Jak uzyskać stabilny napływ dobrze płatnych zleceń i cieszyć się wolnością, pracując na swoim
2-miesięczny kurs, z którym uporządkujesz swoją działalność i zamienisz ją w poukładany biznes
Akademia Freelancer Pro
 • zwiększysz swoje stawki nawet dwukrotnie
 • uwolnisz się od konkurencji i porównywania do innych
 • przestaniesz zamieniać swój czas na pieniądze
 • znajdziesz czas na pasje i życie poza zleceniami
 • poczujesz prawdziwą wolność i kontrolę nad swoim życiem
Szukasz rozwiązania jednego z tych problemów?
Brak stabilności finansowej
Freelancerzy często nie mają stabilnego źródła zleceń, a gdy już mają zlecenia, nie zawsze otrzymują przelewy na czas lub słyszą od klientów, że są zbyt drodzy
Brak efektywnej promocji
Nie wiesz, jak się promować, korzystasz z portali ze zleceniami dla freelancerów, z których wpadają pojedyncze, nisko płatne zlecenia
Strach
Boisz się, że nie będziesz w stanie znaleźć tylu klientów, żeby zapłacić duży ZUS i się utrzymać?
Brak czasu
Pracujesz więcej niż się spodziewałeś, rezygnując z etatu, nie masz czasu dla siebie i rodziny
Problemy z klientami
Klienci traktują Cię jak rzemieślnika, którego można wynająć na godziny i daje do zrozumienia, że może w każdej chwili iść do konkurencji
Brak celów
Nie wiesz dokąd zmierzasz zawodowo, nie masz wyznaczonego celu i nie wiesz, jak się dalej rozwijać?
Niskie stawki
Pracujesz za stawki równe rynkowym lub niższe, boisz się i nie potrafisz negocjować z klientami, ponieważ boisz się utraty zleceń
Walka z konkurencją
Masz problem z wyceną zleceń, raz wydaje Ci się, że pracujesz za darmo, a innym razem, że jesteś za drogi
Niska satysfakcja z pracy
Czujesz się gorzej niż pracując na etacie, wpływa to na Twoją pewność siebie i zadowolenie z życia, nie możesz też pozwolić sobie na urlop
Wyobraź sobie, że te problemy znikają i wygląda to tak…
Stabilność finansowa
Stabilność zleceń i przychodów, zarobki wyższe niż na większości etatów, przewidywalne dochody niezależnie od czasu pracy i urlopu
Efektywna promocja
Poukładane działania promocyjne nie wymagające Twojej ciągłej uwagi, działające kiedy Ty możesz skupić się na tym co robisz najlepiej
Pewność działania
Bycie przygotowanym na niezależne czynniki, zmiany na rynku i odejścia klientów, a co za tym idzie, spokój działania i pewność siebie
Czas dla siebie i innych
Czas dla siebie, na hobby i dla rodziny dzięki mądrej i efektywnej pracy, a nie długich godzinach spędzonych na pozyskiwaniu i wykonywaniu zleceń
Idealni klienci
Klienci, których wybierasz spośród tych, którzy się do Ciebie zgłosili; partnerskie relacje oparte na współpracy i wzajemnym zrozumieniu
Dążenie do celu
Doskonała świadomość swojej pozycji na rynku, szans i zagrożeń; jasno określona strategia i cele długoterminowe pozwalające na pewne działanie
Wysokie stawki
Stawki wysoko powyżej średnich rynkowych w branży, klienci rozumiejący z czego wynika cena i nie kwestionujący jej
Symbioza z konkurencją
Traktowanie konkurencji jak przyjaciół, bo wiesz, że Wasze oferty się uzupełniają i jesteście w stanie zyskać na współpracy; bycie o krok przed rynkiem
Wolność i satysfakcja
Praca na swoim jako fundament wolnego życia i samorealizacji, pozwalający na pracę z dowolnego miejsca, dający niezależność
Praca jako freelancer może tak wyglądać, ale nie myśl, że będę Ci tu sprzedawać jakiś cudowny sposób.
Bez względu na to jaką obierzesz ścieżkę, aby dojść do miejsca, o którym piszę, czeka Cię mnóstwo pracy.
Ale daj mi 5 minut, a pokażę Ci, że rozwiązanie Twoich problemów masz przed oczami. Zaproponuję Ci coś, co zmieni Twoją pracę freelancera w dobrze prosperujący, przemyślany biznes.
Zanim jednak to zrobię, powiem Ci coś o sobie.
Moja transformacja
Nazywam się Agnieszka Skupieńska. Zaczynałam w 2009 roku jako copywriterka-freelancerka, a za moje pierwsze zlecenia na teksty (1500 znaków) dostawałam 1,20 zł brutto. 

