sama byłam w tym miejscu.

Przez kilka lat pracowałam dla wielu klientów, którzy trafiali do mnie przypadkowo – z różnych portali ze zleceniami, czasem z poleceń czy ogłoszeń. Pracy było dużo, ale pieniądze nie zawsze dobre. Klienci negocjowali każdą stawkę, wielu z nich odchodziło do konkurencji, która pracowała za mniejsze pieniądze.

W tamtym czasie nie miałam nawet chwili, by zadbać o własny marketing, aktualizować stronę, nie mówiąc już o czytaniu rozwojowych książek i uczeniu się czegoś nowego.

Wyjazd na wakacje wydawał mi się wyrzeczeniem – przecież przez te 2 tygodnie nic nie zarobię i będę do tyłu. Spotkania ze znajomymi w ciągu dnia przerażały mnie – to przecież moje godziny pracy, muszę robić zlecenia! Bałam się, co będzie, gdy trzeba będzie płacić pełny ZUS – czy będzie mnie na to stać?

Aż któregoś dnia stwierdziłam: coś tu jest nie tak.

Zapytałam siebie: dlaczego w mojej branży są freelancerzy, którzy zarabiają 10 razy tyle co ja?

Dlaczego moja konkurencja nie martwi się urlopami, może przebierać w zleceniach i nie musi brać udziału w „wyścigu szczurów” na portalach ze zleceniami?

Zaczęłam czytać, uczyć się i krok po kroku wprowadzać zmiany.

Zmiany, które doprowadziły mnie tu, gdzie jestem teraz.

Teraz to klienci trafiają na moją stronę i sami dopytują o możliwość współpracy.

Teraz to ja mogę dyktować stawki kilkadziesiąt razy wyższe (!!!) niż te, które miałam na początku pracy jako copywriter.

Wydałam książkę, prowadzę kursy, jestem zapraszana do programów telewizyjnych, moje artykuły i wywiady ze mną publikują blogerzy i ogólnopolskie czasopisma branżowe.

Zbudowałam solidny biznes, który nie zawali się, gdy wyjadę na urlop.

A przy okazji – w 2017 roku byłam w sumie około 2 miesiące na urlopach, w tym miesiąc w Chorwacji i tydzień na Teneryfie.

W 2018 roku mogłam pozwolić sobie na wyjazd na mistrzostwa świata w piłce nożnej i przejechać 5000 kilometrów samochodem po Rosji, a rok później zwiedziliśmy większość Francji, od Paryża po Lazurowe Wybrzeże.

Gdybyś 5 lat temu powiedział mi, że będę mogła sobie na to pozwolić, nigdy bym Ci nie uwierzyła.

Jak to mogło się stać?

Nie myśl, że będę Ci tu sprzedawać jakiś cudowny sposób,

dzięki któremu w tydzień zmienisz swój freelance w stabilny i dochodowy biznes.

Tak się nie da.

Czeka Cię mnóstwo ciężkiej pracy, jeśli chcesz dojść do miejsca, w którym:

 • nie musisz martwić się o nowych klientów – oni sami pukają do Twoich drzwi
 • to Ty dyktujesz warunki i narzucasz „eksperckie” stawki, a klient rozumie, dlaczego u Ciebie jest drożej i nie ucieka do konkurencji
 • sam decydujesz, z kim chcesz współpracować, nie musisz zgadzać się na każdą współpracę i brać każdego zlecenia. Wreszcie robisz tylko to, co lubisz!
 • media proszą Cię o ekspercki komentarz, wydawnictwa proponują Ci wydanie książki, duże marki chcą z Tobą współpracować
 • klienci cenią Twoje umiejętności i wiedzę, traktują Cię jak eksperta, a nie rzemieślnika do wynajęcia na godziny
 • masz więcej czasu dla rodziny i na swoje hobby, bo pracujesz mądrze, a nie ciężko i długo
 • nie martwisz się o zarobki, gdy wyjeżdżasz na urlop – Twoje finanse są poukładane, a Twoje dochody zależą nie tylko od czasu, jaki poświęcisz na pracę
 • Twoi znajomi, pracujący na etatach zazdroszczą Ci, bo możesz pójść do kina w ciągu dnia, zapisać się na poranną siłownię czy zjeść śniadanie na mieście. Masz czas i pieniądze, żeby sobie na to pozwolić.

Wiem, że możesz uzyskać takie same efekty jak ja.

Ja doszłam do wszystkiego metodą prób i błędów – gdy zaczynałam pracę jako freelancerka nie było w Polsce blogów, książek i kursów, z których mogłabym się tego wszystkiego nauczyć. Pierwsza książka, poruszająca ten temat kompleksowo to… moja książka „Zostań freelancerem”.

