Szkolenie, dzięki któremu przeniesiesz freelance na wyższy poziom!

Dlaczego warto dołączyć do Akademii?

 • nauczysz się wyceniania zleceń, zdobywania klientów, budowania marki i stworzysz strategię działania
 • mało teorii, dużo przykładów. Możesz zacząć od ręki wprowadzać zmiany i zwiększać przychody
 • zmotywuję Cię do nauki – w kursie umieściłam tajne, dodatkowe materiały, tylko dla tych, którzy sumiennie przechodzą lekcje.

Zaintrygowany?

Jeśli tak, przeczytaj ten tekst do samego końca. Nie zabiorę Ci dużo czasu i obiecuję, że będzie to Twoja najlepsza inwestycja 🙂

Szukasz rozwiązania jednego z tych problemów?

 

Pracujesz więcej,

niż zamierzałeś jako freelancer i masz mniej czasu dla rodziny?

Masz problem z wyceną zleceń

– raz wydaje Ci się, że pracujesz za darmo, a innym razem klienci skarżą się, że jesteś za drogi?

Masz opory

przed podniesieniem stawek, boisz się, że stracisz klientów?

Nie wiesz,

jak radzić sobie z klientami, którzy w nieskończoność negocjują stawki?

Boisz się,

że nie będziesz w stanie znaleźć tylu klientów, żeby zapłacić duży ZUS i się utrzymać?

Chciałbyś umieć

wyrobić sobie markę i dobrą opinię w branży?

Nie wiesz jak promować

swoją działalność, by nie musieć biegać za klientami, tylko żeby oni ustawiali się w kolejce do Ciebie?

Nie masz

wyznaczonego celu zawodowego i nie wiesz, jak się dalej rozwijać?

Masz problem

z ustaleniem strategii, priorytetów, nie wiesz, czego chcesz?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań (a może na kilka) odpowiedziałeś „TAK, to właśnie o mnie” – to jesteś w dobrym miejscu.

Daj mi 5 minut, a pokażę Ci, że rozwiązanie Twoich problemów masz przed oczami.

Zaproponuję Ci coś, co zmieni Twoją pracę freelancera w dobrze prosperujący, przemyślany biznes.

Zanim jednak to zrobię, powiem Ci coś o sobie.

Jeśli nie spotkaliśmy się wcześniej, musisz wiedzieć, że nazywam się Agnieszka Skupieńska, jestem copywriterką-freelancerką, a także autorką książki „Zostań freelancerem”. Prowadzę blog o tematyce pracy zdalnej i prowadzeniu małej firmy (Tosieoplaca.pl), który co miesiąc odwiedza 80 tysięcy osób.

Od blisko 2 lat uczę freelancerów na kursach online. W szkoleniach „Zacznij zarabiać na pisaniu” oraz „Własny produkt w 7 krokach” wzięło udział już ponad 400 osób.

Wiem dokładnie, jak wygląda Twoja praca. Wiem, bo sama byłam w tym miejscu.

Przez kilka lat pracowałam dla wielu klientów, którzy trafiali do mnie przypadkowo – z różnych portali ze zleceniami, czasem z poleceń czy ogłoszeń. Pracy było dużo, ale pieniądze nie zawsze dobre. Klienci negocjowali każdą stawkę, wielu z nich odchodziło do konkurencji, która pracowała za mniejsze pieniądze.

W tamtym czasie nie miałam nawet chwili, by zadbać o własny marketing, aktualizować stronę, nie mówiąc już o czytaniu rozwojowych książek i uczeniu się czegoś nowego.

Wyjazd na wakacje wydawał mi się wyrzeczeniem – przecież przez te 2 tygodnie nic nie zarobię i będę do tyłu. Spotkania ze znajomymi w ciągu dnia przerażały mnie – to przecież moje godziny pracy, muszę robić zlecenia! Bałam się, co będzie, gdy trzeba będzie płacić pełny ZUS – czy będzie mnie na to stać?

Aż któregoś dnia stwierdziłam: coś tu jest nie tak.

Zapytałam siebie: dlaczego w mojej branży są freelancerzy, którzy zarabiają 10 razy tyle co ja?