Jak to się stało, że po kilku latach dostawałam 500 zł netto za teksty o długości 5 tysięcy znaków?

Zapytałam siebie: dlaczego w mojej branży są freelancerzy, którzy zarabiają 10 razy tyle co ja? Dlaczego moja konkurencja nie martwi się urlopami, może przebierać w zleceniach i nie musi brać udziału w „wyścigu szczurów” na portalach ze zleceniami?

Zaczęłam czytać, uczyć się i krok po kroku wprowadzać zmiany, a następnie określiłam swoją niszę i USP (unique selling proposition).

Czyli zrobiłam dokładnie to, czego nie robi większość osób pracujących na swoim.
Oczywiście na zwiększenie moich stawek złożyło się o wiele więcej czynników, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że musiałam dojść do tego metodą prób i błędów. 10 lat temu nie było blogów i filmów na ten temat, a na pewno nie takich, które poruszałyby temat kompleksowo. Nie było nawet płatnych kursów i książek.

Pierwszą książką poruszającą temat pracy na swoim kompleksowo była… moja książka „Zostań freelancerem”, którą wydałam w 2015 roku.

Co zmieniło się przez te 6 lat?

Już dawno przestałam wykonywać zlecenia, ponieważ zauważyłam, że mimo upływu czasu, osoby pracujące na swoim zmagają się z tymi samymi problemami i nie bardzo mają się do kogo zwrócić. Postanowiłam, że skupię się na pomocy tym osobom i edukacji w temacie. Z mojej pomocy skorzystało już prawie tysiąc osób.

I mam dla Ciebie dobre wieści, dzisiaj nie musisz dochodzić do wszystkiego samemu. Możesz trzymać się jasno wytyczonego planu i może nie w ciągu tygodnia, ale w ciągu 2 miesięcy solidnej i sumiennej pracy jesteś w stanie wypracować własną strategię, zwiększyć swoje stawki i być faktycznie wolnym freelancerem.