W książce uczę podstaw, a Ty podstawy masz już za sobą.

Potrzebujesz konkretnego planu CO ROBIĆ DALEJ.

Jak się rozwijać, jak ułożyć strategię działania, żeby praca w domu stała się dla Ciebie opłacalnym i przynoszącym radość biznesem.

Z myślą o Tobie przygotowałam program pierwszej szkoły online dla freelancerów „Akademia FreelancerPRO”. Z moją pomocą krok po kroku zmienisz przypadkowe działania dla klientów w poukładany biznes. Wreszcie rozwiniesz skrzydła i będziesz naprawdę „wolnym strzelcem”.

Do kursu dołączyłam na samym początku prowadzenia działalności. Wszystko było dla mnie nowe: awatar klienta, przygotowanie oferty, poznanie programów. Informacje w Kursie były niezwykle praktyczne, krok po kroku, ułożone w logiczną sekwencję. Z pomocą Kursu zbudowałam centrum dowodzenia swojej działalności. Teraz, po ponad 2 latach mam stałych klientów i zdobywam nowych. Systematycznie i świadomie buduję obecność mojej firmy. Serdecznie polecam Kurs, ponieważ podane informacje są wartościowe i przydatne zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych przedsiębiorców.

Sylwia Biczyk

tłumaczka, https://eng-translator.pl/

Wykupiłam kurs Akademia FreelancerPRO na początku pracy jako freelancer. Była to dobra decyzja. Regularnie wracam do lekcji, które są mi w danym momencie potrzebne. Szkolenie jakie odebrałam, nadało mi kierunek działania i przygotowało do pracy. Zdecydowanie polecam!

Klaudia Pieczykolan

copywriterka, https://klaudiapieczykolan.pl/

Kurs Akademia FreelancerPRO pomógł mi lepiej poukładać i rozwinąć swoją działalność. Popracowałam nad priorytetami, cenami, a także stworzyłam swoją strategię, którą ciągle realizuję. W efekcie cena zakupu tego kursu zwróciła mi się w następnym miesiącu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce działać skuteczniej w swoim biznesie.

Martyna Chmielewska

copywriterka, wirtualna asystentka , https://chmielewskapisze.pl/

Zdecydowałam się dołączyć do kursu, ponieważ chciałam dowiedzieć się od doświadczonej osoby, co zrobić, aby rozwinąć swoja działalność, jak być postrzeganym jako profesjonalista w swojej dziedzinie.

W kursie zostały poruszone wszystkie oczekiwane przeze mnie problemy i zagadnienia, kurs był bardzo interesujący, inspirujący i motywujący. Zawiera ogromna ilość uniwersalnych wskazówek, które każdy freelancer może (i powinien) wprowadzić w życie. Najbardziej podobał mi się moduł o konstruowaniu oferty, o podnoszeniu cen, o centrum dowodzenia. Bardzo dobry jest pomysł ze wsparciem w grupie na FB. U siebie zmiany wprowadzam na bieżąco w trakcie „przerabiania” kolejnych lekcji.

Katarzyna Siegel-Hertz

tłumaczka francuskiego

Przymierzam się do otwarcia własnej działalności i rozwoju. Obecnie ze względu na studia nie mogłem w całości poświęcić się pracy, ale teraz się to zmienia i chcę ruszyć na maksa. Jestem freelancerem ponad 10 lat i nigdy nie pracowałem na etacie. Czułem jednak, że wiele rzeczy mogę robić lepiej i chciałem, aby ktoś pokazał mi w sposób uporządkowany jak podejść do budowy własnej marki osobistej i biznesu opartego o freelance. Po kursie oczekiwałem, że moja dotychczasowa wiedza i doświadczenie zostanie poukładane i że dodatkowo dowiem się czegoś nowego 😉

Świetna robota! 🙂 Kurs uczy jak od zera wejść na najwyższy poziom freelancu. Bardzo mi się podobał, podobnie jak Twoja książka. Dzięki kursowi zacząłem przygotowywać oferty w PDFach (działa świetnie!), przedstawiam zawsze kilka wariantów do wyboru, zmieniłem sposób obsługi klienta. Podobało mi się, że kurs był dostępny w 3 wersjach (audio, video, tekst).

Patryk Kowalczyk

Wcześniej przeczytałam książkę Agnieszki. Była bodźcem do podjęcia decyzji, którą cały czas odwlekałam. Za pomoca kursu chciałam dowiedzieć się czegoś więcej, by móc dalej rozwijać mój biznes.