Dlaczego moja konkurencja nie martwi się urlopami, może przebierać w zleceniach i nie musi brać udziału w „wyścigu szczurów” na portalach ze zleceniami?

Zaczęłam czytać, uczyć się i krok po kroku wprowadzać zmiany.

Zmiany, które doprowadziły mnie tu, gdzie jestem teraz.

Teraz to klienci trafiają na moją stronę i sami dopytują o możliwość współpracy.

Teraz to ja mogę dyktować stawki kilkadziesiąt razy wyższe (!!!) niż te, które miałam na początku pracy jako copywriter.

Wydałam książkę, prowadzę kursy, jestem zapraszana do programów telewizyjnych, moje artykuły i wywiady ze mną publikują blogerzy i ogólnopolskie czasopisma branżowe.

Zbudowałam solidny biznes, który nie zawali się, gdy wyjadę na urlop.

A przy okazji – gdybyś kiedyś powiedział mi, że w ciągu jednego roku będę mogła sobie pozwolić na bycie na urlopach przez 2 miesiące, nigdy bym Ci nie uwierzyła.

Jak to mogło się stać?

Nie myśl, że będę Ci tu sprzedawać jakiś cudowny sposób,

dzięki któremu w tydzień zmienisz swój freelance w stabilny i dochodowy biznes.

Tak się nie da.

Czeka Cię mnóstwo ciężkiej pracy, jeśli chcesz dojść do miejsca, w którym:

 • nie musisz martwić się o nowych klientów – oni sami pukają do Twoich drzwi
 • to Ty dyktujesz warunki i narzucasz „eksperckie” stawki, a klient rozumie, dlaczego u Ciebie jest drożej i nie ucieka do konkurencji
 • sam decydujesz, z kim chcesz współpracować, nie musisz zgadzać się na każdą współpracę i brać każdego zlecenia. Wreszcie robisz tylko to, co lubisz!
 • media proszą Cię o ekspercki komentarz, wydawnictwa proponują Ci wydanie książki, duże marki chcą z Tobą współpracować
 • klienci cenią Twoje umiejętności i wiedzę, traktują Cię jak eksperta, a nie rzemieślnika do wynajęcia na godziny
 • masz więcej czasu dla rodziny i na swoje hobby, bo pracujesz mądrze, a nie ciężko i długo
 • nie martwisz się o zarobki, gdy wyjeżdżasz na urlop – Twoje finanse są poukładane, a Twoje dochody zależą nie tylko od czasu, jaki poświęcisz na pracę
 • Twoi znajomi, pracujący na etatach zazdroszczą Ci, bo możesz pójść do kina w ciągu dnia, zapisać się na poranną siłownię czy zjeść śniadanie na mieście. Masz czas i pieniądze, żeby sobie na to pozwolić.

Wiem, że możesz uzyskać takie same efekty jak ja.

Ja doszłam do wszystkiego metodą prób i błędów – gdy zaczynałam pracę jako freelancerka nie było w Polsce blogów, książek i kursów, z których mogłabym się tego wszystkiego nauczyć. Pierwsza książka, poruszająca ten temat kompleksowo to… moja książka „Zostań freelancerem”.

W książce uczę podstaw, a Ty podstawy masz już za sobą.

Potrzebujesz konkretnego planu CO ROBIĆ DALEJ.

Jak się rozwijać, jak ułożyć strategię działania, żeby praca w domu stała się dla Ciebie opłacalnym i przynoszącym radość biznesem.

Z myślą o Tobie przygotowałam program pierwszej szkoły online dla freelancerów „Akademia FreelancerPRO”. Z moją pomocą krok po kroku zmienisz przypadkowe działania dla klientów w poukładany biznes. Wreszcie rozwiniesz skrzydła i będziesz naprawdę „wolnym strzelcem”.

Jak dokładnie wygląda program Akademii Freelancer PRO?

