Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek, które dla Ciebie przygotowałam!

Jeśli na poważnie chcesz się zająć poszukiwaniem pracy w domu (a wierzę, że tak jest, bo inaczej by Cię tu nie było), to mam dla Ciebie coś jeszcze. Czytaj dalej…

Wyobraź sobie, że sama wybierasz godziny, w których pracujesz.
Nie musisz oddawać maluszka do żłobka i wracać na etat.
Pracujesz w domu nad zleceniami, które sprawiają Ci frajdę i pozwalają zarobić.
Sama deycujesz, ile zleceń wykonasz, bo Ty najlepiej wiesz, ile masz czasu w ciągu tygodnia.

Ja mam taką pracę od 7 lat i nie zamieniłabym jej na żadną inną!

Chcesz wiedzieć, jak zdobyć taką pracę?

 

Wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat opisałam w książce „Zostań freelancerem”

Dzięki niej nie będziesz już musiała wracać na etat i uda Ci się znaleźć pracę, którą można łączyć z opieką nad dzieckiem.

Praca zdalna to wymarzone zajęcie dla większości z nas, przynajmniej tak nam się wydaje. Dla tych, którzy o niej marzą i dla tych, którzy codziennie zasiadają do swojego biura we własnym M, książka Agnieszki Skupieńskiej to skarbnica wiedzy. Konkretnie, krótko i treściwie opisane, a przede wszystkim krok po kroku, jak być freelancerem. Powinnaś to przeczytać! Ja będę do tej książki wracać nie raz, po pomysły i po motywację do działania!

Marzena Gólska

Mamopracuj.pl

Ale to nie wszystko!

 

Pisząc książkę, poprosiłam o wypowiedzi kilkunastu freelancerów z różnych branż, by pokazać, jak wygląda freelance z ich perspektywy. Swoimi spostrzeżeniami dzielą się w książce między innymi prawnik, grafik, specjaliści od SEO, marketingowcy, twórcy internetowi.

stron

rozdziały

freelancerów z różnych branż

Książka „Zostań Freelancerem. Praca zdalna od A do Z” jest podzielona na 5 części, które w ponad 50 krótkich, jednak bardzo treściwych rozdziałach pokrywają ABC pracy zdalnej, freelancingu, prowadzenia własnej działalności, pozyskiwania nowych klientów i niezbędnej do tego motywacji i chęci rozwoju oraz pracy nad sobą.

Treści przedstawione są w bardzo przejrzysty sposób – autorka najczęściej prezentuje swoje spostrzeżenia w postaci punktów, które następnie rozwija. Jeśli nie lubicie lania wody w książkach i poradnikach spodoba Wam się takie przedstawienie omawianych zagadnień!

Kasia Mistacoglu

Blog worqshop.pl

To całe kompendium wiedzy praktycznej na temat pracy na własną rękę i jestem przekonana, że dzięki tej pozycji wielu początkujących freelancerów może uniknąć niektórych błędów. Ja sama czytając ją nie raz poczułam się zainspirowana i zmotywowana.

Agnieszka Świetlik

Blog Lifemanagerka.pl

Książkę przeczytałam i bardzo się cieszę, że doczekaliśmy się kompleksowego poradnika o freelansie, napisanego przez polskiego autora! (Bo umówmy się, amerykańskie poradniki biznesowe nie zawsze pasują do realiów działalności polskiego freelancera.)

W swojej książce Agnieszka opisała mnóstwo aspektów pracy freelancera – począwszy od tego, jak w ogóle stwierdzić, czy nadajemy się do zdalnej pracy, po szukanie pomysłu na siebie, organizację pracy, zdobywanie pierwszych (i nie tylko) zleceń, aż po radzenie sobie z wypaleniem zawodowym (tak, tak, ono może dotyczyć także freelancerów). Wszystko to omówione jest prostym językiem, bardzo przejrzyście, więc książkę czyta się lekko. W zasadzie konwencja książki bardzo przypomina blog Agnieszki.

Gosia Zimniak

Blog GosiaZimniak.pl