W kursie podobało mi się to, że było dużo przykładów, bardzo ładne, minimalistyczne pod względem graficznym prezentacje. Zaczęłam już wprowadzać zmiany: niedługo rusza moja strona internetowa, bez kursu chyba bym jeszcze odwlekała decyzję o stworzeniu własnej strony.

Agnieszka Konieczna

Dołączyłam do kursu, bo szybko zrozumiałam, że sama praca (w moim przypadku copywriting) to wisienka na torcie, który wpierw trzeba upiec, czyli zdobyć wystarczającą liczbę zleceń, by zapełnić sobie grafik. Szukanie zleceń to w zasadzie druga praca. Po kursie oczekiwałam wiedzy, co należy zrobić, aby to klienci przychodzili do mnie.

Najbardziej podobały mi się typy osobowości i Twoja wypowiedź na ten temat na grupie, że jest to zmienne i kształtuje się przez całe nasze życie. Zrozumiałam wtedy, że pewne cechy mogą być wadami lub zaletami i to zależy od nas, jak z nich skorzystamy.

Daria Dubiel

copywriter, https://copywritermedyczny.pl/

Jak dokładnie wygląda program Akademii Freelancer PRO?

Szkoła dla freelancerów trwa ponad 2 miesiące – to dostatecznie dużo czasu, by krok po kroku wprowadzić wszystkie zmiany w swojej pracy. Podczas kolejnych lekcji rozbierzemy na czynniki pierwsze:

Typy osobowości – sprawdzisz, czy to, co robisz, pasuje do Twojego typu osobowości i dowiesz się, jakie profesje z Twojej branży są dla Ciebie stworzone. Być może już na tym etapie odkryjesz, jak możesz zmienić swoją ofertę, by była jeszcze lepsza niż teraz.

STAN ZERO – dzięki odpowiedzi na 10 kluczowych pytań oraz analizie zleceń określisz, w jakim punkcie jesteś i co wymaga natychmiastowej zmiany, żebyś mógł ruszyć dalej.

Personę klienta – określisz dokładny profil idealnego klienta i już nigdy nie będziesz miał problemu z tworzeniem tekstów reklamowych, ofert, postów na Facebooku. Zawsze będziesz wiedział, do kogo mówisz.

Analizę SWOT – odnajdziesz mocne i słabe strony, zagrożenia i szanse swojego freelancerskiego biznesu.

Cele biznesowe, marketingowe, komunikacyjne – pomogę Ci znaleźć cele, które współgrają z Twoimi wartościami.

Strategię freelancera – stworzysz strategię działania, która pomoże Ci zrealizować Twoje cele krótko- i długoterminowe. Krok po kroku dojdziemy od STANU ZERO do METY, na której chciałbyś się znaleźć.

Nisze rynkowe – poznasz 6 typów nisz rynkowych, dowiesz się, jakie nisze możesz zagospodarować jako freelancer.

USP czyli unique selling proposition. Zastanowimy się wspólnie, co może być Twoim wyróżnikiem na rynku.

Markę freelancera – dowiesz się, co wpływa na to, jak inni postrzegają Twoją markę i dlaczego Twoja konkurencja zarabia 10 razy więcej niż Ty. Poznasz 12 archetypów Junga i określisz, jaką marką chciałbyś być.

Narzędzia do budowy marki – wybierzesz takie, które najlepiej przysłużą się Twojemu biznesowi i będą dopasowane do ilości czasu, jaki możesz poświęcić.

Centrum dowodzenia freelancera – dowiesz się, jakie 8 błędów popełniają freelancerzy na swoich stronach i stworzysz teksty, które sprzedają. Pokażę Ci, co musi być na stronie, żeby klient chciał współpracować właśnie z Tobą.

Magia słowa na „R” – ta jedna rzecz, której nazwa zaczyna się na „r” to coś, czego większość freelancerów nie robi, a jeśli już – robi nieudolnie. A to rzecz, która może zdecydować, czy klient będzie chciał od Ciebie kupić już, natychmiast, czy będzie kręcił nosem i zastanawiał się nad współpracą z innymi.

Zdobywanie klientów – opowiem Ci o blisko 40 sposobach na zdobywanie klientów – to sposoby uniwersalne dla każdej branży i bezpłatne! Pokażę Ci też, jak promować się, gdy nie masz czasu i jak sprawić, żeby to klient przychodził do Ciebie.