Szkoła dla freelancerów trwa ponad 2 miesiące – to dostatecznie dużo czasu, by krok po kroku wprowadzić wszystkie zmiany w swojej pracy. Podczas kolejnych lekcji rozbierzemy na czynniki pierwsze:

Typy osobowości – sprawdzisz, czy to, co robisz, pasuje do Twojego typu osobowości i dowiesz się, jakie profesje z Twojej branży są dla Ciebie stworzone. Być może już na tym etapie odkryjesz, jak możesz zmienić swoją ofertę, by była jeszcze lepsza niż teraz.

STAN ZERO – dzięki odpowiedzi na 10 kluczowych pytań oraz analizie zleceń określisz, w jakim punkcie jesteś i co wymaga natychmiastowej zmiany, żebyś mógł ruszyć dalej.

Personę klienta – określisz dokładny profil idealnego klienta i już nigdy nie będziesz miał problemu z tworzeniem tekstów reklamowych, ofert, postów na Facebooku. Zawsze będziesz wiedział, do kogo mówisz.

Analizę SWOT – odnajdziesz mocne i słabe strony, zagrożenia i szanse swojego freelancerskiego biznesu.

Cele biznesowe, marketingowe, komunikacyjne – pomogę Ci znaleźć cele, które współgrają z Twoimi wartościami.

Strategię freelancera – stworzysz strategię działania, która pomoże Ci zrealizować Twoje cele krótko- i długoterminowe. Krok po kroku dojdziemy od STANU ZERO do METY, na której chciałbyś się znaleźć.

Nisze rynkowe – poznasz 6 typów nisz rynkowych, dowiesz się, jakie nisze możesz zagospodarować jako freelancer.

Markę freelancera – dowiesz się, co wpływa na to, jak inni postrzegają Twoją markę i dlaczego Twoja konkurencja zarabia 10 razy więcej niż Ty. Poznasz 12 archetypów Junga i określisz, jaką marką chciałbyś być.

Narzędzia do budowy marki – wybierzesz takie, które najlepiej przysłużą się Twojemu biznesowi i będą dopasowane do ilości czasu, jaki możesz poświęcić.

Centrum dowodzenia freelancera – dowiesz się, jakie 8 błędów popełniają freelancerzy na swoich stronach i stworzysz teksty, które sprzedają. Pokażę Ci, co musi być na stronie, żeby klient chciał współpracować właśnie z Tobą.

Magia słowa na „R” – ta jedna rzecz, której nazwa zaczyna się na „r” to coś, czego większość freelancerów nie robi, a jeśli już – robi nieudolnie. A to rzecz, która może zdecydować, czy klient będzie chciał od Ciebie kupić już, natychmiast, czy będzie kręcił nosem i zastanawiał się nad współpracą z innymi.

Zdobywanie klientów – opowiem Ci o blisko 40 sposobach na zdobywanie klientów – to sposoby uniwersalne dla każdej branży i bezpłatne! Pokażę Ci też, jak promować się, gdy nie masz czasu i jak sprawić, żeby to klient przychodził do Ciebie.

Kontakt z klientem – dowiesz się, z jakich 26 powodów klient chce wydać u Ciebie pieniądze i jakie 4 kluczowe pytania zadać mu jeszcze zanim wycenisz zlecenie, żeby pokazać się jako profesjonalista i skosić konkurencję 😊

Ustalanie cen usług – pokażę Ci, jak ocenić jaką wartość mają Twoje usługi dla klienta, jak go przekonać, żeby wydał kasę właśnie u Ciebie na 5 różnych sposobów. Przejdziemy całą ścieżkę nawiązywania współpracy z klientem – od pierwszego kontaktu mailowego, podczas którego zdobędziesz jego szacunek za pomocą 4 kluczowych kwestii. Dowiesz się, co to są DOBRE PYTANIA, których większość freelancerów nie zadaje swoim klientom. Zaproponujesz klientowi różne rozwiązania jego problemu i sprawisz, że kupi u Ciebie więcej, niż zamierzał. Stworzysz nowy cennik usług, oparty na wartości, a nie tylko czasie pracy, a także swój własny szablon do kontaktów z klientem. Już nigdy nie będziesz pracował za grosze!

