Nowy cykl pojawi się na blogu: Moja biznesowa inspiracja. Przedstawię w nim przedsiębiorców, których warto naśladować.

Artykuły z pomysłami na biznes cieszą się na blogu ogromną popularnością (zwłaszcza 62 pomysły na biznes z niewielkim kapitałem początkowym), a skoro tak lubicie czytać o ciekawych biznesach, to mam coś, co powinno Was zainteresować.

Moja biznesowa inspiracja to nowy cykl, który zapowiadam już teraz. Będą to krótkie wywiady z ciekawymi ludźmi, z przedsiębiorcami, prowadzącymi jednoosobowe lub niewielkie firmy. To osoby, które miały ciekawy pomysł na biznes, wykorzystały go i żyją tak jak ja – na swoim, robiąc to, co lubią. Podzielą się swoim pomysłem na biznes, ale także opowiedzą, co ich inspiruje, co jest dla nich taką właśnie ważną, biznesową inspiracją.

Pierwszy wywiad już jutro – na moje pytania odpowie Diana, która ma mega ciekawą pracę związaną z nieruchomościami! Koniecznie musisz poznać jej historię!

A jeśli Ty znasz kogoś, kto jest przedsiębiorcą albo sam chciałbyś opowiedzieć o swoim inspirującym biznesie na łamach mojego bloga, zapraszam Cię do kontaktu: wyrzykowska.agnieszka@gmail.com

moja biznesowa inspiracja

© kim – Fotolia.com

 


Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatne materiały!

Po zapisaniu się na newsletter otrzymasz listę 12 technik, dzięki którym inni uznają Cię za eksperta w branży oraz specjalny rabat na moje produkty!

Zostaw swój adres e-mail żeby pobrać je w formie pliku PDF.

Zapisałeś się na newsletter. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, dostaniesz wiadomość ode mnie! Jeżeli jej nie znajdziesz, zajrzyj do folderu SPAM.