Jeśli chcesz rozwinąć swoją działalność w stabilny biznes, ten kurs jest dla Ciebie
Akademia Freelancer Pro
Kurs online, z którym uporządkujesz swoją działalność i zamienisz ją w poukładany biznes
 • zwiększysz swoje stawki nawet dwukrotnie
 • przestaniesz zamieniać swój czas na pieniądze
 • znajdziesz czas na pasje i życie poza zleceniami
 • poczujesz prawdziwą wolność i kontrolę nad swoim życiem
 • 12 modułów, ponad 15 godzin nagrań wideo
-50% tylko do 10.06 do końca dnia
1197 zł 597 zł
Akademia Freelancer PRO w pigułce
Jasna ścieżka nastawiona na efekty
Dla osób, które już działają, jak i dla zaczynających, którzy chcą przeskoczyć kilka etapów
Materiały do realizacji w uporządkowanej kolejności przez 2-6 tygodni
Lekcje w formie video i tekstu, ćwiczenia do druku, arkusze Excel
Co to jest?
Akademia Freelancer Pro to kilkunastogodzinny kurs online, który pokaże Ci krok po kroku jak poukładać swoją działalność, aby stała się dobrze funkcjonującym biznesem dającym Ci przestrzeń na dodatkowy rozwój i czas poza pracą.
Ile to trwa?
Akademia przewidziana jest na 2 miesiące pracy po około 30 minut dziennie. Podzielona jest na tygodnie, aby ułatwić Ci przerabianie materiału. Jeśli jednak masz dużo wolnego czasu i determinacji, jesteś w stanie ukończyć program nawet w ciągu tygodnia.
Dla kogo to jest?
Akademia Freelancer Pro jest dla każdej osoby wykonującej wolny zawód, pracującej zleceniowo lub chcącej zacząć działać na swoim i znacząco przyspieszyć oraz uporządkować rozwój swojej działalności.
Jak to działa?
Oglądasz materiały w formie nagrań i wykonujesz zawarte w nich ćwiczenia korzystając z załączonych narzędzi i szablonów. Dostęp do całego kursu masz od razu po zakupie.
Kiedy i gdzie to się odbywa?
Akademia Freelancer Pro odbywa się online na platformie kursowej w momencie, w którym do niej dołączysz. Przechodzisz przez nią w swoim własnym tempie, wtedy kiedy Ci to odpowiada. Masz nieograniczony dostęp do platformy.
Dlaczego powstał ten kurs?
Stworzyłam Akademię, ponieważ brakuje materiałów poruszających temat pracy na swoim od A do Z z nastawieniem na efekty, zarówno dla początkujących jak i osób chcących wejść na wyższy poziom.
Dokładny program kursu
Moduł 1: Stan Zero
wartość: 99 zł
i 3 arkusze ćwiczeń   i wzór persony   i arkusz zleceń
Stan ZERO
Dowiesz się, na czym stoisz i gdzie chcesz się znaleźć po kursie. Pokażę Ci też jak odzyskać kontrolę nad swoim biznesem. Przeanalizujesz swoje przychody, zweryfikujesz zlecenia i klientów.
Twój idealny klient
Poznasz swojego idealnego klienta, dowiesz się gdzie go znaleźć, jak się zachowuje i co zrobić, aby chciałby kupić Twoje usługi. Stworzysz ze mną profil Twojego klienta. Pomoże Ci to w stworzeniu komunikatów i zaprojektowaniu ścieżki zakupowej.
Moduł 2: Typy osobowości
wartość: 99 zł
i typy osobowości    bonus
Twoja osobowość
Jeśli chcesz by Twoja przygoda z freelancingiem sprawiała Ci przyjemność, musisz zacząć od lepszego poznania samego siebie. Dowiesz się jakie masz oczekiwania oraz potrzeby co ułatwi Ci podejmowanie decyzji związanych z pracą na swoim.
Wpływ na pracę
Wiesz już jakim typem osobowości jesteś, teraz czas na analizę. Dowiesz się, w jakiej roli sprawdzisz się najlepiej.
Moduł 3: Strategia freelancera
wartość: 119 zł
i 5 arkuszy ćwiczeń    bonus
Wybór niszy