Negocjowanie cen – co zrobić, gdy klienci proszą o zniżki, jak podnosić ceny stałym klientom, jak prezentować cenę usług, żeby klient chętnie na nią przystał. Czyli innymi słowy – jak pokazać klientowi ofertę nie do odrzucenia 😊

Nowe źródła przychodu – pokażę Ci, jak to zrobić, żeby z jednego klienta wycisnąć jeszcze więcej. Dowiesz się, jaki JEDEN POMYSŁ może sprawić, że będą u Ciebie kupować nawet klienci, którzy do tej pory nie kupowali. Powiem Ci też, jaka jedna metoda rozliczania sprawi, że Twój biznes będzie bardziej przewidywalny i jak ją właściwie zastosować.

Organizację pracy freelancera – jak pracować efektywnie, skąd wiedzieć, które zadania zlecać innym, jak przygotować się do urlopu?

Przykładowe strategie dla 4 freelancerskich biznesów – na przykładach omówimy strategię działania dla freelancerów z różnych branż: copywriting, grafika, tworzenie stron na WordPressie, trener jogi.

Najczęstsze problemy z klientami – omówimy 25 konkretnych problemów, które stwarzają klienci, pokażę Ci, jak je rozwiązać. Sporo treści jak na jeden kurs, prawda? Dlatego właśnie te tematy rozłożyłam w czasie na 2 miesiące. Raz w tygodniu będziesz dostawać nowe materiały (wideo, PDF, audio), które zdążysz spokojnie przerobić do kolejnego tygodnia. Dostaniesz także zestawy ćwiczeń do wykonania, szablony, materiały do wydruku. Dodatkowe pytania będziesz mógł zadać w specjalnej, tajnej grupie na Facebooku, stworzonej na potrzeby tego kursu. Wspólnie z grupą innych freelancerów będziemy się wspierać i motywować.

Jak można dołączyć do Akademii?

Akademia Freelancer PRO to szkoła online. Możesz uczyć się z własnego domu, wystarczy, że masz połączenie z internetem. Wszystkie materiały będą dostępne dla Ciebie przez rok od startu kursu na specjalnej platformie kursowej.

=== PAKIET STANDARD (TYLKO TERAZ W PROMOCJI) ===

 • dostęp do kursu przez rok. Materiały wideo, audio i tekstowe, pliki do pobrania – wszystko umieszczone na specjalnej platformie, na którą zalogujesz się z komputera lub komórki. Kurs jest pomyślany tak, że dokładnie TE SAME TREŚCI będą w materiałach wideo, audio i tekstowych, więc możesz uczyć się czytając, słuchając lub oglądając – wybór należy do Ciebie.
 • natychmiastowy dostęp do wszystkich materiałów. Rekomenduję, żeby przerabiać je po kolei, ale jeśli już teraz wolisz zacząć od tworzenia własnej strony czy modułu o zdobywaniu klientów – możesz tak zrobić.
 • ćwiczenia do kursu. Sama teoria to nie wszystko – w kursie znajdziesz ćwiczenia, dzięki którym poukładasz swój biznes na lata!
 • 12 modułów, ponad 70 lekcji, kilkanaście godzin materiałów.

Regularna cena pakietu standard to 950 złotych.

 

SPECJALNA OFERTA – TYLKO 48 GODZIN

Ponieważ przeszedłeś darmowy kurs 5 lekcji i naprawdę jesteś zainteresowany zwiększeniem swoich zarobków, mam dla Ciebie specjalną ofertę.

Ta oferta jest jednorazowa i możesz z niej skorzystać tylko wtedy, gdy zegar nie dobił jeszcze do zera.

Tylko teraz możesz zapisać się na kurs taniej aż o 35%.

>>> Czyli zapłacisz TYLKO 597 złotych za cały kurs.<<<

Taka inwestycja zwróci Ci się szybciej niż myślisz – w końcu chodzi o zwiększenie Twoich przychodów 🙂

Tylko teraz

Zamiast 947złotych zapłacisz tylko 597 złotych za dostęp do wszystkich 12 modułów kursu

Jak wygląda kurs Akademia Freelancer PRO?