Kontakt z klientem – dowiesz się, z jakich 26 powodów klient chce wydać u Ciebie pieniądze i jakie 4 kluczowe pytania zadać mu jeszcze zanim wycenisz zlecenie, żeby pokazać się jako profesjonalista i skosić konkurencję 😊

Ustalanie cen usług – pokażę Ci, jak ocenić jaką wartość mają Twoje usługi dla klienta, jak go przekonać, żeby wydał kasę właśnie u Ciebie na 5 różnych sposobów. Przejdziemy całą ścieżkę nawiązywania współpracy z klientem – od pierwszego kontaktu mailowego, podczas którego zdobędziesz jego szacunek za pomocą 4 kluczowych kwestii. Dowiesz się, co to są DOBRE PYTANIA, których większość freelancerów nie zadaje swoim klientom. Zaproponujesz klientowi różne rozwiązania jego problemu i sprawisz, że kupi u Ciebie więcej, niż zamierzał. Stworzysz nowy cennik usług, oparty na wartości, a nie tylko czasie pracy, a także swój własny szablon do kontaktów z klientem. Już nigdy nie będziesz pracował za grosze!

Negocjowanie cen – co zrobić, gdy klienci proszą o zniżki, jak podnosić ceny stałym klientom, jak prezentować cenę usług, żeby klient chętnie na nią przystał. Czyli innymi słowy – jak pokazać klientowi ofertę nie do odrzucenia 😊

Nowe źródła przychodu – pokażę Ci, jak to zrobić, żeby z jednego klienta wycisnąć jeszcze więcej. Dowiesz się, jaki JEDEN POMYSŁ może sprawić, że będą u Ciebie kupować nawet klienci, którzy do tej pory nie kupowali. Powiem Ci też, jaka jedna metoda rozliczania sprawi, że Twój biznes będzie bardziej przewidywalny i jak ją właściwie zastosować.

Organizację pracy freelancera – jak pracować efektywnie, skąd wiedzieć, które zadania zlecać innym, jak przygotować się do urlopu?

Przykładowe strategie dla 4 freelancerskich biznesów – na przykładach omówimy strategię działania dla freelancerów z różnych branż: copywriting, grafika, tworzenie stron na WordPressie, trener jogi.

Najczęstsze problemy z klientami – omówimy 25 konkretnych problemów, które stwarzają klienci, pokażę Ci, jak je rozwiązać. Sporo treści jak na jeden kurs, prawda? Dlatego właśnie te tematy rozłożyłam w czasie na 2 miesiące. Raz w tygodniu będziesz dostawać nowe materiały (wideo, PDF, audio), które zdążysz spokojnie przerobić do kolejnego tygodnia. Dostaniesz także zestawy ćwiczeń do wykonania, szablony, materiały do wydruku. Dodatkowe pytania będziesz mógł zadać w specjalnej, tajnej grupie na Facebooku, stworzonej na potrzeby tego kursu. Wspólnie z grupą innych freelancerów będziemy się wspierać i motywować.

Jak będziemy pracować w grupie kursowej?

Moduły na platformie kursowej będą pojawiać się co tydzień przez kilka tygodni. W grupie będziemy dodatkowo pracować wspólnie:

 • transmisje live raz w tygodniu – w zależności od potrzeb, będą to sesje pytań i odpowiedzi (Q&A), dodatkowe przykłady, wyjaśnienie tego, co wymaga dodatkowych wyjaśnień
 • zastosujemy metodę planowania w formie 12-tygodniowego roku, z którą pracuję od dłuższego czasu. Co tydzień będziemy sprawdzać, jak idzie realizacja celów, postawionych na początku kursu.
 • dla chętnych: wykorzystanie metody OKR do planowania i wspólnego monitorowania postępów prac
 • dla chętnych: spotkania w trybie mastermindowym – kilku uczestników jednocześnie, w czasie takiego spotkania można opowiedzieć o swoich sukcesach lub problemach, zadać pytanie, uzyskać feedback

Do Akademii możesz dołączyć jeszcze tylko przez

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jak wygląda kurs Akademia Freelancer PRO?

Lekcje wideo

Cała zawartość kursu w formie nagrań do oglądania w dowolnie wybranej chwili. Ponad 85 lekcji, 15 godzin nagrań!

l

Lekcje tekstowe

Jeśli wolisz czytać niż oglądać – nie ma sprawy! Ta sama treść znajdzie się w zapisach tekstowych.

Lekcje audio

Możesz pobrać pliki audio i słuchać ich z komórki – w samochodzie, podczas sprzątania czy spaceru.

Grupa na Facebooku

Tajna, zamknięta grupa, w której będziemy pracować wspólnie.
i

Ćwiczenia i przykłady

Ten kurs to nie tylko teoria, ale mnóstwo przykładów i prace domowe do wykonania.

BONUSY

Wybierz pakiety PLUS lub VIP i odbierz bonusy do kursu i skorzystaj z konsultacji 1 na 1.