Pomogę Ci poprzez ćwiczenia wybrać odpowiednią dla Ciebie niszę. Dzięki temu osiągniesz wyróżnialność i przestaniesz przejmować się konkurencją.
Strategie działania
Dowiesz się jak stworzyć strategię specjalnie pod Twój biznes. Wspólnie ustalimy cele krótkoterminowe jak i długoterminowe, które pozwolą rozwinąć Ci skrzydła.
Wyróżniki oferty
Pokażę Ci w jaki sposób możesz sprawić, że Twoja oferta będzie wyjątkowa i unikalna.
Moduł 4: Tworzenie oferty
wartość: 119 zł
i 6 arkuszy ćwiczeń   i wzór umowy    bonus
Praca z klientem
W tej lekcji pokażę Ci w jaki sposób możesz poukładać swoją współpracę z klientem. Zwrócę Twoją uwagę na konkretne pytania, jakie należy zadać przed rozpoczęciem współpracy oraz jak prezentować oraz mierzyć swoje osiągnięcia.
Zwiększanie wartości
Nauczysz się wykorzystywać potencjał współpracy z klientem. Pokażę Ci co zrobić, żeby klient kupił od Ciebie więcej niż planował. Nauczę Cię prezentować swoje usługi i argumentować dodatkowe propozycje usług.
Konstrukcja oferty
Pokażę Ci co powinna zawierać Twoja oferta i jak ją skonstruować. Dowiesz się też jak wizualnie przedstawić Twoją ofertę, tak aby wyglądała profesjonalnie i zapadała w pamięć.
Moduł 5: Ceny i źródła przychodu
wartość: 229 zł
i 9 arkuszy ćwiczeń   i kalkulator stawek    bonus
Wycena
Stworzymy Twój cennik usług. Poznasz podstawowe błędy podczas tworzenia wycen i dowiesz się na co zwracać uwagę ustalając cennik.
Podnoszenie cen
Podzielę się z Tobą skutecznymi sposobami na zwiększenie cen w sposób, który nie wpływa negatywnie na Twoje relacje z klientami.
Minimalizacja ryzyka
Pokażę Ci sposoby na minimalizowanie ryzyka. Dowiesz się jak zdobyć zaufanie klienta i uzyskać partnerską współpracę. Poruszymy też kwestię zabezpieczania się przed czarnymi scenariuszami.
Poszerzanie oferty
Pokażę Ci jak łatwo rozszerzyć swoją ofertę o dodatkowe usługi, które zwiększą wartość Twojej pracy w oczach klientach, ale nie dodadzą Ci wiele pracy.
źródła przychodów
Nauczę Cię jak dostrzegać potencjał do wzrostu, szanse na dodatkowy rozwój i tworzenie alternatywnych źródeł przychodów. Poznasz konkretne przykłady rozszerzenia biznesu, które możesz zastosować we własnej firmie.
Modele rozliczania
Opowiem Ci o wszystkich, w tym nieoczywistych sposobach konstruowania oferty i rozliczania Twoich klientów.
Moduł 6: Marka freelancera
wartość: 119 zł
i 6 arkuszy ćwiczeń   i  kalendarz
i porównanie narzędzi    2 bonusy
MARKA OSOBISTA
Dowiesz się jak budować swoją markę osobistą i co na nią wpływa. Pomogę Ci zadbać o Twój wizerunek, tak by budził zaufanie i przyciągał nowych klientów.
Treści
Pokażę Ci jak prowadzić Twoją stronę internetową kanały social media, aby były spójne z Tobą i Twoją marką. Dowiesz się jak się komunikować i jak tworzyć teksty pasujące do Twojej marki.
Moduł 7: Strona internetowa
wartość: 119 zł
i 6 arkuszy ćwiczeń    bonus
Strona internetowa
Dowiesz się jak stworzyć stronę internetową, która będzie sprzedawała. Otrzymasz ćwiczenia, które pozwolą Ci przygotować się do jej bezbłędnego uruchomienia.
Teksty na stronę
Przedstawię Ci kilka konkretnych wskazówek jak sprawić, żeby Twój tekst trafiał do Twoich odbiorców, budził zaufanie i przekładał się na pozyskanie klienta.
Dowód społeczny
Pokażę Ci jak zadbać o to, żeby Twoi klienci zostawiali opinie i tworzyli Twój społeczny dowód słuszności, który będzie Twoim najlepszym sprzedawcą działającym 24/7.
Moduł 8: Zdobywanie klientów