Lekcje wideo

Cała zawartość kursu w formie nagrań do oglądania w dowolnie wybranej chwili. Ponad 70 lekcji, 15 godzin nagrań!

l

Lekcje tekstowe

Jeśli wolisz czytać niż oglądać – nie ma sprawy! Ta sama treść znajdzie się w zapisach tekstowych.

Lekcje audio

Możesz pobrać pliki audio i słuchać ich z komórki – w samochodzie, podczas sprzątania czy spaceru.

Zobacz panel kursu od środka

Czy to się sprawdzi w każdej branży?

To, co opisuję w kursie, sprawdziłam na własnej skórze. Ale nie chciałam przedstawiać Ci metod, które mogą działać tylko w przypadku copywriterów. Dlatego też przeprowadziłam konsultacje z freelancerami z różnych branż. Kilkadziesiąt rozmów na Skype o problemach freelancerów, o ich dylematach i planach. W moich konsultacjach wzięli udział m.in. graficy, ilustratorzy, spiker sportowy i konferansjer, fotograf, montażysta filmowy, coach natury, architekt, trenerka, prowadząca zajęcia relaksacyjne, konsultantka ślubna, blogerzy, wprowadzający swoje produkty.

Podczas wielu rozmów proponowałam im różne rozwiązania, podrzucałam pomysły i widziałam, jak oczy mojego rozmówcy robią się coraz większe, a mina coraz bardziej uśmiechnięta – jakby mówili: to jest super pomysł! Wielu z nich zresztą tak właśnie reagowało na moje podpowiedzi 😊

Przeczytaj, co mówili po konsultacjach freelancerzy:

Podczas konsultacji chciałam podpytać, jak można lepiej promować się w internecie, czy istnieje jakiś lead magnet, który mógłby się sprawdzić w mojej branży. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, Agnieszka jest bardzo sympatyczna i rzeczowa, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeden z pomysłów omawianych na konsultacjach zaczął ewoluować w mojej głowie i na pewno go wdrożę w życie, niektóre z porad udało się zastosować niemal od razu. Bardzo się cieszę, że miałam okazję porozmawiać z Agnieszką, takie świeże spojrzenie kompetentnej osoby z zewnątrz bywa czasem bardzo potrzebne.

Asia Dziedzic

architekt wnętrz, www.studiohex.pl

Przychodząc na konsultacje zastanawiałam się, z którym segmentem klienta i w jaki sposób podjąć współpracę w celu budowania swojej marki osobistej, tak bym czuła jednocześnie satysfakcję ze swojej działalności. Miałam pewne pomysły, ale dopiero dzięki Agnieszce otrzymałam szansę, by je zweryfikować oraz zmotywować się do ich realizacji. Wiem już, jakie kroki podejmę dalej!

Paulina Rutkowska

projektowanie graficzne, twinberry.pl

Potrzebowałem konsultacji w zakresie cennika usług, sposobów pozyskiwania pierwszych klientów. Potrzebowałem też poradzić się w zakresie budowy strony z ofertą. Konsultacje z Agnieszką pomogły mi wypracować wyróżnik mojej oferty na rynku. Uzyskałem też sporo przydatnych i praktycznych informacji dotyczących cen usług czy koncepcji budowania strony oraz strategii myślenia o produkcie.

Jakub Zieliński

copywriter

W rozmowie z Agnieszką chciałam dowiedzieć się, w jaki sposób pozyskać nowych klientów. Konsultacje oceniam bardzo, bardzo pozytywnie! Otworzyły mi nowe perspektywy, których wcześniej nie dostrzegałam, a które faktycznie odnoszą się do problemu i przede wszystkim są realne do zrealizowania.

Dominika Zapotoczna

prowadzi zajęcia z relaksacji, trening redukcji stresu i zajęcia mentalne, dominikazapotoczna.pl

Dobrze jest otrzymać ocenę od osoby, która „siedzi” w temacie. Agnieszka w locie wyłapała moje mocne i słaby strony działania w sieci. Praktycznie ze wszystkimi jej argumentami mogłem się zgodzić i po rozmowie zacząłem wprowadzać je w życie. Dla mnie też rozmowa z kimś z polskiego rynku była bardzo istotna. Niby jeden świat, jedna Europa, a szukanie zleceń w Polsce jest zupełnie innego do tego samego zadania w Niemczech. To właśnie w takich spotkaniach i treściach jakie ona publikuje jest fajne – czytam, działam, mam i idę dalej. Nie są to wyssane z palca czy przekopiowane z sieci ideały – to są po prostu dobre wskazówki.