Uczestników Akademii w poprzednich edycjach

Lekcji w kursie

DNI pracy nad Twoim biznesem

Zobacz panel kursu od środka

Czy to się sprawdzi w każdej branży?

To, co opisuję w kursie, sprawdziłam na własnej skórze. Ale nie chciałam przedstawiać Ci metod, które mogą działać tylko w przypadku copywriterów. Dlatego też przeprowadziłam konsultacje z freelancerami z różnych branż. Kilkadziesiąt rozmów na Skype o problemach freelancerów, o ich dylematach i planach. W moich konsultacjach wzięli udział m.in. graficy, ilustratorzy, spiker sportowy i konferansjer, fotograf, montażysta filmowy, coach natury, architekt, trenerka, prowadząca zajęcia relaksacyjne, konsultantka ślubna, blogerzy, wprowadzający swoje produkty.

Podczas wielu rozmów proponowałam im różne rozwiązania, podrzucałam pomysły i widziałam, jak oczy mojego rozmówcy robią się coraz większe, a mina coraz bardziej uśmiechnięta – jakby mówili: to jest super pomysł! Wielu z nich zresztą tak właśnie reagowało na moje podpowiedzi 😊

Przeczytaj, co mówili po konsultacjach freelancerzy:

Podczas konsultacji chciałam podpytać, jak można lepiej promować się w internecie, czy istnieje jakiś lead magnet, który mógłby się sprawdzić w mojej branży. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, Agnieszka jest bardzo sympatyczna i rzeczowa, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeden z pomysłów omawianych na konsultacjach zaczął ewoluować w mojej głowie i na pewno go wdrożę w życie, niektóre z porad udało się zastosować niemal od razu. Bardzo się cieszę, że miałam okazję porozmawiać z Agnieszką, takie świeże spojrzenie kompetentnej osoby z zewnątrz bywa czasem bardzo potrzebne.
Asia Dziedzic

architekt wnętrz, www.studiohex.pl

Przychodząc na konsultacje zastanawiałam się, z którym segmentem klienta i w jaki sposób podjąć współpracę w celu budowania swojej marki osobistej, tak bym czuła jednocześnie satysfakcję ze swojej działalności. Miałam pewne pomysły, ale dopiero dzięki Agnieszce otrzymałam szansę, by je zweryfikować oraz zmotywować się do ich realizacji. Wiem już, jakie kroki podejmę dalej!
Paulina Rutkowska

projektowanie graficzne, twinberry.pl

Potrzebowałem konsultacji w zakresie cennika usług, sposobów pozyskiwania pierwszych klientów. Potrzebowałem też poradzić się w zakresie budowy strony z ofertą. Konsultacje z Agnieszką pomogły mi wypracować wyróżnik mojej oferty na rynku. Uzyskałem też sporo przydatnych i praktycznych informacji dotyczących cen usług czy koncepcji budowania strony oraz strategii myślenia o produkcie.
Jakub Zieliński

copywriter

W rozmowie z Agnieszką chciałam dowiedzieć się, w jaki sposób pozyskać nowych klientów. Konsultacje oceniam bardzo, bardzo pozytywnie! Otworzyły mi nowe perspektywy, których wcześniej nie dostrzegałam, a które faktycznie odnoszą się do problemu i przede wszystkim są realne do zrealizowania.
Dominika Zapotoczna

prowadzi zajęcia z relaksacji, trening redukcji stresu i zajęcia mentalne, dominikazapotoczna.pl

Dobrze jest otrzymać ocenę od osoby, która „siedzi” w temacie. Agnieszka w locie wyłapała moje mocne i słaby strony działania w sieci. Praktycznie ze wszystkimi jej argumentami mogłem się zgodzić i po rozmowie zacząłem wprowadzać je w życie. Dla mnie też rozmowa z kimś z polskiego rynku była bardzo istotna. Niby jeden świat, jedna Europa, a szukanie zleceń w Polsce jest zupełnie innego do tego samego zadania w Niemczech. To właśnie w takich spotkaniach i treściach jakie ona publikuje jest fajne – czytam, działam, mam i idę dalej. Nie są to wyssane z palca czy przekopiowane z sieci ideały – to są po prostu dobre wskazówki.
Mikołaj Gospodarek

fotograf, www.gospodarek.pl

Zyskałam fachową pomoc w zakresie pozyskiwania klientów, rozbudowy oferty, źródeł wiedzy na temat tego, jak prowadzić biznes oraz różnych ciekawych miejsc służących wymianie wiedzy i doświadczeń. Agnieszka bardzo mi pomogła i utwierdziła w przekonaniu, że to co robię, ma sens 🙂 Konkretne porady, pozytywne nastawienie i przyjacielska atmosfera – gorąco polecam!
Ewa Adamska-Cieśla

copywriter

Jak można dołączyć do Akademii?