wartość: 99 zł
i 7 arkuszy ćwiczeń    bonus
Pozyskiwanie zleceń
Przedstawię Ci wszystkie metody pozyskiwania zleceń. O niektórych z nich z dużym prawdopodobieństwem usłyszysz po raz pierwszy.
Marketing
Z tej lekcji dowiesz się co zrobić, żeby zaistnieć w internecie i poza nim. Zaproponuje Ci strategie jakie warto przyjąć, i nauczę planować konkretne działania pod Twoją grupę docelową. Zrozumiesz, że pozyskiwanie klientów wcale nie musi być czasochłonne.
Narzędzia
Pokażę Ci narzędzia, które ułatwią Ci codzienną pracę.
Moduł 9: Praca z klientami
wartość: 99 zł
i 1 arkusz ćwiczeń    bonus
Rozwiązywanie problemów
Poznasz różne typy klientów i dowiesz się jak sobie z nimi radzić. Podzielę się również wiedzą jak najlepiej się zachować i jakie kroki podejmować, żeby dalsza współpraca przebiegała pomyślnie.
Jak kończyć współprace
Powiem Ci kiedy warto rozwiązać umowę i jak zrobić to w kulturalny sposób, bo przecież nie chcesz borykać się z negatywnymi opiniami.
Moduł 10: Organizacja pracy
wartość: 99 zł
i 2 arkusze ćwiczeń  i macierz priorytetówi checklista urlopowa    bonus
5 zasad efektywnej pracy
Przedstawię Ci moje najlepsze sposoby na organizacje czasu, dzięki którym zawsze wykonasz wszystkie obowiązki na czas, oraz wykorzystasz swój czas w 100% co przełoży się na realne zyski.
Ustalanie priorytetów
Jeśli wszystko będzie dla Ciebie priorytetem, to tak naprawdę nic nim nie jest. Nauczę cię jak je ustalać i rozkładać w czasie. Dowiesz się również jak skupić swoją uwagę na tym co ważne i nie rozpraszać się podczas pracy.
Urlop
Wiem, że wiele początkujących osób obawia się pozostawienia biznesu bez opieki. Pokażę Ci jak przygotować się do urlopu i zaplanować działania do przodu – tak żebyś mógł/mogła cieszyć się odpoczynkiem i powrócić do pracy z nowymi pomysłami.
Moduł 11: Przykładowe strategie
wartość: 69 zł
Copywriter
Otrzymasz wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu, dowiesz się jak się wyróżnić i co zrobić, żeby pozyskać dodatkowych klientów. Wszystkie przykłady są konkretne, więc jest to gotowy przepis na rozwój Twojego biznesu.
Lokalne usługi
Biznesy lokalne rządzą się swoimi prawami. Dowiesz się co zrobić, żeby klienci przyszli właśnie do Ciebie. Otrzymasz gotowe pomysły, którymi możesz się inspirować i wdrożyć swoją wersję do Twojego biznesu!
Biznes kreatywny
Graficy i projektanci trafiają na typowe dla swojej działalności problemy, a przekonanie klientów do ich usług często wymaga niestandardowych metod. Pokażę Ci je.
Moduł 12: GPS Freelancera
wartość: 69 zł
i 4 arkusze ćwiczeń    bonus
Początek współpracy z klientem
W tej lekcji pokażę Ci jak bezbłędnie rozpocząć wspópracę z klientem i poukładać ją. Zwrócę Twoją uwagę na konkretne pytania, jakie należy zadać przed rozpoczęciem współpracy oraz jak prezentować oraz mierzyć swoje osiągnięcia.
Co dalej?
Porozmawiamy o sprzęcie, dodatkowych źródłach wiedzy, oraz contencie na Twoje social media. Podpowiem ci, w jaki sprzęt zainwestować i jak stworzyć poprawne treści na social media.
Podsumowanie
W tej lekcji posegregujesz całą nabytą wiedzę i krok po kroku wprowadzisz ją w życie. Dam Ci porady, dzięki którym nigdy nie zbliżysz się do wypalenia zawodowego i pokażę jak wyliczyć swoją stawkę godzinową.
+
do każdej lekcji nagranie, transkrypcja, prezentacja i plik audio
Podsumowanie wartości
Łączna wartość kursu: 1338 zł