Mikołaj Gospodarek

fotograf, www.gospodarek.pl

Zyskałam fachową pomoc w zakresie pozyskiwania klientów, rozbudowy oferty, źródeł wiedzy na temat tego, jak prowadzić biznes oraz różnych ciekawych miejsc służących wymianie wiedzy i doświadczeń. Agnieszka bardzo mi pomogła i utwierdziła w przekonaniu, że to co robię, ma sens 🙂 Konkretne porady, pozytywne nastawienie i przyjacielska atmosfera – gorąco polecam!

Ewa Adamska-Cieśla

copywriter

Dla kogo jest ta oferta?

Akademia Freelancer PRO to kurs, który stworzyłam z myślą o freelancerach: zarówno o osobach, które dopiero zaczynają pracę na swoim, jak i dla tych, którzy pracują już w swojej branży jakiś czas.

Początkujący freelancer dostanie potężną pigułkę wiedzy i będzie wiedział, jak rozwijać swoją działalność, żeby zyskać uznanie, satysfakcję i pieniądze. Freelancer z doświadczeniem dostanie uporządkowaną syntezę tego, co najważniejsze w działalności freelancera. Dostanie konkretne i sprawdzone wskazówki, które pomogą mu wynieść freelance na wyższy poziom.

To kurs dla każdego, kto utknął w jednym punkcie i ma wrażenie, że nie posuwa się do przodu, że się nie rozwija i nie wie, jak dalej poprowadzić swój biznes. To kurs dla osób, które potrzebują kopniaka motywacyjnego. Jestem przekonana, że po ukończonej Akademii nie zabraknie Ci motywacji do rozwijania swojej działalności.

Dla kogo nie jest ta oferta?

Ten kurs nie jest dla osób, które oczekują łatwego, szybkiego rozwiązania, które w kilka dni podwoi ich zarobki. Tu nie pokażę Ci żadnych technik, które zrobią z Ciebie milionera w miesiąc. Nastaw się na solidną, długą pracę, która przyniesie świetne i długotrwałe efekty.

Gwarancja satysfakcji lub zwrot 100% pieniędzy!

Jestem przekonana, że kurs, który Ci oferuję, pozwoli Ci rozwinąć skrzydła jako freelancer i będzie początkiem wielkiej zmiany w Twoim życiu. Dlatego nie boję się zaoferować Ci gwarancji satysfakcji i zwrotu 100% ceny, jeśli okaże się, że nie jesteś zadowolony z zakupu. Jeżeli w ciągu 30 dni od chwili startu kursu stwierdzisz, że Akademia Freelancer PRO nie zmieni Twojego życia zawodowego – napisz do mnie, a zwrócę Ci całą wpłaconą sumę.

Tylko teraz

Zamiast 947 złotych zapłacisz tylko 597 złotych za dostęp do wszystkich 12 modułów kursu

Dołącz do Akademii i zbuduj stabilny, freelancerski biznes!

Wystawiam faktury VAT, a podane ceny zawierają 23% VAT.

Kurs w pytaniach i odpowiedziach:

Cena kursu jest dla mnie wysoka, czy ten zakup na pewno mi się opłaci?

Fakt, 950 złotych to nie jest mało, ale pamiętaj, że na tej stronie możesz kupić kurs ze specjalną zniżką, o której pisałam wyżej. A gdybym Ci powiedziała, że po przejściu całego, 10-tygodniowego kursu, zaczniesz zarabiać więcej niż dotychczas? Te złotówki wydane dzisiaj to inwestycja, która zwróci Ci się szybciej niż myślisz – może w ciągu miesiąca, dwóch, trzech – to zależy od tego, jak szybko wdrożysz to, czego się nauczysz z Akademii. A nauczysz się m.in., jak dobrze wyceniać zlecenia, negocjować z klientami i przekonać ich, żeby kupowali u Ciebie – a to już pozwoli Ci zwiększyć Twoje przychody.