Akademia FreelancerPRO to szkoła online. Możesz uczyć się z własnego domu, wystarczy, że masz połączenie z internetem. Wszystkie materiały będą dostępne dla Ciebie przez rok od startu kursu na specjalnej platformie kursowej. Możesz się zalogować do niej z komputera lub komórki.

Możesz kupić dostęp w jednym z wariantów:

=== PAKIET STANDARD ===

 • dostęp do kursu przez rok. Materiały wideo, audio i tekstowe, pliki do pobrania – wszystko umieszczone na specjalnej platformie, na którą zalogujesz się z komputera lub komórki. Kurs jest pomyślany tak, że dokładnie TE SAME TREŚCI będą w materiałach wideo, audio i tekstowych, więc możesz uczyć się czytając, słuchając lub oglądając – wybór należy do Ciebie.
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. W grupie będziemy na bieżąco dyskutować o problemach uczestników kursu i wspierać się nawzajem. Jeśli do tej pory brakowało Ci w Twoim otoczeniu freelancerów, z którymi mógłbyś porozmawiać, to właśnie tu znajdziesz towarzystwo do rozmowy. Ja będę aktywna w tej grupie przez cały czas trwania kursu.
 • ćwiczenia w formie plików PDF – możesz je drukować tyle razy, ile potrzebujesz.

Cena pakietu standard to 750 złotych.

=== PAKIET PLUS ===

 • dostęp do kursu przez rok. Materiały wideo, audio i tekstowe, pliki do pobrania – wszystko umieszczone na specjalnej platformie, na którą zalogujesz się z komputera lub komórki. Kurs jest pomyślany tak, że dokładnie TE SAME TREŚCI będą w materiałach wideo, audio i tekstowych, więc możesz uczyć się czytając, słuchając lub oglądając – wybór należy do Ciebie.
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. W grupie będziemy na bieżąco dyskutować o problemach uczestników kursu i wspierać się nawzajem. Jeśli do tej pory brakowało Ci w Twoim otoczeniu freelancerów, z którymi mógłbyś porozmawiać, to właśnie tu znajdziesz towarzystwo do rozmowy. Ja będę aktywna w tej grupie przez cały czas trwania kursu.
 • ćwiczenia w formie plików PDF – możesz je drukować tyle razy, ile potrzebujesz.
 • e-book „Zostań freelancerem” – mój bestseller, który przeczytało już prawie 5000 osób! CENA REGULARNA: 39 zł
 • BONUS DLA PIERWSZYCH 15 OSÓB: drukowany zeszyt ćwiczeń do kursu (wysyłam go kurierem lub do paczkomatu, tylko na terenie Polski).
 • BONUS: Zestaw narzędzi FREELANCE SIĘ OPŁACA – to kalkulatory, dzięki którym obliczysz swoją stawkę godzinową, policzysz cel finansowy i dowiesz się, co musisz zrobić, żeby go osiągnąć. Dostaniesz także ściągę z psychologii cen. CENA REGULARNA: 49 zł
 • BONUS: Dwa zeszyty ćwiczeń do druku: 52 pomysły na promocję freelancera oraz 52 pomysły na rozwój firmy. Krótkie, konkretne wskazówki, dotyczące tego, co robić dalej. Poświęć godzinę raz w tygodniu i obserwuj, jak zmienia się Twój biznes! CENA REGULARNA: 2×24 zł = 48 zł
 • BONUS: kurs online Własny produkt w 7 krokach – niedostępny w regularnej sprzedaży, WARTOŚĆ: 149 zł

Cena pakietu PLUS to 790 złotych (oszczędzasz: 245 zł)

=== PAKIET VIP (tylko 10 miejsc w III edycji) ===

Pakiet VIP zawiera wszystko to, co pakiet PLUS + dodatkowo:

 • drukowany zeszyt ćwiczeń, wysyłany pocztą do uczestników kursu – WARTOŚĆ: 49 zł
 • jednorazowe, godzinne konsultacje 1:1 na Skype lub Zoom. Porozmawiamy o Twoim biznesie, odpowiem na Twoje pytania i rozwieję wątpliwości (niekoniecznie dotyczące materiałów z kursu). CENA REGULARNA: 300 zł)

Cena pakietu VIP to 997 złotych (oszczędzasz: 385 zł)

UWAGA! Tylko 10 miejsc VIP!