Regularna cena: 1197 zł

Cena w tej ofercie (-50%) : 597 zł

Czy ten zakup Ci się zwróci?
Akademia Freelancer Pro na co dzień kosztuje 1197 zł. Zdaję sobie sprawę, że na początku działalności może być to spora kwota i nie zwróci Ci się ona z dnia na dzień.

Dlatego proponuję Ci wysoką zniżkę i rekomenduję zakup tylko jeśli zamierzasz wdrożyć zdobytą wiedzę – wtedy kurs zwróci Ci się po maksymalnie 3 miesiącach lub nawet jednym zleceniu.

Żeby wyciągnąć całą esencję, dotyczącą strategii, marketingu, budowania marki eksperta, negocjacji z klientami, strategii cenowych, budowania nowych źródeł przychodu musiałbyś przekopać się przez dziesiątki książek. A i tak wszystkiego byś nie znalazł, bo nie ma książek, które skupiają się wyłącznie na pracy freelancera. Cena kursu i tak jest niższa niż cena wszystkich książek, które musiałbyś przeczytać.
Jedyna okazja na zakup w cenie 50% niższej od standardowej
Możliwość zakupu na fakturę VAT 23%
Gwarancja 100% zwrotu przez 30 dni
Podsumowanie tego, co dostajesz
Akademia Freelancer Pro
 • podniesiesz swoje stawki powyżej rynkowych
 • uwolnisz się od konkurencji i porównywania do innych
 • przestaniesz zamieniać swój czas na pieniądze
 • znajdziesz czas na pasje i życie poza zleceniami
 • poczujesz prawdziwą wolność i kontrolę nad swoim życiem
 • natychmiastowy dostęp do ponad 15 godzin nagrań podzielonych na 70 lekcji i 12 modułów
 • dostęp do platformy kursowej przez rok z możliwością pobrania materiałów na zawsze
 • zapisy wszystkich lekcji w formie tekstowej
 • pliki audio z lekcjami możliwe do pobrania i odsłuchania w samochodzie, na spacerze czy podczas sprzątania
 • szablony i pliki z ćwiczeniami do wykonania samemu – dokładnie wiesz co i kiedy zrobić
Sprawdź jak kurs wygląda od środka
Kup ze zniżką -50% (oszczędzasz 600 zł!)
1197 zł 597 zł
Opinie uczestników Akademii Freelancer Pro
Do kursu dołączyłam na samym początku prowadzenia działalności. Wszystko było dla mnie nowe: awatar klienta, przygotowanie oferty, poznanie programów. Informacje w Kursie były niezwykle praktyczne, krok po kroku, ułożone w logiczną sekwencję. Z pomocą Kursu zbudowałam centrum dowodzenia swojej działalności. Teraz, po ponad 2 latach mam stałych klientów i zdobywam nowych. Systematycznie i świadomie buduję obecność mojej firmy. Serdecznie polecam Kurs, ponieważ podane informacje są wartościowe i przydatne zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych przedsiębiorców.
Sylwia Biczyk

tłumaczka, https://eng-translator.pl/

Wykupiłam kurs Akademia FreelancerPRO na początku pracy jako freelancer. Była to dobra decyzja. Regularnie wracam do lekcji, które są mi w danym momencie potrzebne. Szkolenie jakie odebrałam, nadało mi kierunek działania i przygotowało do pracy. Zdecydowanie polecam!
Klaudia Pieczykolan

copywriterka, https://klaudiapieczykolan.pl/

Kurs Akademia FreelancerPRO pomógł mi lepiej poukładać i rozwinąć swoją działalność. Popracowałam nad priorytetami, cenami, a także stworzyłam swoją strategię, którą ciągle realizuję. W efekcie cena zakupu tego kursu zwróciła mi się w następnym miesiącu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce działać skuteczniej w swoim biznesie.
Martyna Chmielewska

copywriterka, wirtualna asystentka , https://chmielewskapisze.pl/

Zdecydowałam się dołączyć do kursu, ponieważ chciałam dowiedzieć się od doświadczonej osoby, co zrobić, aby rozwinąć swoja działalność, jak być postrzeganym jako profesjonalista w swojej dziedzinie.

