Książka, która może pomóc zmienić życie małymi krokami.

filozofia-kaizen-jak-maly-krok-moze-zmienic-twoje-zycie-b-iext33713607W kaizen chodzi o to, że duże zmiany można wprowadzić za pomocą wielu małych kroczków, wielu małych, z pozoru nieistotnych zmian. Po przeczytaniu tej krótkiej i przyjemnej w odbiorze książki możesz mieć dwie myśli: czy to w ogóle na kogoś działa? Albo: to jest to!

Ja jestem w tej drugiej grupie. Czytając „Filozofię kaizen” co chwila łapałam się na myśli, że ja właśnie tak robię, że wykorzystuję opisane tam techniki na każdym kroku w swoim życiu. Konkretny przykład? Proszę bardzo. Jeśli chcesz schudnąć, możesz przejść na radykalną dietę i zrezygnować jednocześnie ze wszystkich tuczących produktów – słodyczy, chleba, makaronów, ziemniaków, słodkich napojów, alkoholu itd. Albo możesz odstawiać je stopniowo, po jednym składniku. Efekty nie przyjdą szybko, ale odstawianie kolejnych nie będzie tak dotkliwe.

Filozofię kaizen można wykorzystać np. do nauki – uczyć się codziennie jednego słówka z języka obcego albo jakiejś partii materiału na egzamin. Tak właśnie uczyłam się przez wiele lat.

Autorem książki jest psycholog, który opisuje bardzo wiele historii swoich pacjentów. Pokazuje na przykładach, jak filozofia kaizen pomogła ludziom zmienić swoje życie. Takie przykłady są bardzo motywujące.

Książkę czyta się szybko, więc nawet jeśli nie wiesz, czy kaizen jest dla Ciebie – polecam zajrzeć i się przekonać.


Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatne materiały!

Po zapisaniu się na newsletter otrzymasz listę 12 technik, dzięki którym inni uznają Cię za eksperta w branży oraz specjalny rabat na moje produkty!

Zostaw swój adres e-mail żeby pobrać je w formie pliku PDF.

Zapisałeś się na newsletter. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, dostaniesz wiadomość ode mnie! Jeżeli jej nie znajdziesz, zajrzyj do folderu SPAM.