 

BONUS w PAKIETACH PLUS I VIP

Ale to nie koniec! W kursie mówię między innymi o tym, jak bardzo w budowaniu stabilnego biznesu freelancera może Ci pomóc własny produkt. Byłabym nie fair, gdybym radziła Ci stworzyć własny produkt, a nie dała narzędzi i nie powiedziała, jak to zrobić. Dlatego do Akademii Freelancer PRO dodaję specjalny BONUS – mój kurs „Własny produkt w 7 krokach”. To kurs wideo, dzięki któremu dowiesz się:

 • jak wybrać właściwy pomysł na produkt spośród tych, które chodzą Ci po głowie
 • jak przeprowadzić badanie rynku i sprawdzić, czy klienci kupią Twój produkt
 • jak zbierać listę adresową osób zainteresowanych zakupem i jak wykorzystać tę listę do promocji produktu
 • jak sprzedawać produkt od strony technicznej i formalnej
 • skąd wziąć pieniądze na stworzenie swojego produktu
 • jak opisywać produkt i przedstawić go, żeby klienci chcieli go kupić
 • jak promować produkt przed startem sprzedaży i po starcie
 • jakie sposoby zwiększania sprzedaży można wykorzystać

Kurs „Własny produkt w 7 krokach” to kurs wideo, umieszczony na specjalnej platformie kursowej. Do lekcji wideo dołączone są lekcje tekstowe i materiały do pobrania i wydrukowania. Ten kurs poprowadzi Cię za rękę od pomysłu na produkt do jego sprzedaży i pozwoli stworzyć drugą „nogę” Twojego freelancerskiego biznesu!

Do Akademii możesz dołączyć jeszcze tylko przez

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dla kogo jest ta oferta?

Akademia Freelancer PRO to kurs, który stworzyłam z myślą o freelancerach: zarówno o osobach, które dopiero zaczynają pracę na swoim, jak i dla tych, którzy pracują już w swojej branży jakiś czas.

Początkujący freelancer dostanie potężną pigułkę wiedzy i będzie wiedział, jak rozwijać swoją działalność, żeby zyskać uznanie, satysfakcję i pieniądze. Freelancer z doświadczeniem dostanie uporządkowaną syntezę tego, co najważniejsze w działalności freelancera. Dostanie konkretne i sprawdzone wskazówki, które pomogą mu wynieść freelance na wyższy poziom.

To kurs dla każdego, kto utknął w jednym punkcie i ma wrażenie, że nie posuwa się do przodu, że się nie rozwija i nie wie, jak dalej poprowadzić swój biznes. To kurs dla osób, które potrzebują kopniaka motywacyjnego. Jestem przekonana, że po ukończonej Akademii nie zabraknie Ci motywacji do rozwijania swojej działalności.

Dla kogo nie jest ta oferta?

Ten kurs nie jest dla osób, które oczekują łatwego, szybkiego rozwiązania, które w kilka dni podwoi ich zarobki. Tu nie pokażę Ci żadnych technik, które zrobią z Ciebie milionera w miesiąc. Nastaw się na solidną, długą pracę, która przyniesie świetne i długotrwałe efekty.

Gwarancja satysfakcji lub zwrot 100% pieniędzy!

Jestem przekonana, że kurs, który Ci oferuję, pozwoli Ci rozwinąć skrzydła jako freelancer i będzie początkiem wielkiej zmiany w Twoim życiu. Dlatego nie boję się zaoferować Ci gwarancji satysfakcji i zwrotu 100% ceny, jeśli okaże się, że nie jesteś zadowolony z zakupu. Jeżeli w ciągu 30 dni od chwili startu kursu stwierdzisz, że Akademia Freelancer PRO nie zmieni Twojego życia zawodowego – napisz do mnie, a zwrócę Ci całą wpłaconą sumę.

Jak zapłacić w ratach?

Możesz zamówić pakiet RATY 3×285 zł, wtedy zapłacisz pierwszą ratę tuż po zamówieniu, drugą po 30 dniach, trzecią po 60 dniach.

Dołącz do Akademii i zbuduj stabilny, freelancerski biznes w 2020 roku!

Wystawiam faktury VAT, a podane ceny zawierają 23% VAT.

Kurs w pytaniach i odpowiedziach:

Cena kursu jest dla mnie wysoka, czy ten zakup na pewno mi się opłaci?

Fakt, 750 złotych to nie jest mało, ale gdybym Ci powiedziała, że po przejściu całego, 10-tygodniowego kursu, zaczniesz zarabiać więcej niż dotychczas? Te 750 zł wydane dzisiaj to inwestycja, która zwróci Ci się szybciej niż myślisz – może w ciągu miesiąca, dwóch, trzech – to zależy od tego, jak szybko wdrożysz to, czego się nauczysz z Akademii. A nauczysz się m.in., jak dobrze wyceniać zlecenia, negocjować z klientami i przekonać ich, żeby kupowali u Ciebie – a to już pozwoli Ci zwiększyć Twoje przychody.