W kursie zostały poruszone wszystkie oczekiwane przeze mnie problemy i zagadnienia, kurs był bardzo interesujący, inspirujący i motywujący. Zawiera ogromna ilość uniwersalnych wskazówek, które każdy freelancer może (i powinien) wprowadzić w życie. Najbardziej podobał mi się moduł o konstruowaniu oferty, o podnoszeniu cen, o centrum dowodzenia. Bardzo dobry jest pomysł ze wsparciem w grupie na FB. U siebie zmiany wprowadzam na bieżąco w trakcie „przerabiania” kolejnych lekcji.

Katarzyna Siegel-Hertz

tłumaczka francuskiego

Przymierzam się do otwarcia własnej działalności i rozwoju. Obecnie ze względu na studia nie mogłem w całości poświęcić się pracy, ale teraz się to zmienia i chcę ruszyć na maksa. Jestem freelancerem ponad 10 lat i nigdy nie pracowałem na etacie. Czułem jednak, że wiele rzeczy mogę robić lepiej i chciałem, aby ktoś pokazał mi w sposób uporządkowany jak podejść do budowy własnej marki osobistej i biznesu opartego o freelance. Po kursie oczekiwałem, że moja dotychczasowa wiedza i doświadczenie zostanie poukładane i że dodatkowo dowiem się czegoś nowego 😉

Świetna robota! 🙂 Kurs uczy jak od zera wejść na najwyższy poziom freelancu. Bardzo mi się podobał, podobnie jak Twoja książka. Dzięki kursowi zacząłem przygotowywać oferty w PDFach (działa świetnie!), przedstawiam zawsze kilka wariantów do wyboru, zmieniłem sposób obsługi klienta. Podobało mi się, że kurs był dostępny w 3 wersjach (audio, video, tekst).

Patryk Kowalczyk

Wcześniej przeczytałam książkę Agnieszki. Była bodźcem do podjęcia decyzji, którą cały czas odwlekałam. Za pomoca kursu chciałam dowiedzieć się czegoś więcej, by móc dalej rozwijać mój biznes.

W kursie podobało mi się to, że było dużo przykładów, bardzo ładne, minimalistyczne pod względem graficznym prezentacje. Zaczęłam już wprowadzać zmiany: niedługo rusza moja strona internetowa, bez kursu chyba bym jeszcze odwlekała decyzję o stworzeniu własnej strony.

Agnieszka Konieczna

Dołączyłam do kursu, bo szybko zrozumiałam, że sama praca (w moim przypadku copywriting) to wisienka na torcie, który wpierw trzeba upiec, czyli zdobyć wystarczającą liczbę zleceń, by zapełnić sobie grafik. Szukanie zleceń to w zasadzie druga praca. Po kursie oczekiwałam wiedzy, co należy zrobić, aby to klienci przychodzili do mnie.

Najbardziej podobały mi się typy osobowości i Twoja wypowiedź na ten temat na grupie, że jest to zmienne i kształtuje się przez całe nasze życie. Zrozumiałam wtedy, że pewne cechy mogą być wadami lub zaletami i to zależy od nas, jak z nich skorzystamy.

Daria Dubiel

copywriter, https://copywritermedyczny.pl/

Skorzystaj ze zniżki -50% zanim wygaśnie bezpowrotnie
1197 zł 597 zł