 

 

 

Jestem tak pewna wartości tego kursu, że daję 100% gwarancję – satysfakcja albo zwrot pieniędzy.

Co więcej, żeby wyciągnąć całą esencję, dotyczącą strategii, marketingu, budowania marki eksperta, negocjacji z klientami, strategii cenowych, budowania nowych źródeł przychodu musiałbyś przekopać się przez dziesiątki książek. A i tak wszystkiego byś nie znalazł, bo nie ma książek, które skupiają się wyłącznie na pracy freelancera. Cena kursu i tak jest niższa niż cena wszystkich książek, które musiałbyś przeczytać.

No i wystawiam faktury VAT, więc jeśli masz firmę, koszt kursu możesz wrzucić w koszty działalności.

Czy nie jest dla mnie za wcześnie na taki kurs?

Nie obawiaj się, jeśli dopiero zaczynasz pracę jako freelancer lub przygotowujesz się do startu. Z programu Akademii dowiesz się, jak mądrze pokierować swoim freelancerskim biznesem już od samego początku.

Czy będę miał czas, żeby się uczyć?

Wystarczy, że znajdziesz godzinę-dwie tygodniowo na obejrzenie lub przesłuchanie wszystkich materiałów. Potem wszystko zależy od Ciebie – ćwiczenia i zadania z kursu możesz wykonywać kiedy chcesz.

Czy mogę się uczyć kiedy chcę?

Tak, to kurs online i wszystkie materiały są dla Ciebie dostępne non stop. Sam wybierasz odpowiednią porę nauki, włączasz materiał i uczysz się, kiedy chcesz.

Jakie materiały są w kursie?

Kurs zawiera materiały wideo, audio oraz tekstowe – wszystkie mają dokładnie tę samą treść. Możesz się uczyć w wygodny dla Ciebie sposób. Dodatkowo w kursie znajdziesz też pomocne tabelki, materiały do wydruku, checklisty, które ułatwią Ci pracę.

Jak długo będę miał dostęp do wszystkich materiałów?

Dostęp będziesz miał przez rok od zakupu.

Czy wiedza, którą przekazujesz, sprawdzi się w mojej branży?
Żeby się o tym przekonać, przeprowadziłam konsultacje z freelancerami z kilkunastu branż (wyżej poczytasz ich opinie). Wszędzie sprawdzają się te same sposoby. Jestem przekonana, że kurs jest dla freelancerów z każdej branży.
Czy w tym kursie znajdę coś, czego nie ma w książkach?
Tak – moje doświadczenie, doświadczenie innych freelancerów i przykłady z życia wzięte. To bezcenna wiedza, której w książkach nie znajdziesz. Poza tym pamiętaj, że kurs to nie tylko materiały nagrane przeze mnie, ale i dostęp do grupy facebookowej, w której spotkasz innych freelancerów.
Czy wystawiasz faktury VAT?

Tak, oczywiście 😊 Zarówno cena promocyjna jak i regularna to cena brutto i zawiera 23% podatku VAT. Jeśli chcesz fakturę, podaj dane do faktury podczas składania zamówienia.

Czy mogę zwrócić kurs, jeśli mi się nie spodoba?

Tak, jeśli w ciągu 30 dni od startu kursu stwierdzisz, że Akademia Freelancer PRO nie pomoże Ci rozwinąć skrzydeł, oddam Ci 100% zainwestowanej sumy.

Mam dodatkowe pytanie, jak można się z Tobą skontaktować?

Jeśli chcesz zapytać o coś jeszcze, skontaktuj się ze mną mailowo (aga@tosieoplaca.pl) lub poprzez wiadomość na fanpage To się opłaca.

Pamiętaj, że oferta na tej stronie będzie dla Ciebie dostępna tylko przez jakiś czas. Potem będziesz mógł jedynie kupić kurs w standardowej cenie 950 złotych w moim sklepie (czyli sklep.tosieopłaca.pl). Nie pomoże odświeżanie strony i inne zabiegi, ta oferta się nie powtórzy 🙂