 

 

Jestem tak pewna wartości tego kursu, że daję 100% gwarancję – satysfakcja albo zwrot pieniędzy.

Co więcej, żeby wyciągnąć całą esencję, dotyczącą strategii, marketingu, budowania marki eksperta, negocjacji z klientami, strategii cenowych, budowania nowych źródeł przychodu musiałbyś przekopać się przez dziesiątki książek. A i tak wszystkiego byś nie znalazł, bo nie ma książek, które skupiają się wyłącznie na pracy freelancera. Cena kursu i tak jest niższa niż cena wszystkich książek, które musiałbyś przeczytać.

No i wystawiam faktury VAT, więc jeśli masz firmę, koszt kursu możesz wrzucić w koszty działalności.

Czy nie jest dla mnie za wcześnie na taki kurs?

Nie obawiaj się, jeśli dopiero zaczynasz pracę jako freelancer lub przygotowujesz się do startu. To właśnie na starcie masz największe szanse, żeby od razu wszystko poukładać tak, jak trzeba i nie popełnić błędów. Jeśli nie czujesz się pewnie, wybierz wariant z e-bookiem „Zostań freelancerem”. On da Ci solidne podstawy, a z samego programu Akademii dowiesz się, jak mądrze pokierować swoim freelancerskim biznesem już od samego początku.

Czy będę miał czas, żeby się uczyć?
Wystarczy, że znajdziesz godzinę-dwie tygodniowo na obejrzenie lub przesłuchanie wszystkich materiałów. Potem wszystko zależy od Ciebie – ćwiczenia i zadania z kursu możesz wykonywać kiedy chcesz.
Czy mogę się uczyć kiedy chcę?
Tak, to kurs online i wszystkie materiały są dla Ciebie dostępne non stop. Sam wybierasz odpowiednią porę nauki, włączasz materiał i uczysz się, kiedy chcesz.
Jakie materiały są w kursie?
Kurs zawiera materiały wideo, audio oraz tekstowe – wszystkie mają dokładnie tę samą treść. Możesz się uczyć w wygodny dla Ciebie sposób. Dodatkowo w kursie znajdziesz też pomocne tabelki, materiały do wydruku, checklisty, które ułatwią Ci pracę.
Jak długo będę miał dostęp do wszystkich materiałów?

Dostęp do platformy kursowej będziesz miał przez rok. Materiały, które są bonusami i przychodzą mailem (e-book, narzędzia) będziesz miał na zawsze.

Czy wiedza, którą przekazujesz, sprawdzi się w mojej branży?
Żeby się o tym przekonać, przeprowadziłam konsultacje z freelancerami z kilkunastu branż (wyżej poczytasz ich opinie). Wszędzie sprawdzają się te same sposoby. Jestem przekonana, że kurs jest dla freelancerów z każdej branży.
Czy w tym kursie znajdę coś, czego nie ma w książkach?
Tak – moje doświadczenie, doświadczenie innych freelancerów i przykłady z życia wzięte. To bezcenna wiedza, której w książkach nie znajdziesz. Poza tym pamiętaj, że kurs to nie tylko materiały nagrane przeze mnie, ale i dostęp do grupy facebookowej, w której spotkasz innych freelancerów.
Czy wystawiasz faktury VAT?
Tak, oczywiście 😊 Podane wyżej ceny pakietów są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Jeśli chcesz fakturę, podaj dane do faktury podczas składania zamówienia.
Czy mogę zwrócić kurs, jeśli mi się nie spodoba?
Tak, jeśli w ciągu 30 dni od startu kursu stwierdzisz, że Akademia Freelancer PRO nie pomoże Ci rozwinąć skrzydeł, oddam Ci 100% zainwestowanej sumy.
Kiedy kończy się sprzedaż kursu?

Kurs jest dostępny do 9 lipca 2020. Po tym dniu sprzedaż się zakończy, a nabór do Akademii FreelancerPRO zostanie ponownie uruchomiony za kilka miesięcy.

Mam dodatkowe pytanie, jak można się z Tobą skontaktować?
Jeśli chcesz zapytać o coś jeszcze, skontaktuj się ze mną mailowo (aga@tosieoplaca.pl) lub poprzez wiadomość na fanpage To się opłaca.

Pamiętaj, że kurs dostępny jest tylko do 9 lipca 2020. Potem ta oferta zniknie, a ponowny nabór do Akademii będzie za kilka miesięcy.